Visas akcijas, atlaides, kuponi vienuviet

Visi atlaižu kuponi
Atklāj burāšanas romantiku! 2 stundu ilgs izbrauciens ar buru jahtu Anno Domini.

Atklāj burāšanas romantiku! 2 stundu ilgs izbrauciens ar buru jahtu Anno Domini.

Vecā cena
14.00 €
Jaunā cena
6.99 €
− 50% Sīkāk
Uzdāvini sev, saviem draugiem vai kolēģiem 2 romantiskas stundas uz buru jahtas Anno Domini, braucienā pa Lielupi vai jūras piekrasti! Apskati vienreizējo Lielupes Balto kāpu, Lielupes ieteku jūrā, Buļļupi un daļu Jūrmalas no jahtas klāja. Pērkot šodien - tikai no Ls 4.95 no personas! Braucienu skaits ierobežots!

Jahta Anno Domini


Jahta Anno Domini ir neliela - 7,5 metrus gara koka buru jahta, kas būvēta 1986. gadā Tallinas eksperimentālajā kuģu būvētavā. Uz jahtas komfortabli var justies 4…6 braucēji un kapteinis. Uz jahtas ir kajīte, aprīkota ar sēdvietām salonā, kur var patverties no lietus vai karstas saules. Parasti brauciena laikā viesi uzturas uz jahtas klāja.

Izbrauciena maršruts


Izbraucienā ar jahtu Anno Domini varēsi apskatīt Lielupes ieteku jūrā, Lielupes Balto kāpu, mazos Lielupes kanālus - putnu iecienītas ligzošnas vietas, bijušo saimniecības "Jūraslīcis" teritoriju un, ja laikapstākļi būs labvēlīgi - iebraukt jūrā. Brauciena maršrutu atkarībā no laikapstākļiem nosaka kapteinis, iespēju robežās ņemot vērā braucēju vēlmes, lai Tavs jahtas brauciens būtu izdevies!

Cik maksā jahtas izbrauciens ar Citrons kuponu?


Pirmo reizi vēsturē Citrons.lv īsteno patiesi kolektīvu iepirkšanos - jo vairāk vietu uz jahtas iegādāsies, jo lētāk katra no tām maksās! Katrā jahtas braucienā var piedalīties 6 braucēji, tātad:

- 6 braucēji braucienā - tikai Ls 4.95 par katru braucēju! Pirkt Kuponu visiem
- 5 braucēji braucienā - Ls 5.35 par katru braucēju;
- 4 braucēji braucienā - Ls 5.95 par katru braucēju;
- 3 braucēji braucienā - Ls 6.45 par katru braucēju;
- 2 braucēji braucienā - Ls 6.99 par katru braucēju;
- 1 braucēji braucienā - Ls 6.99 par katru braucēju.

Kur sākas un noslēdzas brauciens ar Jahtu Anno Domini?


Izbrauciens ar jahtu Anno Domini sākas un noslēdzas jahtas piestātnē Jūrmalā, Vikingu ielā 80 - bijušās zvejnieku saimniecības "Jūraslīcis" (senāk - "Uzvara") ciematā.

Kā nokļūt līdz jahtai Anno Domini?


Lai dotos izbraucienā ar jahtu Anno Domini, Tev jānokļūst līdz Jūrmalai, Vikingu ielai 80. Ēkas upes pusē, netālu no lielās laipas ieraudzīsi jahtu. Turpat blakus esošajā laukumā bez maksas varēsi ērti novietot automašīnu.

Lai nokļūtu līdz jahtai ar sabiedrisko transportu, jābrauc ar elektrovilcienu līdz stacijai "Lielupe", tālāk - ar 1. maršruta mikroautobusu līdz bijušajam saimniecības "Jūraslīcis" kultūras namam, kas atrodas apmēram 400 metrus pirms mikriņa galapunkta. Mikroautobuss kursē 1 reizi 30...40 minūtēs. Brauciens ar vilcienu no Rīgas līdz Lielupei ilgst 25 minūtes.

Īpašie nosacījumi uz jahtas


- Uz jahtas ieteicams ierasties laikapstākļiem atbilstošā apģērbā. Uz ūdens parasti ir vēsāk nekā uz sauszemes, tālab vēlams par vienu apģērba "kārtu" vairāk.
- Uz jahtas nedrīkst atrasties augstpapēžu apavos. Tas nav vēlams braucēju drošībai.
- Brauciena laikā nav pieļaujama pārmērīga alkohola lietošana

Kupona izmantošanas laiks


- Kuponu var izmantot laikā no 10.05.2012. līdz 31.05.2012. un no 01.09.2012. līdz 30.09.2012.
- Kupona piedāvājums nav spēkā no 1. jūnija līdz 2012. gada 31. augustam.