Gudra izvēle 35 E-žurnālu arhīvs

E-pasts tiek nepareizi attēlots? Lasi šeit on-line versiju!

Seko mums facebook.com twitter.com draugiem.lv   Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit
Gudra izvēle Nr. 35
Gudriem.lv – Salīdzināšanas portāls
Apdrošini ceļojumu Pasūti maltīti uz mājām Mēneša kuponi Lielveikalu atlaides Tavs autokredīts Nosūtīt draugam

Uzmanību! Lielākais Latvijas darba meklēšanas vortāls CV Market Latvia, sadarbībā ar Gudriem.lv, aicina piedalīties konkursā!

Tev ir tikai bez maksas jāizvieto vai jāatjauno jau www.cvmarket.lv datu bāzē izvietotais CV, lai 30. aprīlī piedalītos trīs 100 latus vērtu mācību centra New Horizons dāvanu karšu izlozē svešvalodu vai IT apmācībai. Izdari to līdz 30. aprīlim!
Vēl 4 iemesli izvietot savu CV www.cvmarket.lv datu bāzē:

 1. Tā ir lieliska iespēja nokļūt tuvāk savam sapņu darbam, jo CV Market Latvia jau daudzus gadus ir labi pazīstama personāla atlases firma, kuru savu darbinieku atrašanai izmanto lielākie Latvijas darba devēji;
 2. Par Tevi uzzinās ārvalstu darba devēji, kuri ne tikai meklē darbiniekus savām Latvijas filiālēm, bet arī izvieto arī ārvalstu vakances www.cvmarket.lv;
 3. Pat ja Tev ir ļoti mīļš darbs un profesiju mainīt nevēlies, CV izvietošana CV Market Latvia datu bāzē var kļūt par Tavu iespēju tikt pie lielākas algas. Kā? Pavisam vienkārši – Tavu lielisko CV var pamanīt cits darba devējs, kurš tavas spējas novērtēs augstāk nekā esošais;
 4. Visbeidzot – Tu nokļūsti aktīvajā darba tirgū, dalība kurā paredz negaidītus un patīkamus pārsteigumus, kā arī iespējas izmainīt Tavu dzīvi uz labo pusi!

Atceries, ka www.cvmarket.lv allaž atradīsi daudz vērtīgas informācijas par darbu un darba tirgu – aktuālus rakstus, profesionāļu padomus, forumu, karjeras testus, darba likumdošanas nianses un algas kalkulatoru. Algas kalkulators, starp citu, ir labs palīgs gadījumos kad nezini cik lielu algu potenciālajam darba devējam prasīt par savu darbu.

 

Gudriem.lv piedāvā fantastisku iespēju!

Uzzini kā BEZ MAKSAS iegūt iPad 3, iPhone 4S un citas balvas no Gudriem.lv, kopā 1700 latu vērtībā. Tas ir ļoti vienkārši, ieskaties ŠEIT!

Nedēļas gudrais padoms

Kā ietaupīt naudu ikdienā, neatsakoties no labas kvalitātes? Mūsu lasītāju pārbaudīti padomi – rubrikā “Nedēļas gudrais padoms”. Piedāvā mums savu taupības padomu un katru nedēļu tiec pie balvas no Gudriem.lv!

Šonedēļ “Taupības padoma” konkursā uzvar Ilze Ozola, kura mums iesūtījusi lielisku padomu kā ietaupīt uz bērnu zeķebikšu iegādes rēķina. Ilze balvā saņem dāvanu karti Garra Rufa zivtiņu pedikīram, 12 Ls vērtībā. Balvu dāvina portāls Perkamkopa.lv.


Lūk Ilzes padoms:

"Reiz nejauši nopirku puikam zeķubikšu vietā legingus, un atklāju, ka tie pat ļoti ietaupa naudu. Lasīt tālāk.

Atsūti mums savu padomu un tiec pie nākamās nedēļas balvas!

Atkal piedāvājam Tev vairākas bezmaksas iespējas, daļu no kurām mums iesūtījuši “Gudras izvēles” lasītāji:

 

 • Linda T. iesūtījusi informāciju par bezmaksas apmācību programmu “Jauna ģimene kā jauns uzņēmums: veiksmes stratēģija” Programmas ietvaros Tavai ģimenei tiks piedāvātas BEZMAKSAS teorētiskās un praktiskās nodarbības un konsultācijas, kurās mācīsimies saprast sevi, savu lomu ģimenē, savu attieksmi pret mīlestību un apkārtējiem cilvēkiem, noteikt savus mērķus un atrast savu īsto vietu dzīvē. Apmācības notiks grupās gan latviešu, gan krievu valodā. Uzzināt vairāk
   
 • Mūsu lasītājs Kaspars D. atgādina, ka jaunieši, vecāki par 16 gadiem, vēl var pieteikties vasaras darbiem laukos, tādējādi lietderīgi izmantojot skolas brīvlaiku un piepelnoties. Vairāk informācijas
   
 • Gudriem.lv informē, ka aprīlī visiem interesentiem ir iespēja bez maksas pārbaudīt holesterīna un cukura līmeni asinīs, veikt vēnu pārbaudi un izvērtēt savas ādas stāvokli. Kur un kā? Par šīm un daudzām citām bezmaksas iespējām uzzini, šķirstot šo žurnālu!
   
 • Šonedēļ Rīgas Dome nolēmusi, ka turpmāk galvaspilsētas sabiedriskajā transportā bez maksas brauks 1. – 12. klašu skolēni. Šis jaunums neattiecas uz profesionālo skolu audzēkņiem. Atceries, ka Gudriem.lv vienmēr vari apskatīt aktuālo sabiedriskā trsnporta sarakstu, ieskaitot nakts transportu!

 

 
Kāju vaksācija visā garumā salonā «Mango beauty» -58%
Stabils veļas žāvētājs „Pegasus“ no LEIFHEIT ar 44% atlaidi. Vairāk vietas pēc veļas mazgāšanas!
Jebkuras franču bizes pinums ar 72% atlaidi. Tikai par 2.80 Ls
4 zobu nano-birstes ar bambusa kokogles pārklājumu + bezmaksas piegāde Latvijā! -57%
Pilna profesionālā zobu higiēna ar 57% atlaidi. Uzsmaidi pavasarim!

Mūsu partneru jaunumi, kas palīdzēs Tev ietaupīt:

 

 
Profesionāla 3 soļu programma matu atjaunošanai ar ultraskaņu studijā X-CLUSIVE -51%
Žurnāla "Mājas Viesis" vai "36,6°C" abonements 3 mēnešiem – par puscenu!
Ziemas riepu maiņa pret vasaras riepām, savirzes regulēšana un ritošās daļas diagnostika ar atlaidi līdz 59%!
Anticelulīta masāža: kāju, muguras, sēžamvietas un vēdera -50%

Uzraksti savu  atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu – par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!