Gudra izvēle 36 E-žurnālu arhīvs

E-pasts tiek nepareizi attēlots? Lasi šeit on-line versiju!

Seko mums facebook.com twitter.com draugiem.lv   Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit
Gudra izvēle Nr. 36
Gudriem.lv – Salīdzināšanas portāls
Apdrošini ceļojumu Pasūti maltīti uz mājām Mēneša kuponi Lielveikalu atlaides Tavs autokredīts Nosūtīt draugam

TAVA NAUDA: pelni, aizņemies, ieguldi

Depozīti

Pēc Gudriem.lv datiem, martā atkal samazinājušās latu depozītu procentu likmes. Ja februāra sākumā  visienesīgākais latu depozīts piedāvāja noguldīt līdzekļus ar 3,5% ienesīgumu gadā, tad pašlaik bankas dod ne vairāk par 3% gadā. Piedāvājam iepazīties ar pieciem visizdevīgākajiem depozītiem latos, ar  1 gada termiņu un summu 1000 latu:

  • PrivatBank – „Ātrais depozīts” – 3%
  • PrivatBank –  noguldījums „Krājkasīte” – 3%
  • PrivatBank – „Multivalūtu” depozīts – 3%

Ja Tu ieiesi mūsu VISU Latvijas komercbanku depozītu likmju salīdzināšanas pakalpojumā, vienmēr varēsi izvēlēties visizdevīgāko noguldīšanas iespēju. Un vēl viens jaunums: tagad TU vari izvēlēties depozītu Norvēģijas kronās (parametrā „Valūtas izvēle” izvēlies NOK). Norvēģijas krona ir viena no visdrošākajām valūtām pasaulē. Iespējams, ka laikā, kad valda nenoteiktība attiecībā uz eiro, Tev šī informācija noderēs. Bet neaizmirsti par valūtu riskiem!

Ātrie kredīti

  • Mēs priecājamies paziņot, ka mūsu sadaļai „Ātrie kredītiir pievienots vēl viens partneris – Sauleskredits.lv. Uzņēmums piedāvā aizdevumus no 100.00 Ls līdz 2000.00 Ls uz termiņu no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. Bez reģistrācijas maksas.
  • Ātro kredītu uzņēmums Ekokredīts saviem klientiem sāk piedāvāt lojalitātes programmu, kuras ietvaros aizņēmējs var sasniegt noteiktu līmeni un saņemt visizdevīgākos kredīta nosacījumus (9% likmi mēnesī). Ekokredīts arī paziņo, ka jau 4 mēnešus turpinās sadarbība ar labdarības portālu Ziedot.lv. Mūsu cilvēki ir ļoti atsaucīgi pret citu nelaimēm, un gandrīz puse no tiem ziedo līdzekļus slimiem bērniem. Paldies viņiem!
Grupas ceļojums ar autobusu uz Tulpju ziedēšanas svētkiem Burbišķu muižā Lietuvā 12. maijā, 50% atlaide
Profesionāla vaksācija sievietēm ar 61% atlaidi!

 

 

Gudriem.lv piedāvā fantastisku iespēju!

Uzzini, kā BEZ MAKSAS iegūt iPad 3, iPhone 4S un citas balvas no Gudriem.lv 850 latu vērtībā. Tas ir ļoti vienkārši izdarāms! Paskaties šeit

Uzmanību!  Gudriem.lv pieejams jauns pakalpojums Kasko polišu cenu salīdzināšanai, ko mēs esam izstrādājuši sadarbībā ar mūsu partneri – apdrošināšanas brokeri AFB.

Noteikti ienāc un izmēģini mūsu jauno pakalpojumu. Ja Tev rodas kādi jautājumi vai arī vēlies ko ierosināt, noteikti uzraksti mums info@gudriem.lv. Svarīgi: pakalpojums ir informatīvs, tāpēc apdrošināšanas polises gala cena var atšķirties.

Un neaizmirsti, ka pie mums Tu vari atrast arī visizdevīgākās OCTA polišu cenas  – mēs saviem klientiem piedāvājam informāciju no apdrošināšanas sabiedrību interneta vietnēm, tāpēc pie mums ir viszemākās apdrošināšanas cenas

TAVS brīvais laiks

Televīzija kļūst par pagātni
Latvijas iedzīvotāji arvien biežāk izvēlas izmantot interneta resursus, turklāt gandrīz puse iedzīvotāju pašlaik atsakās no tradicionālās televīzijas – šāds secinājums izdarīts Samsung Smart TV pētījumurezultātā. Vairāk kā 40% iedzīvotāju biežāk kā reizi nedēļā skatās no interneta augšupielādētus materiālus, savukārt katrs otrs aptaujātais regulāri izmanto tādus tiešsaistes video pakalpojumu piedāvājumus kā YouTubeVimeo u.c.  Tas ļauj izdarīt secinājumu, ka, attīstoties dažādām tehnoloģijām un tirgū ienākot dažādām modernām ierīcēm, Latvijā un citās Baltijas valstīs strauji mainās viedoklis par TV.

60% aptaujāto par galveno iemeslu televīzijas nomaiņai ar interneta resursiem nosauca iespēju būt neatkarīgiem no raidījumu programmām un pašiem brīvi izlemt, ko un kad skatīties. Jau pašlaik gandrīz katrs trešais Latvijas iedzīvotājs skatās filmas internetā, bet ceturtā daļa cilvēku ziņu programmām seko līdzi tiešsaistē.

Mēs atgādinām, ka Gudriem.lv lietotājiem ir unikāla iespēja ar mūsu mājas TV un interneta pakešu salīdzināšanas pakalpojuma palīdzību izvēlēties to paketi, kas atbilst viņu prasībām.

Turklāt ТIKAI Gudriem.lv lietotājiem virkne operatoru piedāvā unikālu iespēju nopirkt TV un interneta paketes ar atlaidi. Izvēlieties:

  • Sabiedrība BASNET piedāvā 25 procentu atlaidi abonēšanas maksai visā līguma darbības laikā,
  • Pronets piedāvā Gudriem.lv lietotājiem saņemt 20 procentu atlaidi (arī abonēšanas maksai),
  • Sabiedrība IZZI par draudzīgu cenu piedāvā komplektu „Internets+ТV”,
  • Balticom pirmajam klienta rēķinam par pakalpojumiem dāvina 10 latu atlaidi, bet Simtel – 5 latu atlaidi.

Ir no kā izvēlēties!

 

 
Auto mazgāšana ar rokām + vaska pārklājums + paklāju tīrīšana! Atlaide 50%
Un Tavi mati atkal mirdz! Profesionāla 3 soļu programma matu atjaunošanai ar ultraskaņu studijā X-CLUSIVE. Atlaide 51%
Redzes pārbaude un receptes izrakstīšana brillēm vai kontaktlēcām tikai par Ls 2. Rīgā, Jelgavā, Liepājā un Daugavpilī!
Klasiskā muguras un roku masāža ar "ELIXEA by Moor Spa" masāžas balzāmu – tikai 9 Ls
Samazini auto degvielas patēriņu līdz pat 30%! Dzinēja pretnodiluma apstrāde pēc militārās tehnoloģijas.

Mūsu partneru jaunumi! Viņi palīdz Tev ietaupīt naudu!

 
Zīdaina dziļā bikini vai kāju vaksācija visā to garumā ar 61% atlaidi. Samta sezona!
Koši, ap kaklu liekami zīda lakati ar 51% atlaidi. Tavs pavasara stils!
Aizsargaproces no odiem: 2 aproces tikai par Ls 1.10
VISĀ LATVIJĀ: TDK 32 GB USB zibatmiņa ar 50% atlaidi. Tajā atradīsies vieta it visam!
Divi pāri mīkstu itāļu firmas ROHNER bezvīļu biksīšu ar 50% atlaidi. Eleganta izvēle katrai dienai!

Uzraksti savu  atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu – par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!