Uzzini vairāk par savu profesiju! Cik Tu varēsi nopelnīt un kādas ir karjeras iespējas?

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) izveidojusi jaunu „Profesiju katalogu”, kurā var uzzināt daudz interesanta un noderīga par savu specialitāti. Katalogā var uzzināt, piemēram, kas ietilpst 130 profesiju darba pienākumos, kādas ir karjeras iespējas katrā profesijā, prasības pret šī amata darbiniekiem un daudz ko citu. Katrai no 130 profesijām izstrādāta aptaujas lapa, kas palīdzēs novērtēt ikviena atbilstību savai profesijai, kā arī meistarības līmeni tajā. NVA jaunumu varat izmēģināt šeit. http://www.nva.gov.lv/pkiva/index.php?cid=10&mid=118

 

Starp citu, šajā pašā NVA mājas lapas sadaļā atrodams arī interesants tests, kurš palīdzēs noskaidrot kas īsti esat – izpildītājs vai organizators; kādā jomā jums labāk strādāt un kādas iekšējas barjeras var nākties pārvarēt, ja vēlaties atrast sirdij tuvu darbu? Turpat atrodami interesanti testi jauniešiem, kuri vēl nav izvēlējušies sev īsto profesiju, kā arī aizraujoša spēle ”Es un mana karjera”, kura palīdzēs kliedēt mītus par dažādām profesijām.

Ja patlaban esi bez darba, nepadodies izmisumam! Seko Gudriem.lv jaunumiem, jo mēs turpmāk publicēsim jaunāko informāciju par darba tirgus aktualitātēm. Sūti mums savus darba meklēšanas stāstus, dalies ar padomiem – labākie tiks pie balvām no Gudriem.lv!

 

Gudriem.lv,
Raksts ir publicēts Biznesam.