Gudra izvēle 34 E-žurnālu arhīvs

 

E-pasts tiek nepareizi attēlots? Lasi šeit on-line versiju!
Seko mums facebook.com twitter.com draugiem.lv Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit
Gudra izvēle Nr. 34
Gudriem.lv – Salīdzināšanas portāls
Apdrošini ceļojumu Pasūti maltīti uz mājām Mēneša kuponi Lielveikalu atlaides Tavs autokredīts Nosūtīt draugam

Svinam Lieldienas! Kurp doties, ko apskatīt?

  • Zaļajā tirgū pie TC „Spice” būs apskatāmas kaziņas un olu izstāde. No 6. – 8. aprīlim no plkst. 10 – 17 pie TC „Spice” darbosies pirmais Zaļais tirgus. Programmā: izstāde „Apaļā ola”, lauku sēta ar kazām un mājputniem, zemnieku produktu tirdziņš.
  • TC „Domina” 7. un 8 aprīlī aicina apskatīt Lieldienu olu kolekciju. Izstādes darba laiks no plkst. 12 – 16, turklāt tajā būs iegādājams plašs saldumu klāsts.
  • 7. un 8. aprīlī ikgadējās „Pūkainās dienas Ķīpsalā” apmeklētājiem piedāvās starptautiskas suņu un kaķu izstādes, kā arī plašu citu mājdzīvnieku un dzīvnieku piederumu ekspozīciju. Būs arī Lieldienu svinēšana ar zaķi Ausainīti, suni Pifu un kaķi Herkulesu.
  • No 6. līdz 9. aprīlim Lieldienas tiks svinētas arī Mežaparkā, Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā un citviet Rīgā. Brīvdabas muzejā paredzēta tradicionālā Lieldienu svinēšana ar dziedāšanu, dejošanu, izšūpošanos, olu kaujām, amatnieku tirdziņu un citām tautiskām aktivitātēm.
  • Jūgendstila muzejs 3. – 9. aprīlī ielūdz visus uz izstādi „Lieldienas”, kurā varēs apskatīt muzeja kolekcijas eksponātus, kas saistīti ar Lieldienām – vēsturiskas apsveikuma kartiņas, olu trauciņus, šķīvjus un citus senus priekšmetus.

Ja zināt par kādu bezmaksas iespēju, neturiet sveci zem pūra, dariet to zināmu Gudriem.lv un mēs to popularizēsim tālāk, caur šo bezmaksas e-avīzi! Rakstiet mums! Iesūtot vairākas plašākai sabiedrībai noderīgas bezmaksas iespējas – balva!

Lieldienās jau izsenis dzer vīnu, tāpēc esam sagatavojuši īpaši akciju Gudriem.lv lietotājiem – pērc 5 pudeles izcilu Čīles vīnu ar atlaidi un piedevām sesto saņem dāvanā. Akcijā iekļauti rūpīgi atlasīti vīni, tādi kā Merlot, Cabernet Sauvignon, Sauvignon Blanc и Carmenere. „Santa Rita” vīni ir slaveni visā pasaulē un jau sen zināms, ka to kvalitāte ir ideāla!

Apskati arī jauno uzņēmuma „Jaunalko” katalogu, kurš nesen papildinājis Gudriem.lv populāro atlaižu katalogu sadaļu. Savukārt gudrai pārtikas preču izvēlei svētku galdam noderēs visu Latvijas veikalu tīklu atlaižu katalogi!

 

Masāža: Antistresa, klasiskā vai sporta par vienu cenu! -68%
Neierobežots sporta kluba „Triumfs” abonements ar 50% atlaidi + solārijs
Vai zini, ka, pateicoties mums Tu tagad vari braukt ar taksometru par ļoti zemu cenu? Kopīgā Green Cabby un Gudriem.lv akcija piedāvā Tev izmantot garantēto brauciena cenu, nemaksājot ne santīma dārgāk! Ienāc te un novērtē Green Cabby cenas.  Starp citu, Tu brauksi ar biodegvielu, tātad būsi draudzīgs dabai!
Nedēļas gudrais padoms

Šonedēļ par „Nedēļas gudrā padoma” konkursa uzvarētāju kļuvusi Polīna L., kura mums atsūtīja savu veidu kā ietaupīt dārza darbu sezonas laikā, kura strauji tuvojas. Par padomu Polīna saņem balvu – dāvanu karti muguras masāžai 15 latu vērtībā, ko dāvājis portāls Perkamkopa.lv.


Lūk Polīnas padoms:

Agrāk ravēšanas, stādīšanas un citiem brīvdienu dārza darbiem izmantoju gumijas cimdus, kuri tomēr nepietiekami aizkavē zemes sakrāšanos zem maniem garajiem roku nagiem, lai cik biezi nebūtu. Strādājot gumijas cimdos, ik vakarus pēc dārza darbiem tomēr nācās mērcēt rokas speciālās vanniņās un diezgan ilgi darboties, lai nagus atkal dabūtu pilnīgi tīrus.

Nolēmu pamēģināt manas mammas padomu – pirms ravēšanas, ar nagiem pakasot ziepju gabalu, aizpildīt ar ziepēm visu brīvo vietu zem naga. Ja ziepes ir ļoti cietas, tās pirms tam nedaudz pamērcē ūdenī. Lasīt tālāk

Atsūti mums savu padomu un tiec pie nākamās nedēļas balvas!

Kas ir identifikācijas karte un kā pie tās tikt?

No 2. aprīļa Latvijas iedzīvotāji, tāpat kā ES un citu pasaules valstu iedzīvotāji, var iegūt elektroniskās identifikācijas kartes (EIK). Šis ir jauns personas dokumenta veids, kurš funkciju ziņā pilnībā aizstāj tradicionālo identitātes dokumentu – pasi. Turklāt EIK ļaus apstiprināt personu arī neklātienē, caur internetu, izmantojot elektronisko parakstu. Uzzināt vairāk.

 

Internets mūsu dzīvē ienāk aizvien vairāk, vienlaikus vairojas arī dažāda veida draudi un krāpšanas globālajā tīmeklī. Kaspersky Lab brīdina, ka pēdējā laikā kibernoziedznieki arvien biežāk izmanto sociālā tīkla Facebook uzlauztos kontus, lai ievilinātu slazdos šo kontu īpašnieku draugus. Lietotājus rosina veikt visdažādākās darbības, sākot no klikšķināšanas uz kaitīgajām saitēm līdz naudas pārskaitīšanai krāpnieku bankas kontā. Uzzini kā krāpnieki izmanto Facebook naudas zagšanai!

Atgādinām Tev, ka 16. aprīlī Rīgā pirmo reizi notiks hakinga apmācība! Starptautiskajā IT centrā „New Horizons” Latvijā pirmo reizi notiks pasaulē vispieprasītākā apmācība par IT drošību – vadošais 5-dienu kurss ētiskajā hakingā CEH (7 versija). Eksperti ir pārliecināti: tieši hakeri tuvākajā nākotnē kļūs par draudu numur viens, nobīdot malā klasisko terorismu. Neraugoties uz noziegumu virtualitāti, tie rada vistaustāmākos zaudējumus. Uzzināt vairāk

Norwex līdzeklis grila un cepeškrāsns tīrīšanai + mikrošķiedras lupatiņa – 44%
Gredzens-korķu attaisāmais alum tikai par Ls 0.95
Dziļā panna „BergHOFF” ar vāku – 56% atlaide. Laimīgas gatavošanas noslēpums!
USB zibatmiņa SILICON POWER TOUCH 820 4GB (WHITE) ar 50% atlaidi!
Limfodrenāžas sejas masāža skaistumkopšanas salonā «Healthy Joy» – 63%

Mūsu partneru jaunumi – ieskaties, te ir iespējas ietaupīt!

Telekomunikāciju firma IZZI aicina Latvijas iedzīvotājus pievērst vairāk uzmanības vides aizsardzībai un aktīvi iesaistīties akcijā „Nodod makulatūru un izglāb koku!”, kura notiks visu aprīli. Izmantoto papīru var atstāt speciālos konteiners, kas izvietoti pie galvenā IZZI biroja, Rīgā, Ieriķu ielā 67a, kā arī nogādāt vienīgajā Latvijas papīrfabrikā, Līgatnē. Starp citu, tajā jaunu papīru ražo tikai no makulatūras.

 

Gudriem.lv atgādina Tev par lielisku iespēju ietaupīt, pieslēdzot ĪPAŠO IZZI TV+internets komplektu par ĪPAŠO cenu. Šis komplekts radīts tikai Gudriem.lv lietotājiem un tā cena ir 9,96 Ls mēnesī. Pārbaudi, vai to iespējams pieslēgt Tavā dzīvesvietā!

 

Firma „Dream Factory” sveic „Gudras izvēles” lasītājus Lieldienās un piedāvā lielisku dāvanu draugiem vai citiem tuviem cilvēkiem – veselīgo griķu sēnalu spilvenu ar 40% atlaidi! Spilvens ar griķu sēnalu pildījumu ir ekoloģiski tīrs un veselīgs produkts. Spilvens piemērojas jūsu ķermenim, tādējādi tas palīdz atbalstīt mugurkaulu pareizā stāvoklī un atslābina kakla muskuļus, novēršot kakla, jostasvietas un galvas sāpes, kā arī bezmiegu. Griķu pildījums nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju, tādēļ karstā laikā galva nesvīdīs, bet vēsā spilvens patīkami sildīs, ļaujot jums uzkrāt spēkus gaidāmajai dienai!

 

Logu mazgāšana no abām pusēm visā dzīvoklī ar 62% atlaidi.
Sarkanvīns KAGOR SPASSKIJ VILLA DEL SOL (11%) – ar 48% atlaidi
52% atlaide izturīgam, elegantam, saliekamam tērauda dārza grilam + grilogles dāvanā!
Tvaika gludeklis TOBI ar 63% atlaidi. Tagad gludināšana ir daudz vienkāršāka!
Pīrsings (jebkurā vietā) salonā Kosmeta ar 46% atlaidi!
Uzraksti savu  atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu – par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!