Gudra izvēle 64 E-žurnālu arhīvs


E-pasta saturs attēlojas nepilnīgi? Lasiet žurnāla online versiju šeit! Seko mums:
Nr.64

Apdrošini
ceļojumu

Pasūti maltīti
uz mājām

Mēneša
kuponi

Lielveikalu
atlaides

Tavs
autokredīts

Nosūtīt
draugam

Gudriem.lv un Maxima jaunais sadarbības serviss – taksometru pasūtīšana Maxima veikalos Rīgā!

Ir klienti, kuriem nav mobilā interneta pieslēguma, līdz ar to nav arī iespējas izmantot mūsu ērto taksometru izsaukšanas aplikāciju. Tādēļ tagad, lai komfortabli nokļūtu mājās, vērsies pie jebkura Rīgas XX un XXX Maxima veikalu info centra administratora un noformē savu taksometra pasūtījumu. Turklāt Tu saņemsi arī garantēto brauciena cenu, kas paredzēta Gudriem.lv klientiem.

Neaizmirsti, ka Gudriem.lv „Taksometru” serviss piedāvā iespēju laicīgi pasūtīt taksometru par fiksētu brauciena cenu. Tādēļ klienti var nesatraukties par to, cik galu galā izmaksās brauciens ar taksometru. Vienkārši ierakstiet brauciena sākuma un galapunkta adresi un Gudriem.lv kalkulators aprēķinās brauciena izmaksas. Ja izvēlētajam taksometru uzņēmumam ir zaļā G zīmīte, par braucienu jāmaksā būs tieši tik, cik aprēķinājis Gudriem.lv kalkulators.

Gudriem.lv iesaka:
Izsauc taksometru ar mobilo tālruni. Ienāc, bez maksas lejupielādē Android aplikāciju, kura automātiski uzstādīsies Tavā viedtālrunī un Tavs personīgais taksometru serviss Tev vienmēr būs pa rokai.

Negaidi, kad darbs atradīs Tevi – meklē to pats!

Vai zināji, ka 33% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka darbu šobrīd atrast ir vienkāršāk nekā krīzes gados? Šādus datus sniedz aģentūras TNS un telekanāla LNT kopīgi veiktā aptauja. Tomēr vairāk kā puse – 57% Latvijas iedzīvotāju apgalvo, ka arī šobrīd darbu atrast ir tikpat grūti, kā krīzes gados. Acīmredzams – atrast darbu vai arī atrast savu sapņu darbu – tās ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas.

Tāpēc, sadarbībā ar personāla atlases uzņēmumiem, mēs esam sagatavojuši Tev 7 īsus padomus, kā atrast ideālu darbu.

 1. Rakstot CV, nostādi sevi tā cilvēka vietā, kurš to lasīs. Vai Tu pieņemtu darbā sevi pašu vai arī Tev kaut kas liktu šaubīties?
 2. Iemācies sevi pasniegt. Motivācijas vēstulē akcentē tieši tos plusus, kurus uzņēmums iegūs pieņemot darbā tieši Tevi.
 3. Netērē laiku velti! Atceries, atrast jebkādu darbu var katrs, bet Tev nepieciešams labs darbs, tādēļ taupi spēkus.
 4. Izanalizē darba piedāvājumus nevis tikai pārskati tos. Drīz Tu sapratīsi, kādas prasības ir vairumam darba devēju un varēsi pilnveidoties attiecīgajā jomā.
 5. Informācija ir visu panākumu atslēga. Pievienojies sociālo tīklu profilos, kuros atrodami darba piedāvājumi. Vienmēr turi pa rokai mobilo telefonu, lai nepalaistu garām svarīgu zvanu. Ja nepaspēji atbildēt – pārzvani!
 6. Brīvais laiks ir iespēju laiks. Piedalies bezmaksas semināros – to ir ļoti daudz, Tev tikai jābūt informētam par to, kur tie notiek.
 7. Noteikti ievieto savu CV darba meklēšanas portālos. Nopietni uzņēmumi savus darbiniekus meklē tieši tur.

Gudriem.lv tagad arī Apollo.lv!

Nu jau trīs mēnešus Tu mūs vari atrast arī vienā no populārākajiem Latvijas ziņu portāliem – Alpollo.lv. Mūsu klienti saka, ka tas ir ērti un vienkārši: izlasot no rīta par pašiem aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē, Tu varēsi ērti un ātri ienākt Gudriem.lv.
Zīmīti ar mūsu portāla nosaukumu vari viegli atrast Apollo.lv augšējā rīku joslā. Un neaizmirsti sekot līdzi mūsu konkursiem un jaunākajām ziņām sociālo tīklu – Facebook, Draugiem.lv un Twitter lapās.

UZZINI VAIRAK

Gudrais Padoms

Ludmila Kasatkina atsūtīja padomu, kā ilgstoši saglabāt maizi svaigu. Par iesūtīto padomu Ludmila saņems balvu, ko nodrošina portāls

PērkamKopā.lv.

„Maizi es cepu pati maizes cepamajā krāsniņā, tomēr, tā kā mūsu ģimenē ne visi ēd maizi, radās jautājums, kā pasargāt to no pelējuma, jo klimats pie mums ir pietiekoši mitrs. Iepelējušu maizi nekādā gadījumā nedrīkst lietot pārtikā, jo tā kļūst indīga. Ja maizi glabājat maizes kastē, tad plastmasas iepakojumā tā saglabāsies ilgākais pāris dienas. Iesaku iegādāties labu koka maizes kasti. Tomēr esmu atklājusi arī citu veidu – ietiniet maizi linu dvielī un ielieciet katliņā. Katliņa apakšā var nokaisīt sāli, vai arī ielikt katliņā ābolu vai mizotu kartupeli. Praksē sāls ir vislabākais līdzeklis, jo tā lieliski uzsūc mitrumu un aizkavē pelējuma veidošanos. Tomēr sāli ieteicams mainīt reizi trīs dienās. Vēl – baltmaizi un rupjmaizi jāuzglabā atsevišķi. Dažādas maizes uzglabāšana vienkopus bieži ir iemesls tās pelēšanai. Iespējams kādam no lasītājiem noderēs arī šis padoms: ņemiet vates gabaliņu un uz tā uzpiliniet…

Lasīt tālāk

Balva nākamā numura Gudrā Padoma iesūtītājam – jaudīga sulu spiede 45 Ls vērtībā! Padomus raksti te, vai arī izveido diskusiju mūsu forumā.

  Atrodi izdevīgāko preci kādā no 600 interneta veikaliem visā Latvijā. Ienāc un pārliecinies.
Cocos.lv 40%

Cena: 149.00 Ls (249.00Ls)
Mājas robots Ecovacs D56 par ļoti pieejamu cenu!

DonKupon.lv 60%

Cena: 14.60 Ls (36.50 Ls)
Pavasara komplekts: krāsošana, griešana, veidošana, sauļošanās seanss -60%

Zizu.lv 75%

Cena: 12.50 Ls (49.90Ls))
Astoņu procedūru sejas tīrīšana Krioeffect – tikai par Ls 12,5!

Pievērs uzmanību šī brīža aktuālajam piedāvājumam - CVmarket.lv ir viens no vadošajiem darba meklēšanas portāliem Latvijā, kurā atrodami vairāk kā 59 tūkstoši CV.  Ienāc un izveido savu CV.

Kāpēc tieši www.cvmarket.lv?

 1. CV Market darba meklētāju CV datu bāze ir lielākā un populārākā Latvijā. Darbinieku meklēšanai to lieto vairums tirgus vadošo uzņēmumu.
 2. Ievietotais CV Tev būs pieejams jebkurā laikā un vietā, kur ir nodrošināta piekļuve internetam.
 3. Tev nav jāuztraucas vai jāmeklē papildus informācija par to, kā pareizi uzrakstīt vai noformēt CV. CV Market piedāvātā forma, kurā Tu vienkārši ieraksti informāciju, atbilst CV sastādīšanas prasībām.
 4. CV Market datu bāzē ievietotajam CV var izvēlēties trīs dažādus statusus: aktīvs CV (esi gatavs uzklausīt, pieņemt darba piedāvājumu); pasīvs CV (pašreiz aktīvi nemeklē darbu, bet pēc vajadzības varat jebkurā brīdī aktivizēt); konfidenciāls CV (pašreiz strādājat, bet esat gatavs izskatīt labāku darba piedāvājumu, tomēr nevēlaties, lai to uzzina darba devējs).

Pārējos iemeslus, kādēļ būtu vērts izvietot savu CV portālā www.cvmarket.lv lasi šeit.

Gudriem.lv iesaka:

Šajā nedēļā jaunieši vecumā no 16 līdz 18 gadiem var pieteikties dalībai Food Union izveidotajā praksē „Jaunais uzņēmējs 2013”. Šī ir šobrīd vienīgā pavasara prakse Latvijā, kas nodrošina jauniešiem ne tikai teorētisko apmācību, bet arī praktisku pieredzi, atlīdzību un sacensības par labākā „Jaunā uzņēmēja” titulu. Par darbu dalībnieki saņem atbilstošu atlīdzību, kura sastāv no trim daļām: valsts noteiktās jauniešu minimālās darba algas (190. 40 lati pirms nodokļu nomaksas), 5% no pārdotā apjoma peļņas un bonusa punktiem, kuri pēc prakses noslēgšanas tiek pārkonvertēti latos. Arī šogad neiztikt bez cīņas par labākā „Jaunā uzņēmēja” titulu. Galvenās balvas kopējā vērtība ir 1200 lati – pēc izvēles, dators, stipendija 100 latu apmērā 12 mēnešus vai arī apmaksāts pirmais studiju gads augstākās izglītības iestādē. Lai pieteiktos dalībai, no 22. līdz 28. aprīlim aizpildiet pieteikuma veidlapu Food Union lapā portālā Draugiem.lv.

medShop 50%

Cena: 7.79 Ls (15.58Ls)
ROC Hydra+ Anti Fatigue Light – mitrinošs krēms ar antioksidantiem

DonKupon.lv 50%

Cena: 12.50 Ls (25.00Ls)
Profesionāla zobu, mutes higiēnas procedūra medicīniskajā sabiedrībā PULSS-5, -50%

Prieks.lv 56%

Cena: 0.99 Ls (2.25Ls)
Skaistam ķermenim – skaists iedegums! Sauļojies līdz 12 minūtēm tikai par 0.99 Ls

  Tu taču atceries, ka tikai pie mums ir visplašākais kuponu izvēles klāsts, kuru atlaides sasniedz līdz pat 80%!


Visnoderīgākā informācija iedzīvotājiem un mūsu partneru ziņas

 • Izvēloties ciparu televīzijas un interneta mājas komplektu, pievērs uzmanību īpašajiem piedāvājumiem – cenām un akcijām, kuras piedāvā dažādi uzņēmumi speciāli Gudriem.lv klientiem (meklējot piedāvājumus www.gudriem.lv). Piemēram, Bas net piedāvā 25% atlaidi abonentmaksai visā līguma darbības garumā, bet Balticom dod 10 latu atlaidi pirmajam rēķinam.

Gudriem.lv iesaka:
Pievērs uzmanību telekomunikāciju operatora MPE Nets piedāvājumam. Šis operators piedāvā īpašas cenas interneta un televīzijas piedāvājumiem speciāli Gudriem.lv klientiem

 • Balticom piedāvā arī vairākas citas atlaides jaunās akcijas ietvaros:  BASIC paketei – pirmos 12 mēnešus mēneša abonentmaksa ir 4.50 Ls, nākamos 12 mēnešus – 9.50 Ls mēnesī. BASIC komplektam – pirmos 12 mēnešus mēneša abonentmaksa ir 6.50 Ls, nākamos 12 mēnešus – 12.10 Ls mēnesī. BASIC komplektam un digitālajai televīzijai – pirmos 12 mēnešus mēneša abonentmaksa ir 8.00 Ls, nākamos 12 mēnešus – 13.60 Ls mēnesī.
 • Neste Latvija un Statoil Fuel & Retai" samazinājuši degvielas cenas – benzīnam par 2 santīmiem un dīzeļdegvielai par 1 santīmu. Mazumtirdzniecības cenas sarūk. Seko cenu izmaiņām Latvijas DUS.
 • Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju izvēlas ņemt ātros kredītus, lai iegādātos pirmās nepieciešamības preces, zāles un apmaksātu komunālos maksājumus. Lai iegādātos sadzīvei nepieciešamās lietas, kredītu izvēlas ņemt katrs piektais kredītņēmējs. Šādus rezultātus uzrādīja tirgus un sabiedrības viedokļa izpētes centra SKDS šī gada martā veiktais pētījums. Turklāt 79% kredītņēmēju gada laikā izmantojuši ātrās kreditēšanas pakalpojumus ne vairāk kā trīs reizes (43% tikai vienu reizi). Rezultāti vēlreiz pierāda to, ka cilvēki neņem ātros kredītus, lai nodotos azartspēlēm vai citām izklaidēm. Gudriem.lv kopīgi ar Latvijas Nebanku kredītdevēju asociāciju atbalsta prātīgu nozares regulēšanas politiku, ar nolūku nevis traucēt kredītuzņēmumu darbību, bet novērst apstākļus, kuros varētu ciest gan nozare, gan pats kredītņēmējs. Nodokļu analīze norāda uz to, ka vairums Latvijas iedzīvotāju dzīvo no algas līdz algai un nevar atļauties veidot uzkrājumus neparedzētiem tēriņiem un ātrie kredīti ir vienīgā iespēja, kas ļauj aizņemties nelielas naudas summas.

Gudriem.lv iesaka:
Pirms kredīta noformēšanas, cītīgi novērtē visus nosacījumus.
Ja šis ir Tavs pirmais kredīts, Tev nebūs jāmaksā procenti par pakalpojuma izmantošanu. Aizņemies atbildīgi – tas ir galvenais nosacījums jebkura kredīta noformēšanai!

 • Vērtīga informācija Tavai veselībai.

Līdz 25. maijam tirdzniecības centros Origo un Alfa darbosies mobilais mammogrāfs, kurā sievietes var veikt pārbaudi uz krūts vēzi.  Šī ir viena no aktivitātēm akcijas „Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” ietvaros. 27. aprīlī, 11. un 15. maijā mobilais mammogrāfs darbosies pie tirdzniecības centra „Origo”, bet no 20. līdz 24. aprīlim, kā arī 18. un 25. maijā – pie tirdzniecības parka „Alfa”. Sievietes, kuras saņēmušas uzaicinājumu no Nacionālā veselības dienesta pārbaudi var veikt bez maksas, bet ar ģimenes vai ārstējošā ārsta nosūtījumu tā izmaksās 2 latus

DonKupon.lv 80%

Cena: 10.00 Ls (50.00 Ls)
5 soļu praktiskais seminārs, kā pilnveidot sevi un gūt panākumus karjerā! -80%

Travel RSP 27%

Cena: 11.00 Ls (15.00 Ls)
Lietuva – Sezonas atklāšana Lietuvas kūrortpilsētā Palangā

PerkamKopā.lv 51%

Cena: 12.79 Ls (25.99 Ls)
Elegantas sieviešu kleitas no augstvērtīgas viskozes stilīgās krāsās

Uzraksti savu atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu –
par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!

Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit