Gudra izvēle 27 E-žurnālu arhīvs


E-pasts tiek nepareizi attēlots? Lasi šeit on-line versiju!

Seko mums facebook.com twitter.com draugiem.lv   Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit
Gudra izvēle Nr. 27
Gudriem.lv – Salīdzināšanas portāls
Apdrošini ceļojumu Pasūti maltīti uz mājām Mēneša kuponi Lielveikalu atlaides Tavs autokredīts Nosūtīt draugam

Uzmanieties no negodīgiem atlaižu kuponu tirgotājiem!

Aizvadītajā nedēļā Gudriem.lv atsauksmju un sūdzību e-pastā saņēmām vēstuli no portāla lietotāja, kurš kļuvis par atlaižu kuponu portāla Evroskidka.eu krāpšanas  upuri.
Šajā portālā klients ar 50% atlaidi iegādājās auto navigatoru, samaksājot par to 40 latus, taču solīto preci nav saņēmis. Sazvanīt Evroskidra.eu pārstāvjus viņš ilgstoši nav varējis, tāpēc vērsies pēc palīdzības Gudriem.lv. Sūdzības par dažu kuponu tirgotāju darbību Gudriem.lv pienāk regulāri, taču iepriekš nekad nav bijis atklātas krāpšanas gadījumu, visbiežāk lietotāji sūdzās par pakalpojumu kvalitāti. Gudriem.lv augstu vērtē teicamu pakalpojumu kvalitāti un mēs allaž esam klienta pusē, tāpēc piedāvājam dažus ērtas, patīkamas un drošas atlaižu kuponu iegādes padomus.

Gudriem.lv Tu vari izvēlēties labākos no vairāk nekā 600 atlaižu kuponiem, no visiem labākajiem kuponatoriem!

Star citu, krāpnieki īpaši aktīvi ir internetā, tāpēc noteikti izlasi rakstu par viltotajiem interneta veikaliem, kuros pircējs var palikt ne tikai bez preces, par kuru samaksājis, bet atbrīvoties arī no visas kredītkartē esošās naudas. Rakstā uzzināsi kā atšķirt īstos interneta veikalus no krāpnieciskiem?

Gudriem.lv atrodami tikai godīgi interneta veikali un to kopā ir jau vairāk nekā 300. Atrast un izvēlēties tajos lētāko preci vari šeit!

Nepalaid garām internetveikala Halis.lv unikālo akciju tikai Gudriem.lv lietotājiem – iespēju iegādāties galantēriju un apģērbus no vairumtirgotāja ar 70% atlaidi!

 

Auto mazgāšana ar rokām + vaska pārklājums + paklāju tīrīšana -50%
Visa restorāna „DSTYLE LOUNGE“ ēdienkarte ar 50% atlaidi
 
Gudriem.lv sadaļa “Ēdienu piegāde” papildinājusies ar 20 jauniem restorāniem, kafejnīcām un picērijām.
Nedēļas gudrais padoms

Kā ietaupīt uz pārtikas rēķina, neupurējot kvalitāti? Kur nopirkt lētāku pārtiku no zemniekiem vai vienkārši pārtikas produktus ar atlaidēm: vietas, cilvēki, telefoni? Oriģinālākos un labākos padomus pārbaudīsim un izvietosim rubrikā “Nedēļas gudrais padoms. Kā ietaupīt, pērkot pārtiku?” Iesaki savu taupības veidu un katru nedēļu laimē balvu no Gudriem.lv!
Uzmanību! Par labāko taupības padomu šonedēļ balvu saņem Tatjana, viņas balva – ārstnieciskās muguras masāžas dāvanu karte medicīnas centrā “Mā-re”, 10 latu vērtībā. Balvu dāvina portāls Perkamkopa.lv.


Lūk uzvarētājas padoms:

“Es ietaupu uz pārtikas rēķina! Katru mēnesi no algas pērku ceturtdaļu cūkas un kartupeļus no zemnieka-tirgotāja, tādējādi pamatīgi ietaupot. Veikalā kilograms cūkgaļas maksā apmēram 3 latus, bet pie zemniekiem – 1,80 Ls, tādējādi iznāk uz katru kilogramu gaļas ietaupīt veselu latu un 20 santīmus! Vajadzīga vien vieta saldētavā.”

Svaigu augļu iegāde noteikti nav reize, kad jāmēģina ietaupīt. Latvijas Augļkopju asociācija piedāvā vairākus padomus, ar kuru palīdzību iekļaut ēdienkartē augļus un ogas.

Atsūti mums savu padomu un tiec pie nākamās nedēļas balvas!


Kā bez zaudējumiem nokārtot nulles deklarācijas procedūru?

15. decembrī Latvijā spēkā stājās Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarēšanas likums, atbilstoši kuram nulles deklarācijas šogad jāiesniedz visiem tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri 2011. gada 31. decembrī atbilda noteiktiem kritērijiem. Šis likums paredz arī nodokļu amnestiju tiem ienākumiem, par kuriem nodokļi nav nomaksāti agrāk.

Deklārācijas iesniegšanas laiks, kā zināms, ir no šā gada 1. marta līdz 1. jūnijam. Visa nodokļu maksātājiem būtiskā informācija par nulles deklarēšanos un nodokļu amnestiju ir publiski pieejama kopš 2011. gada septembra. Tā iekļauta “Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarēšanas likumā”, kā arī VID metodiskajā materiālā par deklarācijas aizpildīšanas kārtību. Lasīt tālāk

Lai butu zinošs juridiskajos un finanšu jautājumos, nav obligāti jāstudē šīs jomas vai jātērē milzu summas par speciālistu konsultācijām. Izdveniecība “ Lietišķās Informācijas dienests” visiem interesentiem piedāvā jaunu informatīvo portālu:

http://www.plz.lv, kurā atradīsit ne tikai vērtīgus ekspertu padomus grāmatvedības jautājumos, bet arī likumu nianšu skaidrojumus, likumdošanas jaunumus un daudz citas vērtīgas informācijas.

Uzmanību! Izmanto iespēju bez maksas saņemt notāra konsultāciju, Latvijas Notāru dienu ievaros! Kur, kad? Lasi šeit.

Vēl kāda interesanta bezmaksas iespēja – novērtēt savu dzīvokli Rīgā! Tas izdarāms ar jaunā Latio servisa starpniecību, internetā.

 
Limfodrenāžas sejas masāža skaistumkopšanas salonā «Healthy Joy» – ar 63% atlaidi
Droša zobu fotobalināšana ar 51% atlaidi
Eleganta atpūta un izmeklētas vakariņas DIVIEM viesnīcā „Orinoko” ar 50% atlaidi
Savirzes regulēšana, ritošās daļas diagnostika, akumulatora un gaismu pārbaude – ar 50% atlaidi
Paco Rabanne XS Pour Homme aromāts vīriešiem ar 32% atlaidi

Gudriem.lv sadarbības partneru jaunumi:

 
Spāņu sarkanvīns Agramont Crianza 2008 (3 l) -56%
Bērnu matu griezums ar rotājumiem ar 50% atlaidi tikai 3,99 Ls
Visa organisma pilna datorizētā diagnostika 30 minūšu laikā -50%
Kriomasāžas seanss: Attīrīšana un atjaunošanās! -50%

Uzraksti savu  atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu – par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!