Gudra izvēle 32 E-žurnālu arhīvs

E-pasts tiek nepareizi attēlots? Lasi šeit on-line versiju!

Seko mums facebook.com twitter.com draugiem.lv   Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit
Gudra izvēle Nr. 32
Gudriem.lv – Salīdzināšanas portāls
Apdrošini ceļojumu Pasūti maltīti uz mājām Mēneša kuponi Lielveikalu atlaides Tavs autokredīts Nosūtīt draugam

Pamanījāt, ka gaisā jau jūtams pavasaris?

Pamanījāt, ka gaisā jau jūtams pavasaris? Astronomiskais pavasaris ir atnācis un Gudriem.lv atgādina, ka 25. martā (naktī no sestdienas uz svētdienu) pulkstenis jāpagriež par stundu uz priekšu! Latvija ir to 70 pasaules valstu vidū, kas laiku maina 2 reizes gadā.
Taču pavasara atnākšana nes sev līdzi arī veselības problēmas aptuveni 15 – 20% alerģisko cilvēku, jo īdz ar pirmajām lazdu ziedēšanas dienām martā sākas aktīvākais ziedputekšņu alerģijas jeb polinozes laiks. Vēlāk lazdām pievienojas alkšņi, apses, oši un citi augi. Speciālisti ziedputekšņu ziedēšanas laikā iesaka katru dienu mazgāt matus, jo tajos sīku puteklīšu veidā sabirst ziedputekšņi Lasīt tālāk

Starp citu, cīņā ar alerģiju Tev var palīdzēt arī jūras ūdens preparātu sērija Aqua Maris® – ārstniecisks Adrijas jūras ūdens deguna un kakla veselībai. Tikai Gudriem.lv akcijā šos preparātus varat iegādāties ar 50% atlaidi!

Kā vienmēr, ar mūsu lasītāju palīdzību, esam Tev atraduši jaunas bezmaksas iespējas. Noteikti izmanto tās!

  1. Sertificēts mērnieks Auseklis Bērziņš piedāvā bezmaksas konsultācijas jebkuros ar zemes ierīcību, zemes kadastrālo uzmērīšanu un ģeodēziskajiem darbiem (topogrāfija, izpildshēmas, būvasis u.c.) saistītos jautājumos.Kontakti: auseklis.berzins@gmail.com, Skype: auseklis.berzins
  2. 5 aprīlī ir iespēja apmeklēt bezmaksas lekciju, veltītu smadzeņu treniņiem un darbības uzlabošanai, kā arī atmiņas trenēšanai. Vairāk informācijas.
  3. Darbiniekiem un darba devējiem – bezmaksas seminārs „Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos”. Tajā eksperti atbildēs arī uz visiem interesentu jautājumiem. Lasīt tālāk

Ja zināt par kādu bezmaksas iespēju vai varat tādu piedāvāt citiem, neturiet sveci zem pūra, dariet to zināmu Gudriem.lv un mēs to popularizēsim tālāk, caur šo bezmaksas e-avīzi! Rakstiet mums!

Uzdāvini Sirsnīgu Fotosesiju sev un mīļajiem pie fotogrāfes Natālijas Petruhinas – par puscenu!
Presoterapija – "Limfodrenāžas zābaki" visam ķermenim tikai par Ls 3,80
 

Ieskaties Gudriem.lv uzlabotajā “Atlaižu katalogu” sadaļā – esam to padarījuši daudz ērtāku! Tagad vari ne tikai uzzināt jaunākās atlaides vairāk nekā 30 latvijas veikalu tīklos, bet arī uzreiz ieraudzīt preces ar vislielākajām atlaidēm, pat neatverot katalogu! Atlaižu katalogu sadaļā atradīsi pārtikas, sadzīves tehnikas, aptieku, mājas preču, u.c. veikalu piedāvājumus.

Nedēļas gudrais padoms

Kā ietaupīt naudu ikdienā, neatsakoties no labas kvalitātes? Mūsu lasītāju pārbaudīti padomi – rubrikā “Nedēļas gudrais padoms”. Piedāvā mums savu taupības padomu un katru nedēļu tiec pie balvas no Gudriem.lv!
“Nedēļas Gudrā padoma konkursā” šoreiz uzvarējusi Iveta, kura iesūtījusi lēta un laba ķermeņa skrubja pagatavošanas recepti. Par šo padomu Iveta balvā saņem 2 Silvasan komplekso vitamīnu iepakojumus, 2 mēnešiem, kopā 11 latu vērtībā. Par balvu pateicamies portālam Perkamkopa.lv


Lūk Ivetas padoms:

“Ir sena, vienkārša, ekonomiska un iedarbīga ķermeņa ādu atjaunojoša recepte – vienlaicīgi skrubis, mitrinātājs un barotājs. Lasīt tālāk.

Atsūti mums savu padomu un tiec pie nākamās nedēļas balvas!

Nepalaidiet garām lielisku iespēju nopelnīt paaugstinātus depozīta procentus: Trasta komercbanka no 15. marta līdz 30. aprīlim piedāvā augsdtākas procentu likmes ātrajiem eiro depozītiem uz 12 mēnešiem – 3,8% gadā. Turpinās arī šīs pašas bankas akcija “Depozīts+dāvana”. Atceries, ka izdevīgāko depozītu vienmēr vari atrast Gudriem.lv!

Iespēja tiem, kas vēlas iegādāties jaunu dzīvokli – Firma “Ektornet”, kura pārvalda “Swedbank” klientiem konfiscētos nekustamos īpašumus, 24. un 25. martā ielūdz uz atvērto durvju dienu jaunajā projektā Volguntes ielā 40, Šampēterī. Uzzināt vairāk. Uzzināt par VISU BANKU hipotekrāro kredītu piedāvājumiem vienuviet vari šeit!

Mīlošiem vecākiem piedāvājam drošu rotaļlietu iegādes padomus. Atgādinām, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centrs 2010. gadā veica pētījumu, kura rezultāti liecināja, ka Latvijā ir ļoti daudz preču, kas apdraud iedzīvotāju veselību. Turklāt lielākā daļa no šīm precēm bija tieši bērnu rotaļlietas.

 

 
Brauciens ar divstāvīgo ekskursiju autobusu un audiogids ar 65% atlaidi. Ieraugi Rīgu citā gaismā!
Stilistes Jolantas Reihmanes praktiskais seminārs: Kā iegūt veiksmīgas un pārliecinātas sievietes tēlu? -50%
Sauļojies līdz 18 minūtēm solārijā Ergoline Advantage 400 – ar 62% atlaidi
Riepu maiņa un rūpīga balansēšana ar 70% atlaidi. Iestūrē saulainajā pavasarī!

 

Gudriem.lv partneru jaunumi:

 - Pērkot portatīvo datoru Toshiba C675 Dāvanā licencētais Windows 7 home premium! Ietaupi 41 latu!

Ieskaties Karsto akciju sadaļā – mums allaž ir interesanti un oriģināli atlaižu piedāvājumi, kuri radīti tieši Gudriem.lv lietotājiem!

 

 
Vieglā auto, džipa vai minivena virsbūves mazgāšana, apstrāde ar vasku un paklājiņu tīrīšana -50%
Baltais sausais vīns, CARDAL 2007 BRANCO ar atlaidi 40%!
Pilnvērtīga zobus balinoša higiēna ar 57% atlaidi. Marts – veselu smaidu mēnesis!
Pilna datorizēta visa organisma diagnostika + terapeita slēdziens un rekomendācijas! -56%

 

Mobilo sakaru zīmols AMIGO paziņojis, ka vēlas kļūt par Latvijas mobilo sakaru cenu līderi. Uzņēmums sācis piedāvāt divus jaunus tarifu plānus par ļoti labām cenām – 1,29 и 2,89 lati mēnesī! Uzzināt vairāk

Laba sirds ir visa sākums! Atbalstot Ziedot.lv projektu “Laimīgākai Latvijai”, Gudriem.lv aicina Tevi ziedot tiem, kam klājas grūtāk, tai skaitā bērniem–invalīdiem, ģimenēm, kas nonākušas pēkšņās grūtībās un smagi slimiem cilvēkiem! Par četriem veidiem kuros vari palīdzēt, izlasi ŠEIT.

 
Enerģijas pilni sieviešu un vīriešu aromāti no „ADIDAS” ar 69% atlaidi. Tavas brīvības aromāts!
Atveseļojoša muguras masāža "Gua-sha". Nostiprini savu imunitāti! -70%
1 mēneša neierobežots abonements RTU Ķīpsalas sporta kompleksā: Baseins un sauna Tavā rīcībā!
Liels sāļais pīrāgs zaķīša vai kaķīša formā. Svētki bez ķīmijas un konservantiem! -50%

Uzraksti savu  atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu – par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!