Gudra izvēle 45 E-žurnālu arhīvs


E-pasts tiek nepareizi attēlots? Lasi šeit on-line versiju!

Seko mums facebook.com twitter.com draugiem.lv   Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit
Gudra izvēle Nr. 45
Gudriem.lv – Salīdzināšanas portāls
Apdrošini ceļojumu Pasūti maltīti uz mājām Mēneša kuponi Lielveikalu atlaides Tavs autokredīts Nosūtīt draugam

Līgo svētki nav iedomājami bez labas atpūtas un bagātīgi klāta galda! Ko mēs iesakām Tev šonedēļ?

Lai ieekonomētu naudu un iegādātos visu svētkiem nepieciešamo ar īpašajām Līgo atlaidēm, iesakām Tev ieskatīties mūsu sadaļā „Veikalu katalogi”. Te Tu atradīsi vislabākos piedāvājumus un svētku akcijas gan alum, gan siera, šašlika, desiņu un citu gardumu iedādei.

Ielūkojies arī „Karstajās akcijās”! Te tu atradīsi ekskluzīvu Līgo piedāvājumu no CaviarHouse – 800g sarkano ikru un pudeli «Русское наследие» degvīna ar 33% atlaidi – tikai 23 Ls!

Izvēlies labākās atpūtas iespējas Līgo svētkos arī tad, ja neplāno doties ārpus pilsētas šajā nedēļas nogalē:

 • 11. novembra krastmalā. Līgo līdz pašai rīta gaismai un baudi mūsu pašu lieliskā maestro Raimonda Paula bezmaksas koncertu! Koncerta sākums jau 21:00. Koncertā arīdzan uzstāsies ceremoniālais orķestris „Miers un Bērziņš”, tautas deju ansamblis „Rotaļa”, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Agnese Rakovska, Marija Bērziņa, Kārlis Būmeisters, Valters Frīdenbergs un citi mākslinieki.
   
 • Piektdien, plkst. 12:00, Tev ir iespēja dejot un dziedāt alus un dziesmu konkursā kopā ar Baumaņu dziedošo ģimeni. Pasākums norisināsies Čiekurkalna vasaras gadatirgū. Un vakarā, plkst.19:00 dodies līgot Āgenskalnā kopā ar Eduarda Smiļģa muzejteātra kapelu „Hāgenskalna muzikanti" un Kultūras Akadēmijas studentiem!
   
 • Lustīgi izlīgoties Gunta Skrastiņa vadībā varēsi Latgales priekšpilsētā. 20. jūnijā no 19:00 līdz 21:00 Pļavnieku parkā, un 21.jūnijā no 18:00 līdz 23:30 – Ķengaraga parkā.
   
 • Līgo pasākumi norisināsies arī kultūras centros „Iļģuciems" un „Imanta", rūpnīcas VEF ēkā un „Ziemeļblāzmā” – bijušajā kultūras pils vietā, Skuju ielā 29.
   
 • 22.jūnijā no plkst. 16:00 līdz 22:00 Kalnciema kvartālā apmeklētājus un līgotājus ar etnisko melodiju koncertu izklaidēs "Suitu sievas", tāpat tiks organizētas arī rokdarbu meistarklases vainagu pīšanā un saules rituļa veidošanā. Plkst. 21:30 norisināsies koncertuzvedums „Jāņu nakts mistērija”, kurā piedalīsies jauniešu kora „Mūza” instrumentālā grupa.

Ar detalizētāku pasākumu aprakstu Tu vari iepazīties portālā: www.kultura.riga.lv .
Gudriem.lv atgādina: svētku norises laikā – 23. un 24. jūnijā – sabiedriskais transports Rīgā kursēs bez maksas! Naktī uz 24. jūniju, tiks organizēti papildus reisi. Līdz plkst. 2:00 naktī, sabiedriskais transports kureēs ik pēc pusstundas, bet īpaši noslogotos maršrutos – pat biežāk. Arī autostāvvietas gan 23., gan 24. jūnijā Rīgas pilsētā būs bez maksas.

 

Līgo svētki jau ir pie Tavām durvīm! Gudriem.lv novēl jums visiem jautru un drošu atpūtu. Mēs atbalstām ikgadējo akciju „Nebrauc dzēris!” un tādēļ atgādinām Tev par mūsu taksometru pakalpojumu salīdzināšanas sadaļu. Tev tikai jānorāda izbraukšanas vieta un galamērķis, un Tu dažu sekunžu laikā uzzināsi taksometru pakalpojumu izmaksas šim maršrutam. Pievērs uzmanību portāla Gudriem.lv apmeklētāju atlaidē, kuras piedāvā daži taksometru uzņēmumi un garantētās cenas noskaidrošanas iespējai. Tādējādi Tu jau pirms brauciena zināsi nemainīgu tā cenu un ietaupīsi naudu!

Šīs nedēļas Gudrais Padoms
Šonedēļ Gudrā Padoma konkursa uzvarētāja ir Tatjana Savrasova, kura mums iesūtīja vairākus padomus, kā ietaupīt iepērkoties ikdienā. Tatjana balvā saņem BIOS LINE pretcelulīta krēmu Cell-Plus 15 Ls vērtībā. Par balvu pateicamies portālam PērkamKopā.lv.

Ar šo padomu palīdzību mēs ietaupījām 20% pārtikas produktu iegādei paredzētās naudas. Padomi ir vienkārši, efektīvi – izmēģini!

(Lasīt padomu)

a Tu vēlies saņemt balvā lielisku blenderi vasaras kokteiļu un biezzupu pagatavošanai no portāla Gudriem.lv, piedalies Gudro Padomu konkursā un iesūti savu padomu! Ietaupi pats un palīdzi ietaupīt arī mūsu lasītājiem.

Palīdzi četrkājainajiem draugiem! Ziedojums Juglas dzīvnieku patversmei Labās Mājas.
Tavam skaistumam – košs un ērts krūšturis dzeltenā krāsā ar 50% atlaidi no veikalu tīkliem DIMOLA
Romantiskas vakariņas diviem svaigā gaisā – Jūrmalas restorānā „Vigvam Lounge” – ar 40% atlaidi. Izgaršojiet vasaru!

Svinot Līgo svētkus, neaizmirsti par drošību. Pasargā sevi no pārēšanās, odiem un zagļiem. Apdrošināšanas uzņēmuma Balta veiktā pētījuma dati liecina, ka masu pasākumi un ballītes, kuras norisinās Jāņu naktī, zagļiem ir kā „ražas laiks”! Kā sevi pasargāt?
Padomi tiem, kas līgo mājās

 • Neaizmirsti aizslēgt mājas durvis. Ir bijuši gadījumi, kad zagļi izmanto situāciju sev par labu – viesi un mājas saimnieki atrodas dārzā un nedzird, kas norisinās mājas priekšā. Parasti priekšnamā viesi atstāj virsjakas un nereti arī vērtīgas lietas. Zagļi nemanīti iekļūst mājā, un prom dodas ar naudu, dokumentiem un automašīnu atslēgām.
   
 • Ievēro ugunsdrošības noteikumus! Nenovieto grilu uz terases, kurai ir ugunsnedrošs pārklājums vai daudz koka detaļu.
   
 • Ja dārzā esat uzstādījuši speciālu telti un svētku laikā sākas lietus gāzes, nav ieteicams grilu novietot zem šīs telts, jo tām ir paaugstināta uguns bīstamība un dūmi var radīt saindēšanos ar tvana gāzi.
   
 • Īpašu uzmanību pievērs pretodu sveču un lāpu izvietojumam pasākuma vietā – tās nav ieteicams novietot uz koka virsmām. Lāpas un gaismas lukturus nenovieto pie logiem vai uz palodzēm.

Padomi tiem, kas līgo pie dabas

 • Pirms došanās ārpus mājas, izņem no pasta kastītes visus sūtījumus un korespondenci. Tā Tu liegsi zagļiem iespēju pēc vēstuļu un preses datumiem noskaidrot, cik ilgi mājokļa saimnieks nav bijis mājās.
   
 • Ejot prom no mājas, atstāj ieslēgtu radio vai gaismu koridorā. Tā Tu maldināsi zagļus, liekot domāt, ka dzīvoklī atrodas kāds no iemītniekiem.
   
 • Aizver logus un durvis! Vasarā ierasts atstāt logus nedaudz atvērtus, tomēr tas atvieglo zagļiem iekļūšanu Tavā mājā.
   
 • Lai zagļu ielaušanās neizjauktu svētkus, ja iespējams, vienojies ar kaimiņiem, draugiem vai radiniekiem par Tava mājokļa pieskatīšanu, kamēr esi izbraucis!

Kādi laika apstākļi mūs sagaida Līgo svētkos? Sinoptiķi atturas no precīzām prognozēm. Global Forecast Systems aktuālie dati liecina, ka ceturtdien un piektdien baudīsim sausu un siltu laiku – gaisa temperatūra dienā svārstīsies no +18 – +25 grādiem. Sestdien sinoptiķi prognozē lietu, pie tam, diezgan spēcīgu. Gaisa temperatūra dienā – +16, +22 grādi. Līgo svētkus sagaidīsim ar mainīgu  mākoņu daudzumu un brāzmainu vēju – gaisa temperatūra +17, +22 grādi. Jāņu naktī arīdzan iespējams lietus, gaisa temperatūra nokritīsies līdz +10, +14 grādiem.

 
DIENA VENTSPILĪ – AR JŪRU UN ZVAIGZNEM!
Jūsu auto kondicioniera diagnostika un uzpildīšana ar 58% atlaidi. Sagatavojieties vasaras svelmei!
Izsmalcināts pedikīrs un nagu pārklāšana ar supernoturīgo „Shellac” – 53% atlaide. Vasarīga klasika jūsu pēdiņām!
Degvielas Patrona «Ļebedeva uguns»: 2 stundas siltuma un gaismas – lietus un vējš nebūs šķērslis līdz -60%
Īpašs piedāvājums uz Līgo svētkiem! Beķereja „Vanilla” piedāvā JĀŅU SVĒTKU GROZU sešām personām ar 50% atlaidi! Būsim gatavi Līgo nakts burvībai!
Desmit nobraucieni ar rodeļiem un garšīgas pusdienas „Zviedru Cepurē” pie Sabiles ar 40% atlaidi. Brauc un baudi!
Vasara jau iesilst un tas liecina par atvaļinājuma tuvošanos! Ienāc mūsu avio biļešu salīdzināšanas sadaļā, izvēlies izdevīgāko viesnīcu jebkurā pasaules valstī un dodies savā sapņu atvaļinājumā jau tūlīt!

Mūsu partneru ziņas – lasi un ietaupi naudu!

 • Tuvojoties svētkiem, bankas piedāvā depozīta noguldījumus ar paaugstinātu procentu likmi. NORVIK BANKA piedāvā akciju „Jubilejas Līgo depozīts”, kuru noformējot, Tu saņemsi balvā „Akmens monētu”  no tīra sudraba vai dāvanu karti Maxima lielveikalā 30 Ls vērtībā. Akcijas noslēgumā notiks izloze starp visiem tās dalībniekiem, kurā tiks izlozēti 10 zelta stieņi. Akcija norisinās no 14.05.2012. līdz 07.07.2012.
   
 • Trasta Komercbanka jūnijā saviem klientiem piedāvā izdevīgus nosacījumus depozīta noguldījumiem EUR valūtā. Īpašais piedāvājums Tev pieejams līdz 29. jūnijam un šajā laika posmā Tev ir iespēja noguldīt naudu uz gadu EUR valūtā ar 3,5% gada likmi.
   
 • Gudriem.lv atgādina, ka Tu vari atrast pilnīgi visus noteikumus par depozītiem un noguldījumiem Latvijas komercbankās mūsu portālā.
   
 • Šonedēļ savas durvis vēris jaunais RIMI lielveikals Biķernieku ielā 160. Šeit, neskaitot RIMI, savas preces piedāvā vēl 15 dažādi veikali, tādēļ pircējiem ir lieliska iespēja paplašināt savas izvēles iespējas dažādām precēm un pakalpojumiem. Kopējā lielveikala platība pārsniedz 4000 kvadrātmetru, no kuriem pusi aizņem RIMI hipermārkets. Ienāc un apskaties, kādas atlaides vari saņemt veikalos šonedēļ.
   
 • LMT piedāvā jaunu priekšapmaksas tarifu plānu – Pirmais. Ienāc mobilo telefonu operatoru pakalpojumu salīdzināšanas sadaļā. Te Tu uzzināsi, vai Tavs pašreizējais tarifs ir visizdevīgākais un varēsi atrast, un izvēlēties labāko piedāvājumu.
 
Aromātiska dāvana Jānim un Līgai -50%
Pavadi romantiskas divas dienas un naktis (4 pers.) Brīvdienu mājā “METEORĪTS” Smiltenē! Izbaudiet mazpilsētas mierīgo gaisotn!
Vilhelms Ķuze piedāvā: Plombīra saldējums ar svaigām zemenēm krauksķīgā vafeļu groziņā
Pasaku zeme Latgalē! Elskursija ar 50% atlaidi!
Juteklisks komplekts Noslēpums diviem ar 50% atlaidi! Tikai par 9.38 Ls

Uzraksti savu  atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu – par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!