Gudra izvēle 44 E-žurnālu arhīvs


E-pasts tiek nepareizi attēlots? Lasi šeit on-line versiju!

Seko mums facebook.com twitter.com draugiem.lv   Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit
Gudra izvēle Nr. 43
Gudriem.lv – Salīdzināšanas portāls
Apdrošini ceļojumu Pasūti maltīti uz mājām Mēneša kuponi Lielveikalu atlaides Tavs autokredīts Nosūtīt draugam

Līgo svētki jau ir pavisam tuvu, atlikušas tikai nepilnas divas nedēļas. Sāc jau laicīgi gatavoties svētkiem! Kas Tev jādara?

Apskati mūsu sadaļu – Veikalu katalogi – tajā Tu atradīsi vairāk kā 100 atlaižu un īpašo akciju piedāvājumus! Kādēļ pārmaksāt, ja vari ietaupīt? http://www.gudriem.lv/veikalu-akcijas?lng=lv

Arī Karsto akciju sadaļā Tu atradīsi labus piedāvājumus sev un dāvanu iegādei Līgo svētkiem http://www.gudriem.lv/atlaides?lng=lv .

Gadījumā, ja jūti, ka Tev pietrūks naudas, speciāli svētku laikam mēs kopā ar partneriem esam sagatavojuši Tev īpaši izdevīgus ātro kredītu piedāvājumus. Piemēram:

Sadaļā „Ātrie kredīti” Tev vienmēr būs iespēja atrast piedāvājumus bazmaksas pirmā kredīta saņemšanai.

Kāds laiks mūs sagaida uz Līgo svētkiem? Kā ziņo Latvijas vides, ģeoloģijas un metroloģijas centrs, sinoptiķi nesola sausu un saulainu laiku. Līdz Līgo svētkiem laika apstākļi būs mainīgi un Latviju šķērsos vēl ne viena vien nokrišņu zona. Aukstais laiks – kā maija beigās un jūnija sākumā – mūs vairs nepiemeklēs, bet arī īstu karstumu nesagaidīsim. Kā citus gadus, arī šogad jūnija mēnesī Latvijā gaidāma augsta ultravioleto staru koncentrācija, tādēļ saules mīļotājiem iesakām būt īpaši piesardzīgiem.

Masāža topošajām māmiņām. Parūpējies par sevi un sava mazuļa veselību! -50%
Saulainais desmit dienu ceļojums uz Bulgāriju ar 32% atlaidi! Dāvā sev un saviem draugiem neaizmirstamu ceļojumu!

 

 

Jau pavisam, pavisam drīz mēs atjaunosim mūsu taksometru pakalpojumu cenu salīdzināšanas sadaļu! Vai Tu zini, ka apmēram 80% mūsu apmeklētāju aktīvi izmanto pakalpojumu „garantētā cena”, kuru vari izvēlēties taksometra pasūtīšanas brīdī, un tas ļauj Tev jau pirms brauciena ar operatoru vienoties par izmaksām, tādējādi vadītājs nevarēs tev paprasīt lielāku summu arī tad, ja brauciena laikā gadīsies sastrēgumi. Izmanto šo pakalpojumu arī Tu – pašus labākos piedāvājumus vari atrast tieši pie mums!

Gudrā Padoma konkursa uzvarērtāja šonedēļ ir Ināra Bērziņa. Viņa mums ir iesūtījusi lielisku padomu un par to saņem arī lielisku balvu – Lanvin smaržas Eclat dÀrpege 25 Ls vērtībā. Par balvu pateicamies portālam Cherry.lv. Lasi Ināras padomu un kļūsti slaidāka mājās!

Kā kļūt pašpārliecinātākai, slaidākai un ietaupīt naudu uz sporta kluba abonementiem?

„Lai uzturētu sevi labā fiziskā formā vairums cilvēku dodas uz sporta klubiem un tērē ievērojamas naudas summas – vismaz 30 Ls mēnesī. Tomēr tādu pašu efektu var panākt arī mājas apstākļos. Galvenais – izvēlēties sagatavotības pakāpei un muskuļu slodzei atbilstošus vingrinājumus. Kā to paveikt?” (Lasīt tālāk)

Iesūti padomu, kā ietaupīt mums un saņem lieliskas balvas arī Tu! Par labu un noderīgu padomu mūsu lasītāji katru nedēļu saņem dāvanu kartes masāžām, frizieru pakalpojumiem, kosmētiku un citas noderīgas lietas un pakalpojumus.

Mūsu partneru jaunumi, kuri palīdzēs Tev ietaupīt!

 • Latvijā parādījies pirmais bezmaksas online kinoteātris – Megogo.net
 • Portāls saviem apmeklētājiem piedāvā video saturu vairāk kā 21 stundas apmērā: filmas, multiplikācijas filmas, seriālus, pārraides un šovu ierakstus, kuri pieejami bezmaksas un ir skatāmi augstā video kvalitātē. No citiem līdzīgiem portāliem Magogo.net atšķiras ar to, ka visi portālā izvietotie video un filmas ir iegādātas legāli un tiek izrādītas ar autortiesību aizsardzības atļauju.
 • Ienāc sadaļā „Internets un TV, salīdzini piedāvājumus un izvēlies izdevīgāko!
 • SEB bankas veiktais pētījums par dzīvesvietas pieejamību Baltijas valstīs liecina, ka iedzīvotāji ar vidējo ikmēneša ienākumu līmeni Rīgā šī gada pirmajā ceturksnī varēja iegādāties dzīvokli 43,5 kvadrātmetru platībā. Ja arī Tu domā par dzīvokļa iegādi, apskati Latvijas banku hipotekāro kredītu piedāvājumus mūsu portālā Gudreim.lv un izvēlies sev visatbilstošāko piedāvājumu! http://www.gudriem.lv/hipoteka?lng=lv
 • Aviokompānija airBaltic ieviesusi jaunu pakalpojumu – mobilā reģistrēšanās, kurš ļauj Tev reģistrēties airBaltic reisiem izmantojot mobilās ierīces. Šis pakalpojums pieejams airBaltic reisiem no Rīgas, Bergenas, Bilundas, Budapeštas, Diseldorfas, Helsinkiem, Lappeenrantas, Londonas, Maskavas (Domodedovas lidostas), Nicas, Oslo, Oulu, Parīzes, Tallinas, Tamperes, Turku, Vāsas un Vīnes. Mobilā reģistrācija pieejama sākot no plkst 12:00 pēc vietējā laika visiem reisiem konkrētajā dienā un noslēdzas 90 min pirms lidojuma. Mobilā reģistrācija pieejama visām mobilajām ierīcēm caur saiti airBalticMobi.com un iPhone, iPad – izmantojot airBaltic aplikāciju.
 • Gudriem.lv atradīs Tev ideālu aviokompāniju ar kuru Tu varēsi doties savā lieliskajā vasaras ceļojumā!
 • Degvielas cenas samazinās visās Latvijas degvielas uzpildes stacijās! Tirgus līderis – Statoil Latvija – šonedēļ samazinājis degvielas cenas par 2 santīmiem/litrā. 95 markas benzīna vidējā cena šobrīd ir 95,9 sant., kas ir par 10 sant. mazāk kā augstākā cena šī gada aprīļa vidū.
 • Izmanto mūsu degvielas cenu salīdzināšanas rīku un izvēlies izdevīgāko degvielas uzpildes staciju!
 
Visas „Pierre Cardin” zeķes un zeķubikses par 50% lētāk! Stilīgi, kvalitatīvi un izsmalcināti! Akcents uz kājiņām!
Trīs stundu kursi Make-up pamatu apgūšanai „Starptautiskajā grima mākslas skolā” ar 60% atlaidi. Spogulīt, kura ir visskaistākā

 

Permanentais acu grims + patīkama dāvana -50%
Bērnu dienas nometne ar 40% atlaidi. Radošās nodarbības, mākslas terapija, saistošā psiholoģija un sports!
Elegantas kokteiļkleitas no Sola Cafasso Factory Direct – esi sieviešķīga! -50%

Vai Tu zini, ka šogad, sākoties negaisu sezonai, Latvijā zibens spērienu rezultātā notikuši jau 24 nelaimes gadījumi? Zibens strēlēm trāpot ēkās, elektrības stabos un citos objektos radušies ievērojami bojājumi. Trijos gadījumos ēkas nodegušas pilnībā. Apdrošināšanas uzņēmums Balta dalās ar padomiem, kā aizsargāt sevi un savu īpašumu no zibens:

 • Aizveriet logus, durvis, dūmvadu aizvērtņus.
 • Parūpējieties, lai telpās nebūtu caurvēja, – ar to telpā var iekļūt lodveida zibens.
 • Neuzturieties pie elektroinstalācijām, antenām, logiem, durvīm, ūdens krāniem un radiatoriem, kā arī citiem metāla priekšmetiem. Uzturieties tālāk no ēkas ārējās sienas, ja laukā pie tās aug koks. Ja zibens trāpīs kokā, daļa no lādiņa var tikt novadīta uz ēku.
 • Atvienojiet radio un televizoru no elektrības tīkla. Neizmantojiet sadzīves elektrotehniku un tālruni.
 • Neizmantojiet mobilo telefonu.
 • Nedrīkst palikt atklātās augstienēs, blakus metāla vai metāla stiepļu žogam un zibensnovedējam.
 • Ja klajā laukā nav, kur patverties, tad nogulieties zemē. Ja iespējams, izvēlieties sausu, smilšainu grunti, iespējami tālāk no ūdenskrātuvēm.
 • Nedrīkst slēpties zem augstiem, atsevišķi augošiem kokiem – ozoliem, priedēm, liepām, it sevišķi, ja to stumbru jau bojājis zibens. Pastāv risks, ka zibens var trāpīt kokā vēlreiz.
 • Nebrauciet ar velosipēdu vai motociklu/motorolleri, nokāpiet no braucamrīka, nepalieciet kontaktā ar to.
 • Pērkona negaisa laikā nedrīkst atrasties uz ezera vai citas ūdenskrātuves, peldēties, makšķerēt zivis. Nepieciešams attālināties no ūdenskrātuves drošā attālumā, jo ūdens labi vada elektrību.

Un beidzot par patīkamām lietām – ko apskatīt un kur doties šajā nedēļā. Padomi, kurus iesūtījuši mūsu lasītāji.

 • Līdz jūnija vidum t/c Origo laukumā apskatāma unikāla, džeza mūzikai veltīta fotoizstāde – Laiki mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā, kurā interesenti var apskatīt 70. – 80. gadu džeza mākslinieku autentiskās fotogrāfijas. Paralēli izstādei visas vasaras garumā Tev būs iespēja koncertzālē  Origo Summer Stage baudīt dažādu starptautisku džeza virtuozu priekšnesumus, kā arī pašmāju mākslinieku uzstāšanās.
 • Trešdien, 20. jūnijā, 21:00, Rīgā norisināsies Latvijā pirmais jogas flešmobs. „Sveiciens Saulei”, kurš būs veltīts gada garākajai dienai, norisināsies Rātslaukumā un tajā piedalīsies dažādu jogas skolu, grupu un studiju dalībnieki. Pasākumu „Sveiciens Saulei” organizē portāls Yoga Addiction, atbalsta sporta klubs Atlētika, Rīgas Dome un dažādas jogas studijas.

Atsūti savu brīvā laika pavadīšanas ieteikumu arī Tu – Braucienu, pasākumu un citu iespēju aprakstus, kā lieliski pavadīt brīvo laiku! Labāko publicēto ieteikumu autoriem mēs pasniegsim vērtīgas dāvanas! Iesūti ziņas šeit

 
Global Keratin keratīna maska matiem + matu griešana + ieveidošana ar 71% atlaidi salonā „Kameja”!
Ceļojums uz Kuldīgu un pilsētas svētku apmeklējums ar 42% atlaidi. Karnevāls, atrakcijas, amatnieku tirdziņš, koncerti un daudz kas cits!
Limfodrenāžas sejas masāža skaistuma un veselības centrā Healthy Joy -63%
Salons ASORTI piedāvā: sausais pedikīrs+skrubis+pēdu masāža+nagu lakas pārklājums ar 45% atlaidi! Parūpējies par savām kājiņām!
"Silvatan" dabīgs izsmidzināms līdzeklis odu un ērču atbaidīšanai ar citriodiolu, alveju, piparmētru un saldo mandeļu eļļu
DESMIT krāsainas debesu laternas ar 49% atlaidi. Nosūti vēlēšanos zvaigžņotajās debesīs!

Uzraksti savu  atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu – par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!