Gudra izvēle 63 E-žurnālu arhīvs


E-pasta saturs attēlojas nepilnīgi? Lasiet žurnāla online versiju šeit! Seko mums:
Nr.63

Apdrošini
ceļojumu

Pasūti maltīti
uz mājām

Mēneša
kuponi

Lielveikalu
atlaides

Tavs
autokredīts

Nosūtīt
draugam

Visnoderīgākā informācija valsts iedzīvotājiem un mūsu partneru ziņas

 • Mūsu dati liecina, ka gada laikā OCTA polišu vērtība, atkarībā no automašīnas svara, pieaugusi par 2-22%. Cenu samazināšanās fiksēta tikai gada polisēm, tajā pašā laikā 3 un 6 mēnešu polišu cenas pieaugušas visām automašīnu svara kategorijām. Mūsu partneri (apdrošināšanas kompānijas) prognozē, ka līdz gada beigām OCTA polišu cenas pieaugs par 5 – 10%. Kur atrast visizdevīgāko polisi? Meklē šeit!
 • Kā ietaupīt uz interneta izmaksām? Lattelecom pagājušajā nedēļā atklājuši 2 tūkstošus bezmaksas interneta pieejas punktu visiem lietot gribētājiem. Bazmaksas bezvadu interneta punktu sarakstu variet atrast interneta portālos www.Wi-Fi.lv  un www.1188.lv. Katrā no šiem punktiem internetu varēsi lietot 15 minūtes pēc 15 sekunžu ilgas reklāmas noskatīšanās. Noskatoties otro reklāmu, saņemsi vēl 30 minūtes bezmaksas interneta.
 • Telekomunikāciju operators IZZI ziņo, ka interaktīvās televīzijas arhīvā ir iekļauts arī kanāls TV3. Tagad IZZI klienti šī kanāla raidījumus varēs skatīties sev izdevīgā laikā. IZZI interaktīvās televīzijas arhīvā ir iekļauts arī kanāls LNT. Iepazīsti arī citus mūsu partneru mājas televīzijas piedāvājumus un izvēlies labāko.
 • Banka Citadele ievieš paaugstinātas procentu likmes steidzamiem noguldījumiem interneta bankā. Tagad noformējot ātro depozīta noguldījumu interneta bankā, Citadele klientiem tiek piedāvāta par 0,1% lielāka gada procentu likme, nekā noformējot depozītu klientu apkalpošanas centros bankas filiālēs. Paaugstināta gada procentu likme tiek piedāvāta, slēdzot līgumu par steidzamu depozīta noguldījumu interneta bankā un attiecas uz visām bankas piedāvātajām valūtām un noguldījuma termiņiem. Salīdzini visas Latvijas banku depozīta procentu likmes ātri un ērti.
 • Visbeidzot – vienkārši noderīga informācija veselības uzlabošanai: šī gada 12. un 15. aprīlī Vispasaules veselības dienas ietvaros Medicīniskajā centrā MFD „Iļģuciems” un MFD doktorātā „Ziepniekkalns” tiks piedāvātas terapeitu bezmaksas konsultācijas. Konsultācijas norisināsies:
  • Piektdien, 12. aprīlī, MFD doktorātā „Ziepniekkalns”, Valdeķu ielā 65, Rīgā, no 8:00 līdz 10.00. Daktere Agnese Rubene, tālrunis pierakstam: 67676731.
  • Pirmdien, 15. aprīlī, Medicīniskajā centrā MFD „Iļģuciems”, Buļļu ielā 9, Rīgā, no 13:00 līdz 17:00. Daktere Inga Smirnova, tālrunis pierakstam: 67131311, www.mfd-ilguciems.lv. Vienas konsultācijas ilgums (ar iepriekšēju pierakstu) līdz 15 minūtēm.
DonKupon.lv 50%

Cena: 12.50 Ls (25.00Ls)
Profesionāla zobu, mutes higiēnas procedūra medicīniskajā sabiedrībā PULSS-5, -50%

Cocos 20%

Cena: 25.60 Ls (32.00Ls)
Smaržas Versace Crystal Noir EDT 50ml – lielisks aromāts par lielisku cenu!

Slinkums gatavot mājās? Gaidi viesus un negribi stāvēt pie plīts?

Izmanto mūsu ēdienu piegādes servisu! Šeit ir viss: picas, suši, kompleksās pusdienas un nacionālā virtuve. Mūsu padoms: pievērs uzmanību dienas piedāvājumu īpašajām cenām, piegādes laikam un maksai (visbiežāk tā nav jāmaksā, ja iepērkas par konkrētu summu). Labu apetīti!

UZZINI VAIRAK

Gudrais Padoms

Ivars Priednieks mums atsūtīja padomu degvielas ietaupīšanai. Par iesūtīto padomu Ivars saņems balvu, ko nodrošina portāls

PērkamKopā.lv.

„Kad benzīna cenas sāka strauji kāpt, es nolēmu ieguldīt līdzekļus gāzes iekārtas uzstādīšanā un vēlos dalīties ar saviem secinājumiem. Jo vairāk Jūs braucat un jo lielāks ir Jūsu automašīnas benzīna patēriņš, jo ātrāk atmaksājas gāzes iekārtas uzstādīšana. Piemēram, manam auto ir 1,6 litru motors un es dienā nobraucu vidēji 100 km. Investīcijas man atmaksājās apmēram 7 mēnešu laikā, turklāt, esmu sācis ietaupīt apmēram 30% uz degvielas izmaksām. Mans paziņa uzstādīja gāzes iekārtu auto, kura motora tilpums ir 2,5 litri, un viņam ieguldījums atmaksājās jau pēc apmēram 5 mēnešiem. Turklāt, nevajadzētu aizmirst par ieguvumiem. Izdedžu samazināšanās nodrošina ilgāku eļļas un eļļas filtra lietošanas termiņu. Tā kā eļļai nav jānotīra liels izmešu daudzums, tā var labāk ieeļļot un aizsargāt motoru. Ieguvums…”

Lasīt tālāk

Padomus raksti te, vai arī izveido diskusiju mūsu forumā.

  Atrodi izdevīgāko preci kādā no 600 interneta veikaliem visā Latvijā. Ienāc un pārliecinies.

Svarīga informācija ātro kredītu pakalpojumu lietotājiem!

Svarīgākais pagājušās nedēļas notikums: Ekonomikas Ministrija izstrādājusi ierosinājumus izmaiņām ātro kredītu nozarē, turklāt, par izmaiņu iniciatoriem kļuvuši šīs nozares pārstāvji. Kas mainīsies?

 • Pirmkārt, procentu likme kredītiem tiks samazināta līdz 100% gadā.
 • Otrkārt, tiks noteikti soda procentu griesti un ieviesti daudz stingrāki klientu maksātspējas pārbaudes pasākumi. Maksājumu aizkavēšanās gadījumā, soda procentu ikmēneša maksa pirmajā pusgadā būs 1% no aizdevuma summas, bet sākot no 6. mēneša – 6% gadā.
 • Treškārt, paredzēts aizliegt reklāmas, kas veicina bezatbildīgu aizņemšanos. Tiks aizliegtas tās reklāmas, kuras radīs iespaidu, ka kreditēšanas pakalpojums ir bezmaksas, un nerada nekādu risku, vai arī rada priekšstatu ka aizņemšanās ir viegls finanšu problēmu risināšanas veids.
 • Un noslēgumā, ātro kredītu izsniegšanas pakalpojums turpmāk nebūs pieejams no 20:00 līdz 8:00. Šāds solis samazinās spontānas aizņemšanās iespējamību.

Kumi.lv 50%

Cena: 3.50 Ls (7.00Ls)
Biļete uz jebkuru izrādi no Dramaturgu teātra repertuāra aprīlī un maijā -50%

DonKupon.lv 50%

Cena: 2.45 Ls (4.90 Ls)
Stundu ilga boulinga spēle Atpūtas centrā "Spāre" -50%

Zizu.lv 35%

Cena: 11.70 Ls (18.00Ls)
Abonements četrām ūdens aerobikas nodarbībām un saunas apmeklējumiem!

  Tu taču atceries, ka tikai pie mums ir visplašākais kuponu izvēles klāsts, kuru atlaides sasniedz līdz pat 80%!

Ātrās kreditēšanas uzņēmumi un portāls Gudriem.lv sākuši aktīvu cīņu ar krāpniekiem.

Daži padomi, kas palīdzēs izvairīties no problēmām:

„Bieži vecāka gadagājuma cilvēki neapzinās, ko nozīmē viņu bankas pieejas dati. To bieži izmanto krāpnieki,” apgalvo Ferratum Latvija valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Horonko. „Ir vairāki veidi, kādos parasti notiek informācijas izmānīšana. Viens no visbiežāk sastopamajiem – cilvēki uztic krāpniekiem savas interneta bankas pieejas datus, jo tic, ka tas nepieciešams, lai iekārtotos darbā vai citu līdzīgu iemeslu dēļ. Krāpnieki nosūta ātrās kreditēšanas uzņēmumiem ātrā kredīta pieprasījumu un, lai apstiprinātu identifikāciju, maksā nodevu no cietušajam piederošā bankas konta. Pēc šī pieteikuma, ātrās kreditēšanas uzņēmumi visbiežāk akceptē pieteikumu un pārskaita kredīta summu, kuru krāpnieks pēc iespējas ātrāk izņem no cietušās personas konta.”

Ja ir notikusi krāpnieciska darbība, par to pēc iespējas ātrāk jāinformē atbildīgās instances, kā arī iesaistīto mikrokredītu izsniedzēju. Iespējams izkrāpto naudu vēl ir iespējams atgūt.

 • Neuztici nevienam savu interneta bankas paroli un pieejas kodus, kā arī nekad nesūti šos datus e-pasta vēstulēs. Biežākie krāpniecības gadījumi notiek iedzīvotāju pārlieku lielas uzticēšanās un neuzmanības dēļ.
 • Neprasi citiem cilvēkiem palīdzību rēķinu apmaksā vai arī citu maksājumu veikšanā internetbankā. Ja šāda palīdzība ir nepieciešama, visdrošāk to var saņemt tuvākajā bankas filiālē.
 • Neatklāj savu personas kodu, ja Tu neesi pārliecināts, ka tas ir patiešām nepieciešams.
 • Savā interneta bankā pasūti iespēju uz tālruni saņemt paziņojumu par ienākošajiem un izejošajiem maksājumiem no Tava konta. Šādi Tev būs iespēja noķert krāpniekus uz „karstām pēdām”.
 • Bankas vēstuli ar Tavu bankas konta numuru un interneta bankas paroli glabā tādā vietā, kur to nevarētu atrast citas personas. Šādi Tu novērsīsi gadījumus, kad paroles atrod bērni vai citi radinieki un paslepus noformē ātro kredītu.

Gudriem.lv iesaka:

Pirms kredīta noformēšanas, cītīgi novērtē visus nosacījumus.
Ja šis ir Tavs pirmais kredīts, Tev nebūs jāmaksā procenti par pakalpojuma izmantošanu. Aizņemies atbildīgi – tas ir galvenais nosacījums jebkura kredīta noformēšanai!

DonKupon.lv 94%

Cena: 2.94 Ls (49.00 Ls)
Teorijas kurss A vai B kategorijas tiesībām Rīgā un Ogrē -94%

Travel RSP 27%

Cena: 11.00 Ls (15.00 Ls)
Lietuva – Sezonas atklāšana Lietuvas kūrortpilsētā Palangā

PerkamKopā.lv 50%

Cena: 2.25 Ls (4.49 Ls)
Ieejas biļete vērienīgajā "HANGOVER" noslēguma pasākumā 19. aprīlī Sapņu fabrikā

Uzraksti savu atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu –
par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!

Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit