Gudra izvēle 96 E-žurnālu arhīvs


E-pasta saturs attēlojas nepilnīgi? Lasiet žurnāla online versiju šeit! Seko mums:
Nr.96

Apdrošini
ceļojumu

Pasūti maltīti
uz mājām

Mēneša
kuponi

Lielveikalu
atlaides

Tavs
autokredīts

Nosūtīt
draugam

Kādas stratēģijas izmanto cilvēki, kuri vinnē loterijās?

Katru dienu norit konkursi, ik uz soļa ir iespējas. Ja būsi mērķtiecīgs, zināsi, ko vēlies un nodomi būs labi, tad laime noteikti uzsmaidīs un vinnēsi ko vērtīgu savas labklājības veicināšanai.
Vispopulārākās ir loterijas, kurās var vinnēt naudu. Reizēm cilvēks loterijās piedalās, var teikt, visu dzīvi, bet nelaimē pilnīgi neko. Citam paveicas ar pirmo reizi. Kādēļ tas tā notiek? Izrādās, ka viens no laimesta veiksmes pamatprincipiem ir tieši skaitļi – to izvēle, pēc sajūtām un dienām. Tas ir tāpēc, ka numeroloģiski cipari ir it visam – gan burtiem, gan dzimšanas datiem – jebkam. Vadies pēc numeroloģiskajiem cipariem un, iespējams, tieši šī būs Tava veiksmes formula.
Ar ko sākt? Vispirms jau ir jāsāk ar ieguldījumu un jānopērk loterijas biļete. Tālāk jāizvēlas konkrēti cipari. Sāc ar sevi, izvēlies tos ciparus, kas atbilst dzimšanas datiem. Piemēram, ja esi dzimis 1985. gada 17. aprīlī, tad laimīgie cipari radīsies, vadoties pēc šiem skaitļiem:
17.04.1985. = 17; 8 (1+7); 4; 23 (1+9+8+5); 5 (2+3); 35 (1+7+4+1+9+8+5)
Ja vajadzīgi vairāki skaitļi, var izvēlēties arī kādu no tiem, kas palikuši iekavās, piemēram, 1; 7; 9.
Lieliski noderēs iniciāļi. Arī šajā sistēmā ir numeroloģiska kārtība – katram burtam atbilst savs cipars un šoreiz šī skaitīšana ir pavisam vienkārša – kurš pēc kārtas burts alfabētā – atbilstoši arī tas cipars: A=1; Ā=2; B=3; C=4; Č=5; D=6; E=7; Ē=8; F=9; G=10; Ģ=11; H’12; I-13; Ī=14; J=15; K=16; Ķ=17; L=18; Ļ=19; M=20; N=21; Ņ=22; O=23; P=24; R=25; S=26; Š=27; T=28; U=29; Ū=30; V=31; Z=32; Ž=33
Svarīga ir arī nedēļas diena un datums, kurā pērc vai aizpildi loterijas biļeti. Var izvēlēties šo datumu dažādās variācijās. Piemēram, ja biļeti iegādājies 24. datumā, var atzīmēt: 2; 4; 24; 6 (2+4). Ja vēl par dienām – ņem vērā, ka trešdienās un ceturtdienās loterijas biļetes labāk neiegādāties, jo tās nesola veiksmi. Veiksmīgas ir nedēļas divas pirmās dienas, taču laika posmā līdz pusdienas laikam, kā arī divas pēdējās – taču vakarpusē.
Piektdienās ir īpaši laiki veiksmīgām biļetēm: 11:00 – 13:30 un 16:30 – 18:00.
Apģērbs un tā krāsas. Uzmaniet, lai biļetes pirkšanas/aizpildīšanas laikā Tavā apģērbā nav dzeltenas krāsas, arī šo krāsu toņi. Ļoti piemērota un labvēlīga būs melnā krāsa, kā arī dažādi citi tumšie toņi. Izvairīties vajadzētu arī no pārāk rakstainiem apģērbiem, visvairāk – strīpiņām un rūtiņām.
Ēdiens? Jā, patiesi, zinātnieki izpētījuši, ka tad, ja vēlies piesaistīt veiksmi loterijā, tad attiecīgi biļetes pirkšanas/aizpildīšanas dienā nevajadzētu uzturā lietot pienu un tā produktus, ķiplokus un bietes. Veiksmi vairos, ja šajā dienā ēdīsi augļus, olas un gaļu.
Atceries arī to: kas par daudz, tas par skādi. Ja laimēji vienu reizi – priecājieties, ja divas pēc kārtas – apsveicami, bet tad ir jāietur pauze. Veiksme tomēr ir diezgan mistisks spēks.
Loterijas, kurās vinnē naudu, piedalās daudz cilvēku. Ja negadās vinnēt šādās loterijās, tad ir daudz citu iespēju. Piedalies konkursos, ko piedāvā dažādi interneta portāli, arī gudriem.lv savā Facebook lapā. Piemēram, Gudriem.lv apmeklētāji un e-žurnāla “Gudra izvēle” lasītāji var iegūt noderīgas balvas, iesūtot kādu gudru padomu. Vajag tikai izmantot savu iespēju un mēģināt!
Vēl ir iespējas laimēt, pērkot preces veikalos, saglabājot pirkuma čekus. Nauda bieži vien ir tikai līdzeklis, lai nopirktu kādu sev noderīgu preci vai pakalpojumu. Visa pamatā ir apstākļu sakritība, domas un numeroloģija. Domā labas domas, vadies pēc sajūtām, dari labus darbus, palīdzi citiem cilvēkiem, nepalaid garām iespējas un Tu noteikti kaut ko sev par to iegūsi. Ja rudenīgais laiks un apkārtējie apstākļi Tev neļauj domāt labas domas, radi tās pats, dodoties pie dabas vai pastaigājoties gar jūru. Ja šādām aktivitātēm neatliek laiks, tad radi labas emocijas ar mūzikas palīdzību, kas ir lielisks enerģijas avots un tad kāda konkrēta dziesma asociēsies ar dienu, kad, piemēram, laimēji loterijā. Lai veicas!

Gudriem.lv iesaka:

Visas loterijas vienuviet – http://www.loterijas.lv/

Izvēlies izdevīgāko OCTA un KASKO polises piedāvājumu. Ja esi izlēmis iegādāties jaunu auto, Tev palīdzēs mūsu Auto līzinga sadaļa.

UZZINI VAIRAK

Gudrais Padoms

Šoreiz gudrā padoma konkursa laimētāja ir Inta Arbidāne, kura mums iesūtīja padomu, kā cept gardas maizītes. Inta balvā saņem “Econom Set” suši komplektu (50 gabaliņi) 3-4 personām 14.99 € vērtībā no Pērkamkopā.lv.

Pērkamkopā.lv

"Padoms mājasmātēm, kurām tīk cept gardas maizītes un pīrāgus. Kad es gatavoju biezpienmazi, tad biezpiena masai vienmēr pievienoju vārītus, sablenderētus rīsus. Jeb rīsu biezputru, ja tāda ir palikusi no brokastīm. Bet to arī jāsablenderē. Pievienojot rīsus, tie dod biezpienmaizei sulīgumu, tā kļūst vieglāka, gaisīgāka un mīkstāka. Tā nesacietē ilgāk. Un protams, ir izmaksu ekonomija, jo var pievienot mazāk biezpienu, aizvietojot ar rīsiem. Proporciju ņemu apmēram vienādi, biezpiens un vārītie rīsi. Bet to var kombinēt pēc patikas. Labu apetīti!”

Nākamā numura balva: Brauciens uz delfināriju, Dinoparku un Krusta kalnu.

24. oktobrī, 2 personām 27.98 €  vērtībā no pērkamkopā.lv

Padomu iesūti te.

  Atrodi izdevīgāko preci kādā no gandrīz 700 interneta veikaliem visā Latvijā. Ienāc un pārliecinies.
Zizu.lv 50%

Cena: 1.50 € (7.00 €)
KATRU DIENU: Rīgas panorāma, „Saulrieta reiss”, „Vakara Rīgas gaismas” vai brauciens Rīgas jūras līča virzienā uz sniegbaltā kuģa „Jelgava” vai jūras ceļojumu kuģa „Horizonts” klāja (1 stunda) ar 50% atlaidi!

Cherry.lv 50%

Cena: 0.90 € (1.80 €)
Kebabs vai girosa grila miks

Crazydeal.lv 62%

Cena: 44.90 € (119.00 €)
SUPER CENA! Katra pavāra sapnis! Daudzfunkcionāls multivārāmais katls, kas ēdienu gatavo pats -58%

Uzzini Latvijas apceļošanas paradumus

Pirmajā brīdī, izdzirdot vārdu ceļojums, cilvēkiem rodas asociācija, ka tie ir lieli izdevumi, taču ceļojumi var būt gan tālāki, gan tuvāki. Šoreiz uzzināsi par tuvākiem ceļojumiem tepat Latvijā, kā arī par to, kādi ir Latvijas iedzīvotāju ceļošanas paradumi.

“Promenade Hotel” veiktais Latvijas iedzīvotāju ceļošanas paradumu pētījums liecina, ka pēdējā gada laikā Liepāja bijusi visapmeklētākā pilsēta Kurzemē. Pēdējo 12 mēnešu laikā tā dēvēto vēju pilsētu – Liepāju, apciemojuši 38,8% aptaujāto. Populārāko pilsētu saraksta augšgalā Latvijas ceļotāju topā ierindojušās arī Kuldīga, kur pabijuši 36,4% respondentu un Ventspils, kuru atzīmējuši 34,1% aptaujāto. Liela daļa pašmāju ceļotāju, Liepāju vai citas vietējās pilsētas, kā galamērķi izvēlas spontāni, plānojot dažas dienas iepriekš, kur un kā pavadīt brīvdienas.
Nosaucot apskates objektus, kurus iedzīvotāji vēlētos apskatīt, absolūts līderis ir Kolkas rags – to atzīmējuši 63,1% aptaujas dalībnieku. Vēl iedzīvotāji vēlējušies doties uz Jūrkalnes stāvkrastu (48,9%) un Kuldīgas vecpilsētu (45%). Kā intereses vērtus aptaujātie izcēluši arī galamērķus Liepājā – 41,9% vēlējušies doties uz Liepājas Karostu un Karostas cietumu, bet 31,9% gribētu apmeklēt Liepājas promenādi.
            Liepājas lielā popularitāte varētu būt saistīta ne tikai ar smilšaino pludmali un lieliskām atpūtas iespējām pilsētā, bet arī ar vairākiem lieliem pasākumiem, kas piesaista plašu auditoriju. Šeit notiek “Summer Sound” festivāls, rallijs “Kurzeme”, ERC rallijs un dažādi sporta pasākumi – Liepājas Pusmaratons, vietējā futbola kluba “FK Liepāja” un hokeja kluba “HK Liepāja” spēles, kā arī Liepājas teātra izrādes. Pašlaik lielu tūristu interesi izraisa jaunās koncertzāles “Lielais Dzintars” kultūras pasākumu piedāvājums, kas uz pilsētu aicina gan tuvus, gan tālus pilsētas viesus.
Latvijas iedzīvotāju ceļošanas paradumu pētījums veikts pēc “Promenade Hotel” pasūtījuma Latvijas interneta lietotāju vidū un tajā piedalījušies 542 respondenti.

Gudriem.lv iesaka:

Ienāc šeit, Gudriem.lv kuponu sadaļā un atrodi savu rudens brīvdienu ceļojumu!

 

Prieks.lv 50%

Cena: 1.75 € (3.50 €)
PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ! Metāla krājkasīte ar atlaidi!

Atlaiders.lv 73%

Cena: 7.99 € (29.88 €)
Krāšņie un izsmalcinātie Sergio Nero smaržu dāvanu komplekti meitenēm un sievietēm!

Magicdeals.lv 74%

Cena: 9.90 € (39.90 €)
Var izņemt uzreiz! Ceļojuma vai iepirkuma soma Dunhill tumši zila (izmeri 60x35x15).

  Ja Tev nav personīgā auto, salīdzini brauciena cenas un piesaki taksometru sadaļā Taksometri

Kā saglabāt rudens ražu priekš ziemas?

Rudens ir laiks, kad gatavoties ziemai un sākt rudens ražu saldēt, žāvēt, kaltēt, marinēt, skābēt, gatavot ievārījumus, kompotus, Latgales salātus utt., jo tas ir labs veids, kā ieekonomēt.

Mūsdienu ekonomiskajos apstākļos, kad cenas joprojām ceļas un nekas neliecina, ka stāvoklis var uzlaboties, ikkatrs ietaupītais cents ir vērtība. Ekonomēsim līdzekļus un izmatosim uzturā to, kas izaudzis pašu dārzā vai mežā.  Šogad arī Rīgas rajona meži lutina ar lielu ogu ražu. Jāatmet slinkums un jādodas uz mežu ievākt ražu. Ja laiks tomēr neatliek, lai dotos uz mežu, tad rudenī dārzeņus, sēnes un ogas lētāk iegādāties tirgū.
            iela priekšrocība ir pagrabs. Lielāks vai mazāks, zem mājas vai kā atsevišķa būve, bet ar iespēju saglabāt izaudzēto ražu līdz pavasarim. Pagrabs ir māja visiem dārza labumiem, tādēļ parūpēsimies, lai jaunie šīs sezonas ”īrnieki” būtu apmierināti.

Lai augļu un dārzeņu zudumu ziemā varētu norakstīt tikai uz mūsu labo apetīti, pagrabā jāievēro daži priekšnoteikumi.
– Ražai jābūt novāktai laikā un ir jāzina, kuras ir agrās, kuras vēlās šķirnes, jo par agru novākta raža ātrāk sāk bojāties.
– Pirms ievietošanas pagrabā augļi un dārzeņi jāsašķiro, atlasot bojātos. Sakņaugus un kartupeļus nepieciešams nedaudz apžāvēt. Taču kartupeļi, kas pāris dienas paturēti apžāvēšanai saulē, kļūst rūgti un negaršīgi.
– Nedrīkst glabāt blakus augļus un dārzeņus, jo augļi uzsūc dārzeņu smaržu.
– Lielā pagrabā jāizgatavo dēļu apcirkņus, bet mazā – kultūru atdalīšanā var izlīdzēties ar plēves starpsienām.
– Tuvāk vēdināšanas lūkām vai durvīm jānovieto tos produktus, kam nepieciešama zemāka temperatūra, bet attālāk – tos, kam augstāka.
– Plastmasas kastes jānovieto nevis tieši uz grīdas, bet gan uz koka dēlīšiem, starp kuriem ir 5 – 6 cm atstatums, lai gaiss varētu brīvi cirkulēt un raža nebojātos. Pagrabā nepieciešami plaukti. Tie var būt koka, alumīnija vai plastmasas, stacionāri vai viegli pārvietojami. Noteikums – tiem jābūt stabiliem.
– Paaugstinoties temperatūrai glabātavā, pastiprinās ”elpošana”, dārzeņi sāk karst un strauji bojāties. Glabāšanas temperatūra kultūrām ir atšķirīga.
Kartupeļi. Vēlamā temperatūra kartupeļiem ir 4 -6 grādi.
Āboli, galviņkāposti. Optimālā uzglabāšanas temperatūra ir 0 grādu. Skābēti kāposti labi uzglabāsies, ja temperatūra turēsies ap 10 grādiem.
Burkāni. Burkānus jāuzglabā 0 – 2 grādu temperatūrā, tāpat kā bietes, kāļus un rutkus. Burkānus (arī seleriju saknes un puravus) vēlams uzglabāt tīrās, mitrās upes smiltīs – uz katru sakņu kārtu uzber apmēram 2 – 3 cm mitras smiltis. Burkānus var glabāt arī polietilēna maisos, virs tiem uzberot 5 – 6 centimetru biezu kārtu mitru zāģu skaidu un maisu aizsienot.
Dārza ķirbji un kabači jāglabā sausā telpā ar gaisa temperatūru no 10 – 13 grādiem.

Gudriem.lv iesaka:

Izdevīgākie ātro kredītu uzņēmumu piedāvājumi internetā:
http://www.gudriem.lv/atrie-krediti

Prieks.lv 50%

Cena: 2.80 € (5.60 €)
PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ! SUPER PIEDĀVĀJUMS! Viena plastmasas termokrūze ar rokturi (400 ml) pēc Jūsu izvēles ar atlaidi!

Medshop.lv 33%

Cena: 2.02 € (3.00 €)
Hermētiskie vakuuma maisi kompaktai un drošai mantu glabāšanai

Citylife.lv 53%

Cena: 40.00 € (85.00 €)
Nakšņošana diviem viesu namā Reinis

Uzraksti savu atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu –
par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!

Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit