Gudra izvēle 31 E-žurnālu arhīvs

E-pasts tiek nepareizi attēlots? Lasi šeit on-line versiju!

Seko mums facebook.com twitter.com draugiem.lv   Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit
Gudra izvēle Nr. 31
Gudriem.lv – Salīdzināšanas portāls
Apdrošini ceļojumu Pasūti maltīti uz mājām Mēneša kuponi Lielveikalu atlaides Tavs autokredīts Nosūtīt draugam

Esam jums atraduši veselas TRĪS bezmaksas iespējas, kuras iesakām izmantot tuvākajā laikā:

  • Advokatūras dienas: saņem jurista konsultāciju bez maksas! 19. martā Latvijā tradicionāli tiek atzīmēta Advokatūras diena un tās sakarā no 12. līdz 19. martam notiks bezmaksas juridiskās konsultācijas, pieejamas 246 advokātu praksēs un birojos visā Latvijā. Lasīt tālāk
  • Ja Tevi darbā apspiež, dodies uz konsultāciju pie darba tiesību eksperta! Martā notiek Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) informatīvā kampaņa „Nomet nastu!” – tās mērķis ir informēt sabiedrību par darba likumdošanas jautājumiem, organizējot bezmaksas konsultācijas darba likumdošanā gan Rīgā, gan reģionu centros.  Uzzināt vairāk.
  • Latvijas Kultūras akadēmija ielūdz uz bezmaksas kino nakti ar nosaukumu “Vai viegli būt jaunam?” Tā notiks naktī no 17. uz 18. martu kinoteātrī Splendid palace. Sākums plkst 22.00. Ko tajā varēs redzēt?

Ja zināt par kādu bezmaksas iespēju vai varat tādu piedāvāt citiem, neturiet sveci zem pūra, dariet to zināmu Gudriem.lv un mēs to popularizēsim tālāk, caur šo bezmaksas e-avīzi! Rakstiet mums!

 

Abonements 8 nodarbībām: fitnesa nodarbības vai trenažieru zāle + sauna «Mango Fitness» -50%
Nepārspējamā NĪDERLANDE ar 38% atlaidi. Saulainais HOLANDES šarms un ziedu jūra Keukenhofas parkā!
 

Ieskaties Gudriem.lv atjaunotajā atlaižu kuponu sadaļā – esam to padarījuši vēl ērtāku! Tagad vajadzīgos atlaižu kuponus varēsi atrast pāris sekunžu laikā, pēc tieši Tev svarīgajiem parametriem.

Nedēļas gudrais padoms

Kā ieteupīt naudu ikdienā, neatsakoties no labas kvalitātes? Mūsu lasītāju pārbaudīti padomi – rubrikā “Nedēļas gudrais padoms”. Piedāvā mums savu taupības padomu un katru nedēļu tiec pie balvas no Gudriem.lv!
Par taupīgo nedēļas padomu šoreiz balvu – BIO2YOU ekoloģisko smilšērkšķu serumu sejai 16 latu vērtībā saņem Jeļena K. Viņa iesūtījusi šādu padomu:


Ik rītu un gadās, ka arī dienā vēl pāris reižu, braucot vai ejot uz darba tikšanos pie klienta, pirku sev kafiju pa ceļam – Narvesen kioskos vai dažādās degvielas uzpildes stacijās, kur tā maksā aptuveni latu. Reiz parēķināju, ka šie pirkumi man izmaksā vismaz 50 Ls mēnesī. Lasīt tālāk.

Atsūti mums savu padomu un tiec pie nākamās nedēļas balvas!

  • Kā noformēt depozītu un saņemt dāvanu? Šādu iespēju 20 gadu jubilejas pasākumu ietvaros piedāvā NORVIK BANKA, 12 .martā uzsākot akciju “Jubilejas depozīts”. Atceries, ka sameklēt visizdevīgāko depozītu vienmēt vari šeit!
  • Jauns hipotekārā kredīta princips – atstāj atslēgas bankai. Iespējams, ka tuvākajā laikā Latvijā hipotekārajā kreditēšanā tika ieviests “bankai atstāto atslēgu” princips.  Lasīt tālāk. Savukārt visu banku hipotekāro kredītu salīdzinājumu meklē šeit!
  • Ja bieži iepērkaties internetā vai grasaties tuvākajā laikā to darīt pirmoreiz, noteikti izlasiet šos drošas iepirkšanās padomus internetā! Lai ērtāk atrastu preces internetā, izmanto šo Gudriem.lv servisu – tajā atrodami vairāk nekā 340 Latvijas interneta veikali!

 

 
"Sushi Town" piedāvā Tev izbaudīt suši ar 50 % atlaidi
Relaksējoša muguras un kakla zonas masāža ar ēteriskajām eļļām salonā „Studio Dekoltē” -50%
Bērnu galda piederumu komplekts ar zvēriņiem – 51% atlaide. Tagad ēdienreizes būs daudz jautrākas!
33 fotogrāfiju izdruka 10×15 cm uz augstās kvalitātes Fujifilm papīra – tikai 1,98 Ls
  • Mūsējie uzstāda Ginesa rekordu, runājot pa telefonu 54 stundas!  12. martā divi dalībnieku pāri – jelgavniece Tatjana Fjodorova un rīdzinieks Leonīds Romanovs, kā arī rīdzinieki Patriks Zvaigzne un Kristaps Štāls uzstādīja jaunu pasaules rekordu ilgākajā telefona sarunā, viņi sarunājās 54 stundas un 5 minūtes. Lasīt tālāk.
  • Mobilais internets – tas ir ērti, mobili un mūsdienīgi. Ja Tev vēl nav mobilā interneta, uzzini sev izdevīgāko pieslēgumu un sāc lietot!
  • 82,6% mobilo telefonu lietotāju ikdienā izmanto tikai zvanīšanas un SMS funkcijas. Apmēram puse ir mēģinājuši izmantot arī citas funkcijas, bet tas nav kļuvis par ieradumu, liecina uzņēmuma Factum dati. Firma AMIGO paziņojusi, ka vēlas kļūt par Latvijas mobilo sakaru cenu līderi. Pārbaudi vai nepārmaksā par saviem mobilajiem sakariem!
 
Jonu detoksikācija organisma attīrīšanai un veselības saglabāšanai -50%
Riepu maiņa un balansēšana ar 50% atlaidi. Nebojā radzes un ziemas riepas, braucot pa asfaltu!
8 dienas Turcijā, 4* viesnīcā ar pilnu ēdināšanu, 8. – 15. maijs – tikai 283 Ls
Palutini savas pēdiņas: Sausais pedikīrs gan vīriešiem, gan sievietēm salonā „Studio Dekoltē” -54%
IKI: Tikai 2 nedēļas  – lielā cenu cirpšana. Dzirkstošais vīns "Martini Asti" (0.75l) tikai par 3.65 Ls un neticami lēta olīveļļa "GOCCIA D`ORO" (5 l) tikai par 8.99 Ls

 

  • Kas būs par braukšanu bez OCTA? Lai neapdrošināti transporta līdzekļi nepiedalītos transporta kustībā, Latvijas Transportlīdzekļu Apdrošinātāju birojs (LTAB) nācis klajā ar iniciatīvu konfiscēt neapdrošinātus transportlīdzekļus un nogādāt tos maksas stāvvietā.  Uzzināt vairāk.

 

 

 
Sauļojies 6 minūtes vertikālajā solārijā Ergoline Lounge tikai par Ls 0,98
Sejas tīrīšana ar ultraskaņu, pīlings ar vitamīnu C, kolagēna stimulācija un skābekļa maska ar 60% atlaidi!
Austrumu horoskops un prognoze Pūķa gadam + horoskops zodiaka zīmei + numoskops visam 2012. gadam – 50% lētāk
Extra klases panna no „CS Kochsysteme” ar 48% atlaidi. Saki „nē” piedegušiem ēdieniem!

Uzraksti savu  atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu – par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!