Gudra izvēle 98 E-žurnālu arhīvs


E-pasta saturs attēlojas nepilnīgi? Lasiet žurnāla online versiju šeit! Seko mums:
Nr.98

Apdrošini
ceļojumu

Pasūti maltīti
uz mājām

Mēneša
kuponi

Lielveikalu
atlaides

Tavs
autokredīts

Nosūtīt
draugam

10 vērtīgas idejas par to, kā ieekonomēt Ziemassvētku un Jaunā gada dāvanām!

Katru ziemu, tuvojoties Ziemassvētkiem, mēs tērējam daudz finanšu līdzekļu dāvanu iegādei. Ja draugiem un ģimenei dāvinām dāvanas no sirds, tad, piemēram, dāvanas kolēģiem un kaimiņiem bieži vien tiek pasniegtas kā formalitāte. Kā ekonomēt dāvanām?

Ideja Nr.1. Pašai mīļākajai un skaistākajai. Dāvana Viņai!

Lai izvēlētos dāvanu mīļotajai sievietei, vajag kārtīgi visu pārdomāt. Protams, Jums ir jāzina, kādu dāvanu vēlas saņemt Jūsu mīļotā sieviete. Mēs Jums piedāvājam dažus interesantus dāvanu variantus, kurus Jūs varat izvēlēties pie mums.

 • Piemēram, klasika – smaržas. Šeit
  http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/5/90/0/0/2/-/p1 jūs atradīsiet vairāk kā 200 dažādu smaržu un parfimērijas ūdeņu variantus savai otrajai pusītei. Piedāvājumu cenas visdažādākās sākot no 6 EUR līdz 90 EUR.

Gudriem.lv iesaka:

Ja izvēlēsieties dāvanas, izmantojot kuponus, tad neatlieciet to iegādi uz pēdējo brīdi, jo pretējā gadījumā līdz Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam nebūs iespējams saņemt pasūtījumu.

Idejas dāvanām viņam, mazulim un vecākiem, kā arī idejas, kā ekonomēt dāvanām lasiet zemāk …

Vairāk nekā 700 interneta veikali vienkopus portālā Gudriem.lv!

Preču meklēšana vēl nekad nav bijusi tik ērta un ātra. Pamēģini arī Tu!

http://www.gudriem.lv/veikali/lv.

UZZINI VAIRAK

Gudrais Padoms

Par konkursa “Mēneša gudrais padoms” uzvarētāju kļūst Elīna Beķere, kura mums atsūtīja padomu par to, kā izvēlēties pašu izdevīgāko elektroenerģijas tarifa plānu. Elīna saņem balvu – dāvanu karti restorānā “Lielais Ķīnas mūris” 30 EUR vērtībā. Dāvanu nodrošina portāls Perkamkopa.lv

"Varbūt ne visi ir informēti un zina par tādiem lietderīgiem kalkulatoriem, kuri sniedz iespēju izvēlēties pašu izdevīgāko elektroenerģijas tarifa plānu. Vēlos dalīties ar šo informāciju. Izvēlēties pašu izdevīgāko tarifa plānu ir iespējams īpašā mājas lapā www.energija.lv … Lasīt tālāk

Nākamā konkursa balva – pusdienas restorānā diviem 20 EUR vērtībā. Kā saņemt balvu no Gudriem.lv? Padomus vari reģistrēt šeit vai vai arī ieraksti to Gudriem.lv lietotāju forumā.

  Vairāk nekā 3 miljoni preču 673 interneta veikalos Latvijā.
Perkamkopa.lv 25%

Cena: 7.50 € (10.00 €)
Krāšņa dāvana! LATVIJAS DIZAINS – "Candles 4 You" grieztās sveces (23 cm)

Atlaiders.lv 58%

Cena: 11.99 € (28.46 €)
Dekorētā Jaungada eglīte „Hello Kitty”!

Zizi.lv 66%

Cena: 7.90 € (23.00 €)
Zvaigžņu projektors „StarMaster” telpu pārvēršanai pasakā tikai par 7,90 €. Piegāde VISĀ LATVIJĀ!

Ideja Nr. 2. Pašam gudrākajam un mīļākajam. Dāvana Viņam!

Tiek uzskatīts, ka vīrietim dāvanu ir izvēlēties grūtāk nekā sievietei. Tomēr nevajag uztraukties, ja pagaidām nav nekādu ideju. Mēs Jums varam piedāvāt izvēles iespējas.

Gudriem.lv iesaka:

Pievērsiet uzmanību sadaļai “Dāvanu kartes” http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/38/90/0/0/2/-/p1. Tās var iegādāties plašam preču un pakalpoju klāstam par dažādām summām.

Ideja Nr. 3. Dāvana mūsu mazulim

Protams, ka bērni ir tie, kas visvairāk no visiem gaida dāvanas svētkos. Un nekādā gadījumā nedrīkst likt viņiem vilties. Dāvanu izvēle pie mums ir ļoti plaša. http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/20/90/0/0/2/-/p1
Attīstošās rotaļlietas bērniem, maki, Lego komplekti, lelles, krāsas, plastilīns, krāsošanas komplekti. Nav iespējams neizvēlēties!

Ideja Nr.4. Dāvana vecākiem

Iepriecināt mammu un tēti, vecmāmiņu un vectētiņu- kā gan bez tā, jo Ziemassvētki taču ir ģimenes svētki.

Gudriem.lv iesaka:

Ieejiet sadaļā “Kuponi” un tur Jūs atradīsiet vairāk nekā 2000 idejas dāvanām jebkurai gaumei un jebkuram maciņam. Apģērbs, smaržas, ceļojumi, piederumi mājai un daudz kas cits ar atlaidēm 50 – 70 %- viss http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/

Vēl daži lietderīgi padomi par to, kā ekonomēt dāvanām:

1. Gatavojam paši savām rokām.
Ja Jūs protat kaut ko izveidot savām rokām (zīmēt, izšūt, šūt, izgriezt no papīra), tad Jums sanāk brīnišķīgas dāvanas un pilnībā iespējams, ka tās būs pat labākas nekā jebkura nopirktā dāvana. Pats var izgatavot ziepes, noadīt šallīti un izveidot eglītes rotājumus.

2. Ēdama dāvana
Kā dāvanu pasniedziet interesantu ēdienu, kuru esat gatavojuši paši. Piemēram, torti vai cepumus, piparkūku mājiņu vai pašizgatavotu šokolādi.

3. Izmantojiet mākslu!
Piemēram, var uzrakstīt dzejoli vai uzzīmēt ainavu/portretu/kluso dabu. Var pat nodziedāt dziesmu. Vai arī var vienkārši kaligrāfiskā rakstā uz atlasa papīra uzrakstīt pašu mīļāko dzejoli un nodot to adresātam.

4. Izrādi fantāziju!
Ikviens pats var pagatavot savus “Kuponus”. Piemēram, kupons par iespēju uzzināt vienu neatklātu noslēpumu vai arī kupons telefona zvanam jebkurā laikā.

5. Ekonomē uz iesaiņojumu.
Noformējiet dāvanas ieasiņojumu paši. Nedodieties uz dāvanu saiņošanas nodaļu. Tajā Jūs atstāsiet trešo daļu no savas dāvanas vērtības. Dāvana gaumīgā Ziemassvētku maisiņā ir gana labs risinājums.

Gudriem.lv iesaka:

Ja gadījumā esiet izlēmuši iegādāties dārgu dāvanu, piemēram, televizoru vai ceļojumu uz Ēģipti, tad aizņemties iztrūkstošo summu Jūs varat ātro kredītu uzņēmumos. Tomēr no sākuma izpētiet visus noteikumus šeit http://www.gudriem.lv/atrie-krediti

Perkamkopa.lv 40%

Cena: 30.00 € (50.00 €)
LATVIJĀ RAŽOTA saliekama leļļu māja no ekoloģiskiem materiāliem + koferītis

Prieks.lv 35%

Cena:129.00 € (220.00€)
Jaunais 2016.gads Prāgā! Prāga – Karlovi Vari!

Manaatlaide.lv 50%

Cena: 4.50 € (9.95 €)
50 vai 100 fotogrāfiju izdruka 10x15cm izmērā sākot no 4.50€ no Fotobarons!

  Lieliska iespēja pagaršot lieliskākos Latvijas restorānu ēdienus.

Decembra vidus- īstais laiks, lai apmeklētu Ziemassvētku tirdziņus. Kur tie notiek?

 • Ziemassvētku tirdziņš Vecrīgā
  Te ir viss, kas ir saistīts ar Ziemassvētkiem: piparkūkas, grauzdētas mandeles, kūpināta gaļa, karstvīns, tēja un kafija, milzīga dāvanu un suvenīru izvēle. Tāpat arī dejas, dziesmas un kopīga svētku svinēšana.
 • Ziemassvētku tirdziņš Līvu laukumā
  Darba laiks: 10:00 – 20:00
  Preču piedāvājums aptuveni tāds pats, kā tirdziņā Vecrīgā. Jaungada naktī, no 31.decembra uz 1.janvāri, tirdziņš strādās līdz vieniem naktī.
 • Ziemassvētku tirdziņš Kalnciema kvartālā
  Visu decembri strādā ne tikai sestdienās, bet arī svētdienās (no 10:00 līdz 16:00). Savukārt veikals, kurā pārdod suvenīrus un dāvanas, strādā līdz pat 20:00. Visu decembri kvartāla viesiem īpašas svētku koncertprogrammas, meistardarbnīcas un pat zinātniski eksperimenti.
 • Ziemassvētku tirdziņš Esplanādē
  Darba laiks: 11:00 – 19:00. Tāpat kā pagājušo gadu Esplanāde ir atvērta “Trusīšu karaliste”, kur izveidota vesela pilsētiņa ar mājiņām, pilīm, nojumēm, tiltiem un pat baznīcu, galvenie karalistes iemītnieki- trusīši (aptuveni 40!). trusīšus var pabarot ar burkāniem, kāpostiem un citiem gardumiem. Svētku noskaņu tirdziņa apmeklētājiem kā ierasts sniedz Ziemassvētku vecītis, rūķi un klauni, kā arī muzikālie kolektīvi. Šogad Esplanādē darbosies arī bezmaksas slidotava.

Pilno sarakstu ar visiem Ziemassvētku tirdziņiem un sīkāku to aprakstu var apskatīt šeit: http://www.1188.lv/ziemassvetki

Bet, ja jums ir vēlme izbraukt ārpus valsts robežām un izbaudīt Ziemassvētku noskaņu citās pilsētās, tad mēs iesakām pievērst uzmanību sadaļai “Ceļojumi”. http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/17/90/0/0/2/-/p1

 • Piemēram, Ziemassvētku ceļojums uz Tallinu tikai par 25 EUR;
 • Jaungada sagaidīšana Sarēmā par 84 EUR;
 • Nav iespējams neaizbraukt uz Ziemassvētku vecīšu ralliju Traķos tikai par 32 EUR;
 • Un, protams, klasika- ceļojums uz Lapzemi par 250 EUR.

Gudriem.lv iesaka:

Ja Jūs vēlaties ceļot patstāvīgi, tad dodieties uz ceļojumu sadaļu, kurā apkopots piedāvājums par vislētākajām viesnīcām http://www.viesnicasru.gudriem.lv/?lng=lv un piedzīvojumi var sākties!

Cherry.lv 35%

Cena:13.00 € (20.00€)
”Kūciņbāra” Ziemassvētku piedāvājums: saldais vai sāļais kliņģeris -35%

Manaatlaide.lv 71%

Cena: 4.99 € (19.00 €)
Astroloģiskā prognoze mēnesim vai gadam sākot no 4.99€!

Perkamkopa.lv 33%

Cena: 4.00 € (6.00 €)
Romantika uz ledus! Stundu ilga slidošana + slidu noma VOLVO hallē

Uzraksti savu atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu –
par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!

Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit