Gudra izvēle 54 E-žurnālu arhīvs

E-pasta saturs attēlojas nepilnīgi? Lasiet žurnāla online versiju šeit! Seko mums:
Nr.54

Apdrošini
ceļojumu

Pasūti maltīti
uz mājām

Mēneša
kuponi

Lielveikalu
atlaides

Tavs
autokredīts

Nosūtīt
draugam

– uzzini par jaunākajiem laimestiem

Esi azartisks cilvēks, kuram veiksme seko ik uz soļa?
Tad portāls VisasLoterijas.lv ir radīts tieši Tev. VisasLoterijas.lv ikvienam interesantam piedāvā informāciju par visām Latvijā notiekošajām preču un pakalpojumu loterijām.

Turpmāk vairs nav jāiegaumē vai jāpieraksta informācija par katru loteriju – apmeklējot VisasLoterijas.lv, ir iespējams iegūt informāciju par visām Latvijā notiekošajām loterijām, kā arī uzreiz tajās piedalīties.

Kā arī pašlaik Tev ir iespēja piedalīties VisasLoterijas.lv rīkotajā konkursā – reģistrējies kā VisasLoterijas.lv lietotājs un laimē vakariņas divām personām Mārtiņa Sirmā restorānā ISTABA!

NENOKAVĒ!

 

 

 

AUTO RIEPU NOMAIŅA 62%

Cena: 7.50 Ls (20.00Ls)
Gatavs ziemai – 62% atlaide auto riepu nomaiņai, balansēšanai un ritošās daļas pārbaudei

ŽILBINOŠS SMAIDS 47%

Cena: 15.99 Ls (30.00Ls)
Klāt rudens! Parūpējies par žilbinošu smaidu.
 
 

Izvēlies preces no 600 interneta veikaliem portālā Gudriem.lv!

Mēs zinām, ka nav vienkārši atrast labāko preci, nepārmaksāt par to, bet tieši pretēji – ietaupīt 40 – 50% no cenas, ko par šo pašu preci samaksātu veikalā. Portālā Gudriem.lv Tu vari salīdzināt cenas jau vairāk kā 600 interneta veikaliem visā Latvijā.
Ar šī salīdzināšanas rīka palīdzību, Tu varēsi atrast sev nepieciešamo preci ar līdz pat 50% atlaidi no tās cenas, par kādu šo preci Tu iegādātos veikalā. Pārliecinies par to jau tūlīt!

UZZINI VAIRAK

Nedēļas Gudrais padoms

Larisa par padomu balvā saņem relaksējoša ķermeņa masāžu ar karstajiem, vulkāniskajiem akmeņiem 20 Ls vērtībā! Par balvu pateicamies portālam PērkamKopā.lv.

Ietaupīt, iepērkot pārtikas produktus, mēs vairāk vai mazāk jau esam iemācījušies – izmantojam akciju piedāvājumus, atlaides un uz veikalu dodamies ar precīzi sastādītiem sarakstiņiem…
Lasīt tālāk

Lasi arī citus padomus mūsu apmeklētāju forumā un dalies ar savām idejām naudas ietaupīšanai.

Padomus raksti te, vai arī izveido diskusiju mūsu forumā.

  Pieslēdz visizdevīgāko interneta un televīzijas komplektu. Salīdzini Latvijas komunikāciju operatoru piedāvājumus

Uzzini, vai Tev ir piemērots bezlimitu tarifs! Gudriem.lv Tev palīdzēs izlemt

Visi aktīvie Latvijas mobilo sakaru lietotāji jau zina, ka operatori laiduši klajā bezlimitu tarifus, ar kuriem pieejami neierobežoti zvani un sms.

Salīdzināšanas portāls Gudriem.lv sadarbojoties ar Draugiem.lv veica aptauju, kurā noskaidroja, ka 37,1 % mobilo sakaru abonentu izvēlas nesen ieviestos mobilo sakaru operatoru bezlimitu tarifus. 24% respondentu jau nomainījuši savu pašreizējo tarifu pret bezlimitu tarifu un 12,9% plāno to darīt tuvākajā laikā.

Mobilo sakaru operatori uzskata, ka cilvēkiem, kas daudz nerunā pa mobilo tālruni, nevajadzētu izvēlēties bezlimita tarifus, jo tādā veidā viņi pārmaksās par saviem mobilajiem sakariem. „Neskatoties uz to, ka izmantojot šos tarifu plānus, klientiem vairs nebūs jāsatraucas par sarunu ilgumu, šis tarifu plāns nav piemērots visiem,” uzskata Jānis Spoģis. „Piemēram Zelts būs piemērots viedtālruņu īpašniekiem, kuri daudz runā, sūta ziņas un izmanto mobilo internetu, kopumā Tele2 tādi ir 15% klientu.”

Arī Bite uzskata, ka bezlimita tarifs ne tuvu nav piemērots visiem lietotājiem, turklāt, ja klients neizvērtē savas vajadzības, var rasties situācija, ka viņš pārmaksā pat izmantojot bezlimita tarifu plānu. „Pēc mūsu pētījumiem, vienam cilvēkam pilnīgi pietiek ar 200 – 300 sarunu minūtēm mēnesī,” skaidro Kristīne Britāne, „bezlimitu tarifa plāns nepieciešams tikai cilvēkiem, kas daudz runā pa mobilo tālruni, kā arī 10% abonentu. Tādēļ, pirms pāriešanas uz citu tarifu jāpārliecinās, vai tas patiešām būs izdevīgāks par iepriekšējo.”

Atrast izdevīgāko tarifu plānu jebkurām prasībām bez maksas palīdzēs Gudriem.lv mobilo sakaru tarifu salīdzināšanas serviss. Ja neesi tarifu mainījis jau vairāk kā gadu, tev noteikti ir jāapskata, kurš ir tev visizdevīgākais tarifu plāns! Sistēma atradīs un uzrādīs tev visizdevīgākos tarifu plānus pēc Taviem parametriem. Loti iespējams, ka Tu maksāsi ievērojami mazāku summu nekā līdz šim

SUŠI MALTĪTE 50%

Cena: 3.00 Ls (6.00Ls)
Suši maltīte restorānā FlyCafe ar 50% atlaidi
 
 

MELNĀS ZEĶUBIKSES 61%

Cena: 3.50 Ls (9.00Ls)
Neticami biezas klasiskās melnās zeķubikses 1600 den ar silto iekšslāni tikai par Ls 3,5. Piegāde VISĀ LATVIJĀ!

KAŽOKĀDAS 60%

Cena: 19.99 Ls (49.99Ls)
ARĪ ŠOGAD MODĒ – KAŽOKĀDAS! Mākslīgās trušādas mētelītis + josta ar 60% atlaidi!
 

  Pasūti ēdienu ar piegādi uz mājām: picas, suši, kompleksās pusdienas, deserti un citi gardi piedāvājumi.

Uzmanību! Visaktuālākā informācija auto vadītājiem visā Latvijā

Novembris jau ir klāt un tas nozīmē, ka jāsāk nobruņoties ziemas sagaidīšanai. Tā kā mašīnas sagatavošana ziemai ir svarīga ne tikai drošība uz ceļa, bet arī dažādu nelaimju novēršanai, uzmanība jāpievērš arī sīkām detaļām un drošības pasākumiem.

Piemēram, ja auto nokļuvis nelaimes gadījumā, apdrošinātāji pirms OCTA vai KASKO apdrošināšanas izmaksas noteikti noskaidros, vai automašīnai uzstādītas sezonai atbilstošas riepas. Pārbaudiet visu, tajā skaitā riepu protektora nodiluma pakāpi. Ja pēc 1.decembra automašīnai vēl aizvien būs uzstādītas vasaras riepas, nelaimes gadījumā apdrošinātājs var rakstīt pretiesniegumu un atteikties izmaksāt atlīdzību – zaudējumus nāksies segt pašiem.

Vēl viens svarīgs faktors, par ko ziņo apdrošinātāji – iekļūt parādos var arī sīkumu dēļ. Piemēram nenomainīta radiatora šķidruma dēļ, sākoties salam vari zaudēt pat līdz 100 Ls. Turklāt savlaicīga pret sasalšanas līdzekļu nomaiņa Tev izmaksās vien ap 5 Ls.

Auto sagatavošana ziemai prasa īpašu vērību. Speciālisti iesaka:

  • Laicīgi nomainiet pārbaudiet un riepas, pārbaudiet motoreļļas līmeni un stāvokli, arī bremžu šķidruma daudzumu, pārliecinieties, ka akumulators ir pilnībā uzlādēts un gatavs darbam. Laicīgi nomainiet stiklu mazgāšanas šķīdumu pret nesasalstošu, būtu vēlams nomainīt arī tīrīšanas slotiņas. Īpaša uzmanība jāpievērš arī gaismas regulēšanai, jo tuvojas gada tumšākais laiks.
  • Vadītājiem jāpārliecinās vai automašīnas vējstikls nav saskrāpēts vai bojāts. Būtu ieteicams, tuvojoties ziemas sezonai, pārklāt vējstiklu ar aizsardzības līdzekli. Šie līdzekļi ir ūdensnecaurlaidīgi, tādēļ nodrošina mitruma atgrūšanu no vējstikla, turklāt palielina redzamību caur vējstiklu un tādējādi – arī drošību braukšanas laikā.
  • Papildus visam iepriekšminētajam, būtu ieteicams veikt pilnu automašīnas diagnostiku. Pārbaudiet bremžu klučus, destilētā ūdens daudzumu akumulatorā, bremžu cilindru stāvokli. Lai aizsargātu auto virsbūvi no nokrišņu un temperatūras izmaiņām, iegādājieties dažādus reaģentus, kas aizsargā pret rūsas rašanos.
  • Lai veiktu visus šos darbus daudz izdevīgāk, Gudriem.lv iesaka apmeklēt atlaižu kuponu sadaļu, kurā atradīsi vairāk kā 700 dažādus piedāvājumus visām dzīves situācijām. Meklētājā atlasi automašīnām piemērotākos piedāvājumus un iegādājies nepārmaksājot.
  • Gudriem.lv atgādina – mums ir 4 sadaļas, kuras ir ļoti noderīgas tieši autovadītājiem!

Šeit Tu atradīsi izdevīgāko OCTA polisi un šeit – labāko un izdevīgāko KASKO. Ja Tev pienācis laiks nomainīt savu auto, tad par orientieri izvēlies mūsu auto līzinga sadaļu. Un, protams, katram autovadītājam noderīga informācija glabājas degvielas sadaļā.

APAKŠVEĻAS KOMPLEKTS 56%

Cena: 3.50 Ls (8.00 Ls)
Atlaide līdz 56% elegantam apakšveļas komplektam – jūtieties skaista un pašpārliecināt
 

ŠORTIŅI CELLULIFTING 61%

Cena: 7.20 Ls (18.60Ls)
Inovatīvie šortiņi CELLULIFTING Tourmaline ikdienas cīņai ar „apelsīna mizu” tikai par Ls 7,2. Piegāde VISĀ LATVIJĀ!
 

ZLATA PRAGA 60%

Cena: 69.00 Ls (172.00Ls)
Zlata Praga ar 60% atlaidi! 5 neaizmirstamas dienas Čehijā! Prāga, Karlovi Vari un Drēzdene! Visas naktis viesnīcā ***! Zeltainais rudens ar neaizmirstamu ceļojumu!

Uzraksti savu atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu –
par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!

Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit