Visas akcijas, atlaides, kuponi vienuviet

Visi atlaižu kuponi
Vasara tuvojas platiem soļiem! Leģendārie BENCH vīriešu apavi no dabīgas ādas.

Vasara tuvojas platiem soļiem! Leģendārie BENCH vīriešu apavi no dabīgas ādas.

Vecā cena
52.00 €
Jaunā cena
26.00 €
− 50% Sīkāk
Leģendārais un inovatīvais Bench apavu zīmols radīts Mančesterā, vēlajos 80’jos gados. Tā dizains radīts, iedvesmojoties no skeitborda un BMX pasaules. Bench ir atzīts par vienu no stilīgākajiem ielas apģērbu un apavu brendiem. Šodien ar dabīgas ādas Bench vīriešu apavi ar Citrons kuponu - par 50% lētāk!

Kas ir Bench apavi


Bench ir inovatīvi domājošs, pilsētas apavu zīmols. Bench apavi ir radīti Mančesterā, vēlajos 80’jos kā atšķirīga prece, kam dizains radīts, iedvesmojoties no skeitborda un BMX pasaules. Bench ir izveidojies par plaši pazīstamu un atzītu zīmolu, kas to padara par aizraujošu un enerģisku modes noteicēju. Bench ir atzīts par vienu no stilīgākajiem ielas apģērbu un apavu brendiem. Bench apavi ir izgatavoti no dabīgas ādas, tie ir gatavoti tā, lai kalpotu Jums ilgus gadus, joprojām izskatīdamies labi. Pirkt Kuponu

Stilīgie Bench vīriešu apavi šodien ar 50% atlaidi


Pieejami 2 modeļi (krāsas): brūna ar zaļu un melna ar zilu
Izmēri: 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46

Izmēra un krāsas izvēli varēsi izdarīt, veicot apmaksu.

Lai gan pieejamo izmēru klāsts ir plašs, tomēr arī labas lietas reidz mēdz beigties, tāpēc nekavējies ar izvēli! Gadījumā, ja sākotnēji izvēlētais izmērs nederēs, to varēsi samainīt uz vietas. Ja vajadzīgais izmērs būs beidzies, mēs atmaksāsim visu Tavu samasāto naudu.