Gudra izvēle 68 E-žurnālu arhīvs


E-pasta saturs attēlojas nepilnīgi? Lasiet žurnāla online versiju šeit! Seko mums:
Nr.68

Apdrošini
ceļojumu

Pasūti maltīti
uz mājām

Mēneša
kuponi

Lielveikalu
atlaides

Tavs
autokredīts

Nosūtīt
draugam

Svarīga informācija tiem, kuri pērk preces un pakalpojumus, izmantojot kolektīvās iepirkšanās portālu piedāvājumus internetā!

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs veica kolektīvās iepirkšanās portālu darbības analīzi un secināja, ka praktiski visiem portāliem ir nepilnības darbā ar klientiem. Ir izstrādāts speciāls dokuments ar ieteikumiem kolektīvās iepirkšanās portālu darbības uzlabošanā, lai samazinātu klientu sūdzību skaitu, kā arī, lai padarītu iepirkšanās procesu ērtāku patērētājiem. Gudriem.lv iestājas par taisnīgu darbību šajā nozarē, tādēļ piedāvā noteikumus, kam jāpievērš uzmanība, ja iepērcies kolektīvās iepirkšanās portālos.

Pirms pirkuma veikšanas ir vērts:

 1. Pievērst uzmanību preces vai pakalpojuma aprakstam. Tam jābūt skaidram un atbilstošam reālajai precei vai pakalpojumam.
 2. Pārbaudīt (ja tas ir iespējams) atlaides patieso apmēru. Preces cenai bez atlaides jābūt ierastai nevis paaugstinātai, lai radītu klientam mānīgu priekšstatu par veiksmīgu darījumu.
 3. Piedāvājumā jābūt norādītai informācijai par atteikšanās iespējām: pircējs 14 dienu laikā var anulēt iegādāto kuponu un saņemt naudas atmaksu.
 4. Ja ar kuponu palīdzību iegādājies ceļojumu, tad tev jāuzzina, kādas ir kopējās ceļojuma izmaksas. Iespējams, ka pēc tam nāksies piemaksāt. Sākotnējā cena liekas ļoti pievilcīga, bet pēcāk izrādās, ka jāpiemaksā vēl aptuveni 100 eiro vai lati par ekskursijām, no kurām nav iespējams atteikties.

Ar pilnu ieteikumu sarakstu vari iepazīties PTAC mājas lapā www.ptac.gov.lv .

Gudriem.lv iesaka: Mums ir pievienojies jauns sadarbības partneris – kuponu portāls Gomarket.lv, kurš piedāvā kuponus dažādām gaumēm: atpūtai, gardēžiem, izglītībai u.c.

Dzimšanas diena mums – dāvanas jums!

AVIO biļetes, iPad mini Cellular, kursi no New Horizons un citas lieliskas balvas tikai dažu klikšķu attālumā!

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad – piedalies Gudriem.lv lielajā loterijā un laimē lieliskas balvas

 

UZZINI VAIRAK

Gudrais Padoms

Lidija Kuškina ar mums dalījās padomos par matu veselības saglabāšanu vasaras sezonā.
Par padomu Lidija saņem blenderi, ko piedāvā portāls PērkamKopā.lv

„Daudzi ir pamanījuši, ka vasarā mati kļūst sausi un nedzīvīgi. Tas notiek saules un sāļā jūras ūdens ietekmes rezultātā. Pirms dažiem gadiem es atklāju pāris lieliskas receptes, kas man palīdz pasargāt matus no saules kaitīgās ietekmes. Šādi var izvairīties… Lasīt tālāk

Padomus raksti te, vai arī izveido diskusiju mūsu forumā.

  Atrodi izdevīgāko preci kādā no 600 interneta veikaliem visā Latvijā. Ienāc un pārliecinies.
Gomarket.lv 59%

Cena: 59.00 Ls (147.00Ls)
Ceļojums: Prāga – Karlovi Vari. 08.08.2013

DonKupon.lv 50%

Cena: 4.99 Ls (10.00 Ls)
Galvas masāža un matu griezums vīriešiem, IF -50%

Gomarket.lv 50%

Cena: 14.99 Ls (30.00Ls)
Yakuza Sushi & Asian Fusion: īstie japāņu suši – pašā Rīgas centrā!

Ceļojam ar autobusu! 10 padomi no Gudriem.lv, kas Tev var noderēt, dodoties ceļā

Tu noteikti esi pamanījis, ka atlaižu kuponu salīdzināšanas sadaļā „Ceļojumi” ir ievērojams skaits autobusu ceļojumu kuponu pa Eiropu un Baltijas valstīm. Šādi ceļojumi palīdz ietaupīt, jo ceļot ar autobusu ir ievērojami lētāk, nekā ar lidmašīnu.

Lai brauciens būtu veiksmīgāks, piedāvājam dažus noderīgus padomus:

 1. Dodoties ceļojumā, svarīgi ir pareizi sakārtot mantas. Tev noderēs: ērti apavi, vēlams, vairāki pāri – dažādiem laika apstākļiem. Brīvs apģērbs no dabīga auduma. Nav vērts ņemt līdzi vakarkleitas un augstpapēžu kurpes, pat tad, ja paredzēts teātra vai mūzikla apmeklējums. Noderēs silts apģērbs, arī tad, ja ceļojumā dodies vasarā. Eiropas teritorijā laika apstākļi var krasi mainīties.
 2. Noteikti paņem līdzi higiēnas piederumus. Iespējams, ka dažās viesnīcās nebūs šampūna un dvieļu.
 3. Paņem līdzi ūdeni un citus dzērienus, īpaši tad, ja ceļo vasarā. Ja autobusa bagāžas nodalījumā novietosi iepakojumu ar minerālūdens pudelēm, varēsi izvairīties no vairākām problēmām. Neaizmirsti par vieglām uzkodām – čipsi, sausiņi un ātri pagatavojamās pārtikas preces. Nav vajadzības pēc produktiem, kas ātri bojājas.
 4. Lai brauciens būtu komfortabls, autobusā līdzi ņemiet piepūšamo spilventiņu un pledu, sevišķi tad, ja tiek plānoti nakts braucieni.
 5. Noteikti paņem līdzi naudu! Protams – attiecīgajā valūtā. Latus Eiropā samainīt būs sarežģīti. Arī elektronisko karti bankomātos labāk nelietot. Ja bankomāts „norij” karti, Tu paliec bez naudas vai arī atpaliksi no grupas, gaidot, kamēr bankomāts atbloķēsies.
 6. Autobusa ceļojumu reģistrē laicīgi. Tev būs lielāka iespēja izvēlēties sēdvietas, ja ceļojumu reģistrēsi ātrāk.
 7. Daudzus ceļotājus izbrīna tas, ka gids brauciena laikā neiesaka izmantot autobusa biotualeti. Tā paredzēta ārkārtas gadījumiem. Biotualete ir paredzēta 40 apmeklējuma reizēm, pēc kurām to ir nepieciešams apkopt un ceļojuma laikā to ne vienmēr ir iespējams paveikt.
 8. Lai ceļā nebūtu garlaicīgi, paņem līdzi mūzikas atskaņotāju, grāmatu vai planšeti ar filmām.
 9. Neaizmirsti paņemt no gida pilsētas karti un viņa tālruņa numuru – gadījumiem, ja sanāk apmaldīties.
 10.  Galvenais padoms –  visu ceļojuma laiku saglabā pozitīvu garastāvokli!

Gudriem.lv iesaka:
Pievērsiet uzmanību piedāvājumiem sadaļā „Ceļojumi”. Tie lieti noderēs, plānojot atvaļinājuma ceļojumu: apdrošini ceļojumu, atrodi izdevīgu viesnīcu, izvēlies labāko lidojumu un izdevīgāko automašīnas īri.

medShop 40%

Cena: 2.99 Ls (5.00Ls)
Nevainojami gludai ādai: GILLETTE VENUS skuvekļi sievietēm

Citrons.lv 40%

Cena: 14.50 Ls (24.00Ls)
Ekskluzīvs 2 stundu izbrauciens ar okeāna klases jahtu Nirvana – Tall Ships Races burinieku vērošanai Daugavā.

Prieks.lv 85%

Cena: 5.99 Ls (40.00Ls)
Parūpējies par sava datora "veselību", lai tas kalpotu kā nākas, – veic tā apkopi Datoru Veselības Centrā ar 85% atlaidi!

  Tu taču atceries, ka tikai pie mums ir visplašākais kuponu izvēles klāsts, kuru atlaides sasniedz līdz pat 80%!

Mūsu partneru ziņas

 • Kredītu reklāmās turpmāk būs aizliegts piedāvāt dažādus bonusus, piemēram, bezmaksas preces, pakalpojumus un citas priekšrocības, kam nav sakara ar kreditēšanas procesu, bet, kas ir spējīgi ietekmēt klienta lēmumu kredīta noslēgšanas procesā. Tas nozīmē, ka ātro kredītu reklāmās būs aizliegts klientiem piedāvāt bezmaksas biļetes, picu un citas preces vai pakalpojumus. Šādu aizliegumu pieņēmis Ministru Kabinets. Patērētāju kredītu reklāmās arīdzan aizliegts reklamēt iespēju piedāvāt kredītu cilvēkiem ar negatīvu kredītvēsturi.

Gugriem.lv iesaka:
Pirms kredīta izvēles, rūpīgi jāizvērtē visi apstākļi. Ja šis ir Tavs pirmais aizdevums, tad Tev nebūs jāmaksā procenti par tā izmantošanu.

 • Nereti Latvijas autovadītāji apdrošināšanas izmaksas redz kā vienu no sāpīgākajiem izdevumu veidiem. Apdrošināšanas sabiedrības BALTA eksperti veica KASKO izmaksu salīdzināšanu un, kā izrādās, Eiropā šīs izmaksas ir vidēji par 41% augstākas, bet Lielbritānijā apdrošināšanas izmaksas var būt līdz pat 4 reizēm augstākas nekā Latvijā. Lai atrastu izdevīgāko KASKO, ienāc, salīdzini un iegādājies to uzreiz pie mums!
 • Neskatoties uz ekonomiskā stāvokļa uzlabošanos un pārtikas groza paplašināšanos, vairums Latvijas iedzīvotāju vēl aizvien turpina dot priekšroku lētākai precei, stāsta "Iki" un "Palink" veikalu tīklu pārstāvis Raimonds Janševskis. Par to liecina veikalu tīkla pirmā ceturkšņa tirgus pētījums. Kā ietaupīt uz pārtikas precēm? Seko akcijām un piedāvājumiem no veikalu tīkliem un vienmēr esi lietas kursā!

Gudriem.lv iesaka:

 • Ja esi nolēmis iestāties universitātē, pievērs uzmanību, ka iesniegumu vari nosūtīt arī elektroniski portālā www.latvija.lv. Te Tu varēsi rakstīt iesniegumu uz Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Banku augstskolu, Daugavpils universitāti, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolu, Liepājas universitāti,   Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu, Rēzeknes, Ventspils un Vidzemes Augstskolām. Pēc elektroniskā pieteikuma iesniegšanas, abiturientiem personīgi jāierodas izvēlētajā izglītības iestādē un jāapstiprina iesniegums, uzrādot nepieciešamos dokumentus.  Pirmais posms dokumentu iesniegšanai noritēs līdz 19.jūlijam. Ja pirmajā etapā abiturients netiks uzņemts prioritārajā norādītajā programmā, atkārtoti reģistrēties studijām varēs līdz 23. jūlijam.
 • Atpūties šonedēļ! No 4. Līdz 7. Jūlijam Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā norisinās ikgadējie vasaras svētki „Rīgas ziedu balle”, kas šogad norisinās jau 13. reizi. Apmeklētājiem Botāniskajā dārzā būs iespēja ne tikai apbrīnot ziedus, bet arī iegādāties stādus un sēklas, piedalīties radošajās darbnīcās, klausīties mūziku un apmeklēt izstādes.
medShop 50%

Cena: 4.37 Ls (8.77Ls)
Dermagor intensīvi mitrinošs krēms Suppletive. Dermokosmētika no Francijas.

Travel RSP 50%

Cena: 79.00 Ls (155.00 Ls)
Ungārija – Ziedu parāde Debrecenā

PērkamKopā.lv 50%

Cena: 19.99 Ls (40.00 Ls)
Izcilas kvalitātes oriģinālais "Swiss Line" 6 vai 7 tērauda nažu komplekts ar keramisko pārklājumu

Uzraksti savu atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu –
par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!

Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit