Gudra izvēle 33 E-žurnālu arhīvs

E-pasts tiek nepareizi attēlots? Lasi šeit on-line versiju!

Seko mums facebook.com twitter.com draugiem.lv   Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit
Gudra izvēle Nr. 33
Gudriem.lv – Salīdzināšanas portāls
Apdrošini ceļojumu Pasūti maltīti uz mājām Mēneša kuponi Lielveikalu atlaides Tavs autokredīts Nosūtīt draugam

Jauna, unikāla iespēja visiem Gudriem.lv lietotājiem!

Uzņēmums IZZI, TIKAI UN VIENĪGI Gudriem.lv klientiem izstrādājis speciālu Tv+Internets komplektu, kurš mēnesī maksā tikai 9,96 latus. Pārbaudi, vai Tavās mājās ir pieejams šis ekskluzīvais piedāvājums!

Būtiski, ka IZZI tīkls aptver ne tikai Rīgu un Latvijas lielās pilsētas, bet arī reģionus, kuros IZZI uzsācis TV tīklu renovāciju. Uzzini, kurās pilsētās notiek modernizācija!

Starp citu, IZZI piedāvā ne tikai TV, bet arī kvalitatīvu internetu. Pārbaudi sevi – vai zini kurās stundās internetu Latvijā lieto visvairāk?

Vēl kāds uzdevums sevis pārbaudeivai zini kādas filmas visvairāk mīl skatīties Latvijas iedzīvotāji?

 

 

Pasaulē vispopulārākā redzes lāzerkorekcija DOKTORA SOLOMATINA klīnikā ar 50% atlaidi. Noliec brilles malā!
Klasiskais manikīrs ar noturīgo Gelish pārklājumu salonā STUDIO ROSSE – 53%
 

Gudriem.lv pievienojies jauks kuponators – Kuponubaze, ar atlaidēm līdz pat 70%, ieskaties šeit! Turklāt esam uzlabojušu mūsu kuponu sadaļu, tā kļuvusi vēl ērtāka un tur vari atrast jau gandrīz 1000 atlaižu kuponu.

Nedēļas gudrais padoms

Par šīs „Nedēļas gudrā padoma” konkursa uzvarētāju ir kļuvusi Diāna L., kura mums atsūtīja recepti lētu un veselīgu dzērienu izgatavošanai mājas apstākļos. Kā teic pati Diāna, šādi viņa ietaupa vismaz 200 latus gadā. Par atsūtīto padomu Diāna saņem dāvanu karti masāžai 15 latu vērtībā. Par balvu pateicamies portālam Perkamkopa.lv.


Lūk Diānas padoms:

„Pirms diviem gadiem es atteicos no veikalos nopērkamajiem dzērieniem – sulām un gāzētajiem dzērieniem, un sāku gatavot tos sev mājās. Pēc gada, joka pēc, ar kalkulatoru piesēdu un aprēķināju, ka visa mana lielā ģimene šajā gadā ietaupīja ap 350 latiem! Lasīt tālāk.

Atsūti mums savu padomu un tiec pie nākamās nedēļas balvas!

Kā jau ierasts, Gudriem.lv (ar mūsu lasītāju palīdzību) piedāvā Tev jaunas bezmaksas iespējas! Šonedēļ pirmoreiz piešķiram balvu aktīvākajai bezmaksas iespēju iesūtītājai Lindai Taborei, viņa iesūtījusi jau 3 bezmaksas iespējas divu nedēļu laikā. Linda balvā saņem 10 Ls vērtu dāvanu karti no Perkamkopa.lv – T-kreklam un tā apdrukai pēc pašas izvēles.

  1. Programma „Gaidīšanas ceturtdienas” – sākas jau 29. martā. pasteidzies! Tajā iekļauts bezmaksas semināru cikls jaunajām māmiņām+atlaides pirkumiem. Vairāk informācijas.
  2. Rimi aicina pieteikties uz programmu „Grow Faster” („Audz ātrāk”), kas paredzēta praktikantiem – nākamajiem vadītājiem. „Grow Faster” programma norisinās septiņus mēnešus, kuru laikā jaunie cilvēki apgūst darba iemaņas mazumtirdzniecībā, iemācoties darbu, par kuru nākotnē varēs saņemt konkurētspējīgu atalgojumu. Lasīt tālāk
  3. Trauku un virtuves piederumu veikals “Rito” uzsācis labdarības akciju, kuru organizē kopā ar projekti Palīdzēsim.lv No 1. līdz 30. aprīlim atnes sev vairs nevajadzīgos traukus un virtuves piederumus (lietošanai derīgus) uz kādu no „Rito” veikaliem, tādējādi palīdzot tiem, kam šīs lietas noderēs. Katrs priekšmetu ziedotājs turklāt saņems 20% atlaidi precēm „Rito” veikalā.
  4. Nakts tirgus cienītājiem – informējam, ka nakts tirgus pārceļas no Maskavas ielas 8a uz Gaiziņa, Pūpolu un Spīķeru ielām, kas ir turpat netālu. Jaunajā nakts tirgū būs vieta 90 tirgotāju automašīnām.
  5. Ja vēlies izprast savu un partnera ķermeni un esat par dabīgām laulāto attiecībām, aicinām uz bezmaksas semināru par Auglības atpazīšanas metodi! Vairāk informācijas.

Ja zināt par kādu bezmaksas iespēju, neturiet sveci zem pūra, dariet to zināmu Gudriem.lv un mēs to popularizēsim tālāk, caur šo bezmaksas e-avīzi! Rakstiet mums!

Rīgā pirmo reizi notiks hakinga apmācība: 16. aprīlī starptautiskajā IT centrā „New Horizons” Latvijā pirmo reizi notiks pasaulē vispieprasītākā apmācība par IT drošību – vadošais 5-dienu kurss ētiskajā hakingā CEH (7 versija). Eksperti ir pārliecināti: tieši hakeri tuvākajā nākotnē kļūs par draudu numur viens, nobīdot malā klasisko terorismu. Neraugoties uz noziegumu virtualitāti, tie rada vistaustāmākos zaudējumus. Uzzināt vairāk

 
Griezums + ieveidošana + ārstnieciska maska + galvas masāža! -60%
3d puzle ASV Capitol ar 70% atlaidi!
DIVAS brīnumgardas un pilnīgi dabīgas picas vai pica+deserts ar 50% atlaidi.
Uzacu formas korekcija un krāsošana studijā X-CLUSIVE – 51%
Ātrā sejas attīrīšana + vērtīga Dāvana! -50%
Sauļojies līdz 30 minūtēm solārijā ERGOLINE ADVANTAGE 350 tikai par Ls 1,20

 

Lielisks jaunums tiem, kas apsver hipotekārā kredīta iespēju! Tagad vairs nav jāuztraucas, ka uz laiku zaudēta darba vai slimības dēļ netiks segti hipotekārā kredīta maksājumi un banka atņems īpašumu. SEB banka, pirmā Latvijas tirgū, ir ieviesusi kredītu apdrošināšanu, kura nosegs klienta kredītmaksājumus īslaicīgas darba nespējas vai bezdarba gadījumā, kā arī segs atlikušo kredīta daļu klienta darba spēju zaudējuma vai nāves gadījumā. Starp citu, ikmēneša maksa par hipotekārā kredīta apdrošināšanu nav liela, piemēram, 25 000 latu kredītam tā ir16 lati mēnesī, kas palielina ikmēneša maksu no 184 līdz 200 latiem. Un nekāda riska! Pilnu sarakstu ar visiem Latvijas banku piedāvātajiem hipotekārajiem kredītiem vari apskatīt ŠEIT!

26. martā Maxima XXX atvēra savu pirmo interneta veikalu www.e-maxima.lv, kurā tiek piedāvāts visplašākais preču sortiments – sākot no pārtikas un beidzot ar sadzīves tehniku, kopā vairāk nekā 11 000 preču veidu.

Uzmanību – Latvijas interneta veikali-krāpnieki! Uzzināt vairāk

Kā vari uzzināt vai pārmaksā par mobilajām sarunām? Pēc Bite klientu apkalpošanas vadītājas Oksanas Stankēvičas vārdiem, abonenti Latvijā pārmaksā par mobiliem sakariem vidēji 26 miljonus latu gadā. Lasīt tālāk. Pārbaudi vai arī Tu pārmaksā par mobilajiem sakariem?

Pienācis pavasaris un aktivizējušās ērces. Izlasi aktuālāko informāciju par ērcēm, ko piedāvā Latvijas Infektoloģijas centrs.

Ieskaties mūsu „Karsto akciju” sadaļā – te allaž atradīsi daudz izdevīgu piedāvājumu, ar pamatīgām atlaidēm. Lielākā daļa no tiem ir radīti tieši Gudriem.lv lietotājiem!

 

 
Restorāna „Presidenti” ēdieni un dzērieni ar 50% atlaidi. Prezidenta cienīga maltīte!
Parkošanās pulkstenis ar 55% atlaidi!
Vesela kaste gardo saldējumu no "Rīgas Piena kombināta" – par puscenu!
Īpašs piedāvājums vīriešiem: matu griezums + mazgāšana salonā “Miami beach" ar 50% atlaidi
Izjāde, nodarbība vai terapeitiskā jāšana ar 50% atlaidi. Vingrošana uz zirga, jāšanas apmācība vai ārstnieciskā izjāde!

Uzraksti savu  atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu – par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!