Gudra izvēle 71 E-žurnālu arhīvs


E-pasta saturs attēlojas nepilnīgi? Lasiet žurnāla online versiju šeit! Seko mums:
Nr.71

Apdrošini
ceļojumu

Pasūti maltīti
uz mājām

Mēneša
kuponi

Lielveikalu
atlaides

Tavs
autokredīts

Nosūtīt
draugam

Gatavojies skolas gaitām un ietaupi!

Bērnu sagatavošana skolai katru gadu vecākiem izmaksā ne mazu summu – līdz 300 Ls katram skolniekam. Gudriem.lv piedāvā vairākus pārbaudītus veidus izmaksu samazināšanai.

 1. Dodies uz sadaļu „Atlaižu katalogi”. Te Tu atradīsi vairāk kā 400 piedāvājumus skolas precēm ar izdevīgām atlaidēm. Sastādi sarakstu ar nepieciešamo un dodies iepirkties!
 2. Neaizmirsti par „Atlaižu kuponiem”, kuri piedāvā skolas piederumu izpārdošanu (pildspalvas, zīmuļus, apģērbu) ar atlaidēm līdz 50-60%.
 3. Pajautā draugiem, kaimiņiem, paziņām, kuru bērni mācās augstākās klasēs, par iespēju padalīties ar mācību grāmatām un citiem mācību līdzekļiem.
 4. Atcerieties, ka grāmatas lētāk var iegādāties izdevēju veikalos un bāzēs. Citās vietās, tirdzniecības uzcenojums var svārstīties no 15 līdz 50 santīmiem. Netērē tur, kur vari ietaupīt, labāk apstaigā vairākus izdevēju veikalus!
 5. Ja darbā ir pieejams kopētājs, dažus mācību materiālus, kas maksā 5-6 latus, vari nokopēt un iesiet mapītē.
 6. Maisiņš rezerves apavu uzglabāšanai veikalā maksā ap 3 latiem, bet to vienkārši vari uzšūt arī pats.
 7. Noteikti noorganizē saviem bērniem nelielas svinības 1.septembrī – izcep kūku un dodaties pastaigā. Šai diena jābūt pozitīvai.

Gudriem.lv iesaka:

Kā iegūt stipendiju skolai?

No augusta sākumā līdz 31. oktobrim, rīdzinieki var pieteikties pabalstam skolas piederumu iegādei. Pabalstu var saņemt ģimenes, kuras deklarētas Rīgā vismaz 12 mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas un kuru kopējie ģimenes ienākumi mēnesī nepārsniedz 135 latus.

Atbalsts paredzēts bērniem, kuri mācās vispārizglītojošajā vai profesionālajā skolā. Atbalsta saņemšanai students nedrīkst būt vecāks par 22 gadiem un nedrīkst būt precējies. Finansiālā palīdzība, bez vecuma ierobežojuma, tiek mērķēta uz sociālās korekcijas klases bērniem.

Lai saņemtu pabalstu, līdz 31.oktobrim vērsies kādā no Rīgas Sociālā dienesta filiālēm un aizpildi ienākumu deklarāciju. Visi pieteikuma autori, kas atbildīs atbalsta piešķiršanas prasībām, saņems savā bankas kontā 25 Ls.

Dzimšanas diena mums – dāvanas jums!

AVIO biļetes, iPad mini Cellular, kursi no New Horizons un citas lieliskas balvas tikai dažu klikšķu attālumā!

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad – piedalies Gudriem.lv lielajā loterijā un laimē lieliskas balvas

UZZINI VAIRAK

Gudrais Padoms

Šoreiz Gudrā Padoma konkursā laimēja Biruta Kalniņa. Par iesūtīto padomu Biruta saņem relaksējošu masāžu 15 Ls vērtībā, ko nodrošina portāls PērkamKopā.lv

"Iemācoties gatavot ziepes mājās, Tu iegūsi trīskāršu labumu: pirmkārt – tās kalpos kā noderīga un neparasta dāvana… Lasīt tālāk

Nākamā padoma balva – suši komplekts 10 Ls vērtībā. Padomus raksti te, vai arī izveido diskusiju mūsu forumā.

  Atrodi izdevīgāko preci kādā no 600 interneta veikaliem visā Latvijā. Ienāc un pārliecinies.
Gomarket.lv 50%

Cena: 700.00 Ls (1400.00Ls)
ISMA: divas izglītības par vienu cenu!

DonKupon.lv 76%

Cena: 17.00 Ls (70.00 Ls)
10 limfodrenāžas procedūru kurss visam ķermenim, Beauty Empire -76%

Gomarket.lv 80%

Cena:98.00 Ls (490.00Ls)
Iespējas studēt augstskolā "Attīstība" par svētku cenām

Augusts – atvaļinājumu laiks! Daži vērtīgi padomi Tev!

Ja gatavojies lidojumam ar čemodānu Wenger, ko var iegādāties par uzlīmēm lielveikalos Rimi, tad zini, ka tas (atšķirībā no reklāmas solījumiem) neatbilst rokas bagāžas izmēriem. Čemodāniņa izmēri ir 46x34x22, un tas ir par 2 cm vairāk, kā pieļaujamie rokas bagāžas parametri. Tādēļ lidostā Tev var piedāvāt reģistrēt savu bagāžu un nodot to bagāžas nodalījumā. Pirms dažiem gadiem, tāda pati problēma bija ar Good Year somām, ko par uzlīmēm varēja nopirkt Statoil degvielas uzpildes stacijās.

Atgādinām par vasaras noderīgākajiem servisiem, kas ļaus Tev ietaupīt un atpūsties!

Gugriem.lv iesaka:
Pirms kredīta izvēles, rūpīgi jāizvērtē visi apstākļi.  Ja šis ir Tavs pirmais aizdevums, tad Tev nebūs jāmaksā procenti par tā izmantošanu.

Cherry.lv 30%

Cena: 0.49 Ls (0.49Ls)
30% atlaide visām skolas, biroja un kancelejas precēm no E-SAVE.LV

DonKupon.lv 63%

Cena: 7.50 Ls (20.00Ls)
Skaistai ādai: sejas mezoterapija, Beauty Empire -63%

Prieks.lv 30%

Cena: 4.12 Ls (5.88Ls)
SUPER PIEDĀVĀJUMS! Bērnu attīstošā skaitīšanas spēle vai alfabētu spēle tikai par 4.12 Ls! Mācies ar prieku!

  Pie mums ir visplašākais kuponu izvēles klāsts, kuru atlaides sasniedz līdz pat 80%!

Mūsu partneru ziņas

 • Esam priecīgi paziņot, ka mūsu „Atlaižu kuponu” sadaļa kļuvusi pilnāka! Mums pievienojušies kolektīvās iepirkšanās portāli Cherry.lv, CityLife.lv un Superakcijas! Tādējādi mūsu kopējais kuponu skaits jau pārsniedz 2000 piedāvājumus!
 • Mums jautā, kur Rīgā un citās Latvijas pilsētās ir pieejams bezmaksas Wi-Fi? Atbilde: Lattelekom bezmaksas publisko Wi-Fi punktu karte pieejama portālā www.wifi.lv un uzziņu dienesta 1188 lapā – www.1188.lv.
 • Pirmajā pusgadā Latvijas privātpersonu auto līzinga tirgus pieaudzis par 21%, salīdzinot ar šo pašu periodu iepriekšējā gadā. Starp privātpersonām turpina dominēt pieprasījums pēc mazlietotām automašīnām, tomēr pieaudzis arī līzinga līgumu skaits transportlīdzekļu iegādei ārpus Latvijas, apgalvo Swedbank līzinga eksperti. Aptuveni 75% no visiem privātpersonu līzinga darījumiem šajā laikā noslēgti par lietotu automašīnu iegādi. Populārākie zīmoli – Volvo, BMW un Volkswagen. Lai izvēlētos labāko piedāvājumu auto līzingam, ienāc šeit.
 • Saskaņā ar apdrošināšanas sabiedrību Balta, salīdzinot ar 2012. gadu, KASKO polišu iepirkumu skaits samazinājies par 27%. Savukārt, īpašuma apdrošināšanas jomā, polišu iegāde sarukusi par 19%. Tajā pašā laikā, par 5% pieaudzis to cilvēku skaits, kuri iegādājās īpašuma apdrošināšanas polisi bankas aizdevuma saņemšanas rezultātā. Tas norāda uz iedzīvotāju pirktspējas uzlabošanos un nekustamā īpašuma tirgus darījumu pieaugumu. Uzzini, cik maksā KASKO Tavam auto

Gudriem.lv iesaka:

Ja  Tev ir mazs bērniņš, tev noteikti noderēs ziņa par jauno auklīšu programmu, kas stājas spēkā no 1. septembra.

Saskaņā ar likumu par valsts budžetu, 2013. gadā piešķirts finansējums ar nolūku likvidēt rindas pašvaldību bērnudārzos. Atbalsts paredzēts privātiem bērnudārziem vai personām, kas sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar bērnu aprūpi, piemēram, aukļu servisiem un individuālajām auklēm.

Shēma ir šāda: pašvaldība iesniedz informāciju par bērniem, kuri stāv rindā konkrētā pašvaldībā, lai saņemtu bērnu aprūpes pakalpojumus, un nosūta pieprasījumu ar konkrēto bērnu vārdiem uz ministriju. Ministrija pārskaita naudu pašpārvaldei un pašvaldība to izdala ģimenēm.

Pretendēt uz atbalstu var jebkura persona, kas atbilst šādiem kritērijiem: persona ir deklarēta  Valsts ieņēmumu dienestā kā pašnodarbinātai persona, vai patenta maksātājs. Turklāt pieteikuma iesniedzējam ir jāreģistrējas aukļu reģistrā, kas norāda, ka personai nav sodāmības un ir atbilstoša izglītība (pieteikuma iesniedzējs var beigt piedāvātos aukļu kursus – ar to būs pietiekami).

medShop 30%

Cena: 2.94 Ls (4.20 Ls)
3 Rūdolfa mammas gardie BIO augļu biezenīši bērniem

DonKupon.lv 70%

Cena:14.99 Ls (50.00 Ls)
Profesionāla fotosesija fotostudijā All friends Studio -70%

Atlaiders.lv 82%

Cena: 0.89 Ls (4.99 Ls)
Interesants piedāvājums Jūsu bērnam! Sponge Bob kalkulators.

Uzraksti savu atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu –
par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!

Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit