Gudra izvēle 99 E-žurnālu arhīvs


E-pasta saturs attēlojas nepilnīgi? Lasiet žurnāla online versiju šeit! Seko mums:
Nr.99

Apdrošini
ceļojumu

Pasūti maltīti
uz mājām

Mēneša
kuponi

Lielveikalu
atlaides

Tavs
autokredīts

Nosūtīt
draugam

Kā pārvērst 14 februāri romantiskā dienā, kura paliks atmiņā uz mūžu?

Atceries, ka šajā dienā visas dāvanas tiek pielīdzinātas kā atzīšanās mīlestībā, pie tam lielākoties tiek novērtēta nevis dāvanas vērtība, bet tās noformējums. Ikvienu dāvanu vajag iesaiņot dāvanu iesaiņojumā vai ievietot kastītē ar sirsniņu, pievienot klāt Valentīndienas atklātnīti un pasniegt mīļotajam cilvēkam kopā ar maigu skūpstu un ar mīlestības vārdiem. Te būs dažas idejas dāvanām tavai otrajai pusītei.

* Dāvanas – kartiņas
Kartiņa — galvenais atribūts tiem, kuri ir iemīlējušies. Pats ekonomiskākais veids kā atzīties mīlestībā – uzdāvināt meitenei skaistu atklātnīti – sirsniņu ar atzīšanos mīlestībā no sirds. Šādu atklātnīti var nopirkt, uzzīmēt pats vai pasūtīt unikālu sirdi ar kopīgo fotogrāfiju fotosalonā.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/all/90/0/0/2/atklātne/p1
* Saldā atzīšanās
Saldas sirsniņas jo īpaši novērtē meitenes, kuras mīl saldumus. Tās var būt konfekšu kārbiņas, šokolāde, piparkūkas vai torte sirds formā. Lieliska ideja – pasūtīt torti ar uzrakstu, kas vēsta par atzīšanos mīlestībā, vai lielu grozu ar eksotiskiem augļiem, protams, neaizmirstot "sirds" tematiku.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/all/90/0/0/2/торт-/p1
* Viss sirsniņās
Svētku priekšvakarā ir viegli atrast izdevīgas dāvanas sirds formā. Tie var būt plīša spilveni, fotogrāfiju rāmīši, sirds formas atslēgu piekariņi, palikņi krūzītēm, spogulis, kuru pārnēsāt somiņā, lukturītis, kosmētika vai jebkuri citi sīkumiņi, kuri katrs savā īpašajā veidā pauž mīlestību.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/all/90/0/0/2/sirds/p1
* Kopēja fotogrāfija
Ideāla dāvana – lielformāta kopīgs foto. To var ievietot skaistā rāmī. Kā arī var pieteikties kopīgai fotosesijai.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/27/90/0/0/2/-/p1
* Meiteņu labākie draugi – briljanti
Sirds dziļumos ikviena meitene sapņo saņemt dāvanā samta kastīti ar zelta gredzenu. Viennozīmīgi, rotaslietas – vispiemērotākā dāvana Valentīndienā. Ja mīļotā sieviete jau atrodas līgavas statusā, tad šajā dienā ir vērts viņai pasniegt skaistu gredzentiņu ar akmentiņu sirds veidolā vai kuloniņu sirds formā.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/all/90/0/0/2/gredzens/p1
* Ļoti personīga dāvana
Skaista apakšveļa, kas mīļotajai uzdāvināta Valentīndienā, apliecinās ne tikai atzīšanās mīlestībā, bet arī kļūs par sākumu, lai sagatavotos romantiskai naktij.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/all/90/0/0/2/apakšbiksītes/p1
* Funkcionālas dāvanas
Mīļotajai Valentīndienā var uzdāvināt kompaktu lietussargu, vakara somiņu, telefona austiņas vai USB zibatmiņu. Ņemiet vērā, ka USB atmiņas mēdz būt arī sirds formā.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/all/90/0/0/2/USB/p1
* Pa skaisto
Visnotaļ skaisti Valantīndienā dāvināt kosmētiku un smaržas. Mīļotā būs ļoti priecīga dāvanā saņemt smaržas, kuras viņa patstāvīgi lieto, vai arī populāra zīmola skropstu tušu.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/5/90/0/0/2/-/p1

Turpinājumu lasiet zemāk …

Valentīndiena

Tas ir vēl viens iemesls iepriecināt savu mīļoto cilvēku! Maza dāvaniņa, romantiska atpūta vai pastaiga – tas ir tieši tas, kas jums abiem ir nepieciešams šajā dienā. TIKAI pie mums katru dienu var atrast 5400 atlaižu kuponus. Ienāc sadaļā “Kuponi, akcijas, atlaides” un pērc preces un pakalpojumus ar atlaidi 50 – 70% no sākotnējās cenas.

http://www.gudriem.lv/kuponi

UZZINI VAIRAK

Gudrais Padoms

Šomēnes par konkursa “Mēneša gudrais padoms ” uzvarētāju kļūst Olga Antipova, kura atsūtīja padomu par to, kā ekonomēt epilācijai. Olga saņem balvu no Gudriem.lv – pusdienas diviem restorānā 20 EUR vērtībā. Dāvanu nodrošina portāls Perkamkopa.lv

"Vēlos padalīties savā ekonomijas receptē. Tā tiešām palīdz ieekonomēt ļoti daudz naudas. Par epilāciju mājas apstākļos. Agrāk es apmeklēju kosmetologu, cenas par epilāciju pie mums ir augstas. Tikai par epilāciju kāju zonā man nācās maksāt 15 – 20 EUR. Lietoju arī veikalā nopērkamos līdzekļus epilācijai, bet arī tie nebija īpaši lēti – viens tāds līdzeklis maksāja 6 – 7 EUR … Lasīt tālāk

Nākamā konkursa balva – suši komplekts 19 EUR vērtībā. Kā saņemt balvu no Gudriem.lv? Padomus vari reģistrēt šeit vai vai arī ieraksti to Gudriem.lv lietotāju forumā.

  Vairāk nekā 3 miljoni preču 673 interneta veikalos Latvijā.
Atlaiders.lv 43%

Cena: 12.50 € (22.00 €)
Masāža ar karstājiem akmeņiem (muguras vai visa ķermeņa) Activ & SPA , Fizio& SPA un centrā Shape!

Tiesitev.lv 29%

Cena: 5.00 € (7.00 €)
Maza suvenīr dāvana mīļotajam cilvēkam svētkos!

Perkamkopa.lv 50%

Cena: 3.49 € (5.99 €)
Parādi, ka mīli! Plīša lācis ar banti vai T-krekliņā "Kāds Tevi Latvijā ļoti mīl"

* Bez ziediem neiztikt
Ideāli būs piemērota ziedu pušķis no rozēm sirds formā, ziedi grozā tematiskā formā vai sirds, kas izgatavota pēc tāda paša principā kā rotaļlietas no ziediem.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/29/90/0/0/2/-/p1
* Viņam – ar izdomu
Grūti atrast vīrieti, kurš būtu vienaldzīgs pret gardu maltīti. 14.februāris ir lielisks iemesls, lai palutinātu mīļoto ar gardumiem un nodemonstrētu viņam savas kulināres spējas. Gatavot var jebko: cepumus, torti, picu, pīrāgu, pankūkas vai želeju. Pats galvenais – ēdienu gatavot un pasniegt sirds formā, bet, ja tas nav iespējams,- uzzīmēt sirsniņu ar krēmu vai majonēzi. Kā arī var uzaicināt mīļoto vakariņās uz restorānu.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/14-15-16/90/0/0/2/-/p1
* Tikai divatā!
Romantiska atpūta SPA – kas gan vēl var būt labāks, lai relaksētos? Šodien saloni piedāvā apmeklēt procedūras divatā. Lieliska ideja!
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/19-32/90/0/0/2/-/p1
* Sports, sports!
Katra meitene sapņo savā vīrietī ieraudzīt aizstāvi. Lai aizslēptos aiz mīļotā spēcīgā pleca un bez bailēm ar viņu pastaigāties pa tumšām ielām, draugam 14.februārī iesakām dāvināt espanderu, hanteles, vēderpreses trrenažieri vai pievilkšanās stieni. Sportiskam puisim Valentīndienā var uzdāvināt T-kreklu vai šortus sporta nodarbībām, labas sporta zeķes vai getras futbola spēlei. Lietderīga dāvana ikvienam sportistam – masāžas gēls ķermenim, kas samazina muskuļu saspringumu un mazina nogurumu.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/25/90/0/0/2/-/p1
* Intereses
Studentam ir lietderīgi dāvināt neparastu pildspalvu, ceļotājam – salokāmo nazi, kompasu vai lukturīti. Ja draugs ir autobraucējs, var dāvināt ko kaut ko izmantojamu automašīnā, piemēram, termo krūzi, palikni krūzei, saules aizsargu vai gaisa atsvaidzinātāju.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/10-11-12-30-9/90/0/0/2/-/p1
* Privāts
Valentīndienā var un vajag dāvināt personiskas dāvanas. Pati pieticīgākā no tām – sarkana apakšveļa ar smieklīgu attēlu vai simbolisku uzrakstu. Šādu apakšveļu ar uzrakstiem, kas pauž atzīšanos mīlestībā, vai fotogrāfiju var pasūtīt fotosalonos. Tur var arī izgatavot T-kreklus vai krūzītes ar jebkuru attēlu. Īpaši izteiksmīgākus pārsteigumus, ar kuru palīdzību noteikti izdosies patīkami pārsteigt mīļoto puisi, var atrast veikalos pieaugušajiem.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/37/90/0/0/2/-/p1
* Romantika ārpus mājām
Ja jūs jau esat precēts pāris, tad vislabākais variants šo dienu nosvinēt, dodoties īsā ceļojumā pa Latviju vai Baltiju. Ja rocība atļauj, var doties arī tālāk.
http://www.gudriem.lv/kuponi/lv/all/17/90/0/0/2/-/p1

Gudriem.lv iesaka:

Ja vēlies būt gudrs pircējs un šogad iegādāties preces vai pakalpojumus izmantojot kuponus, tad atceries 5 zelta noteikumus šādiem pirkumiem:

  1. Obligāti salīdzini cenas, pirms darījuma noslēgšanas. Diemžēl joprojām daudzi klienti mēdz saskarties ar negodprātīgiem kuponu piedāvātājiem, kuri nenorāda precīzu atlaides apmēru. Piemēram, tiek norādīta atliade -60%, lai gan patiesībā atlaide ir -10 %. Mūsdienās ir tik vienkārši pārbaudīt preces cenu interneta veikalos, tadēļ velti nedaudz vairāk sava laika, pārbaudot preces cenu. Pēc šīs cenas tad arī orientējies.
  2. Izlasi visus preces pārdošanas noteikumus. Jo īpaši – kupona un piedāvātas preces derīguma termiņu, īpašas piezīmes (piemēram, kas ir iekļauts ceļojumu piedāvājumos) un visu, kas ir rakstīts sīkajā drukā, kur nereti rakstīts pats svarīgākais!
  3. Izpēti produkta aprakstu (produkta sastāvu, izmērus, formas), lai pēc tam nebūtu vilšanās, ka sega izrādījās cita izmēra nekā gulta, savukārt blūze izskatās savādāk nekā redzams attēlā.
  4. Izpēti piegādes veidus. Šobrīd visi kuponu piedāvātāji ir ievērojami dažādojuši piegādes iespējas, padarot tās ērtākas un lētākas.
  5. Atceries, ka nekvalitatīvu preci Tu vienmēr vari atgriezt 14 dienu laikā, savukārt preces garantijas laiks ir 2 gadi! Ja māc šaubas par preces kvalitāti, aicinām pēc iespējas drīzāk sazināties ar kupona piedāvātāju un noskaidrot neskaidros jautājumus.

Ja Tev nepietiek līdzekļu dāvanu iegādei, tad aizņemies ātro kredītu, pirms tam uzmanīgi izvērtējot visus kredīta noteikumus šeit http://www.gudriem.lv/atrie-krediti

Problēmas ar kredīta atmaksu? Ir izeja!

Vairāk kā pirms mēneša Latvijā durvis vaļā vēra jauns “Konsultāciju un mediācijas centrs”, kur bez maksas iespējams saņemt atbalstu finanšu grūtībās nonākušiem banku klientiem. Centrs palīdz atrast nepieciešamo bankas speciālistu, kopā ar kredīta ņēmēju meklē variantus, lai atrisinātu kredīta problēmas, savukārt sarežģītos gadījumos tiek pieaicināts mediators, kas veic pārrunas ar banku.

Konsultācija “Konsultāciju un mediācijas centrā” var būt nepieciešama, ja Jums ir:

  • aktīvs kredīta līgums, kuram ir kavēts maksājums vai saistības pēc nekustamā īpašuma darījuma un jūs vēlaties vienoties ar banku par jums piemērotākajiem situācijas risinājumiem;
  • ir radušās grūtības atmaksāt kredītu, bet Jums ir bailes un nedrošība pirms tikšanās ar bankas pārstāvjiem;
  • nepieciešama kontaktinformācija par konkrētas bankas kredīta reorganizāciju;
  • radušās komunikācijas problēmas ar banku.

Kā jums palīdzēs “Konsultāciju un mediācijas centrā”?

* Piemēram, aizņēmēji, kuri ir bijuši situācijā, kad dzīvoklis vairs nav viņu īpašums, jo banka to ir atsavinājusi parādu dēļ, bet joprojām par daļu kredīta atbildību nes aizņēmējs. Runa ir par summu, kura pārsniedz desmitiem tūkstošus eiro.
Viens no risinājumiem – bankrots. Tā ir laikietilpīga un dārga procedūra un ne visi vēlas pasludināt bankrotu. Cilvēkiem bieži vien nav nepieciešamo līdzekļu, lai segtu jurista un administratora izmaksas, kā arī nevēlas savu vārdu redzēt bankrotējušo sarakstā. Salīdzinoši neliela iedzīvotāju daļa zina, ka šobrīd bankas ir sākušas piedāvāt alternatīvus situācijas risinājumus – daļēji dzēst esošo parādu daļu. Visbiežāk šādus variantus piedāvā tiem, kuriem ir bijis tikai viens kredīts bankā.

* Ja dzīvoklis vēl nav pārdots, bet jau ir grūtības ar regulāru un savlaicīgu kredīta maksājumu, tad šādiem aizņēmējiem arī var palīdzēt. Mēdz būt gadījumi, kad cilvēks atnāk uz “Konsultāciju un mediācijas centru”, izstāsta savu situāciju un vienkārši lūdz atrast viņam speciālistu no bankas, kurš palīdzētu atrisināt viņa kredīta problēmas. Piemēram, parunāt par kredīta brīvdienām. “Konsultāciju un mediācijas centra” speciālists sazinās ar bankām un konkrētajai situācijai atrod vispiemērotāko speciālistu.

* Tiek palīdzēts arī kredīta galvotājiem. Piemēram, situācijā, kad aizņēmējs nav spējis savas saistības pildīt un visas kredīta saistības jāuzņemas galvotājam. Šajā gadījumā ir varianti, kā vienoties ar banku un atbrīvoties no galvojuma.

Konsultācijas ir bezmaksas. Sīkāk informācija mājaslapā kmc.org.lv
Adrese “Konsultāciju un mediācijas centram”: Rīga, Blaumaņa iela 32 – 1 (3.stāvs)
Darba laiks:
Pirmdiena- trešdiena; 08:00 -16:00
Ceturtdiena: 10:00 – 18:00
Piektdiena: 9:00 – 17:00

Zizu.lv 40%

Cena: 14.40 € (24.00 €)
Visi satriecošā restorāna-alus darītavas „Peter’s Brewhouse” ēdieni un dzērieni (arī alkoholiskie) ar 40% atlaidi!

Simplify.lv 50%

Cena:6.00 € (12.00€)
VEIDO ORIĢINĀLU T-KREKLU PATS!

Diamondsky.lv 50%

Cena: 64.47 € (128.93 €)
Vesels paradīzes ziedu pušķis apzeltītas aproces veidā "Paradīes Ziedi" ar Swarovski™ kristāliem.

  Šeit Tu vari izvēlēties pašas lētākās OCTA polises.

Uzmanību! Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) izmaiņas

Rīdziniekiem, kuri pagājušā gada nogalē nepaspēja deklarēties Rīgā, vēl var pagūt to izdarīt līdz šī gada 29.februārim. Tiem, kuri nebūs deklarējušies Rīgā, var tikt piemērota paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa likme.

2015. gadā Rīgas dome apstiprināja jaunus noteikumus par NĪN aprēķina un atlaižu pieškiršanas kārtību Rīgā. Kādas izmaiņas sagaida rīdziniekus? Ievērojami samazināsies NĪN maksājums ģimenēm ar bērniem, savukārt NĪN ievērojami palielināsies to dzīvokļu īpašniekiem, kuru īpašumā neviens nav deklarēts. Šobrīd Rīgā ir aptuveni 38 000 dzīvokļu kuros neviens nav deklarējies.

Rīgas dome aicina visus iedzīvotājus, kuri dzīvo galvaspilsētā, deklarēt savu dzīvesvietu Rīgā līdz šī gada 29.februārim. Pēc šī datuma deklarēšanās termiņš vairs netiks pagarināts un īpašumam, kurā neviens nav deklarēts, tiks piemērota paaugstinātā nodokļu likme

Gudriem.lv iesaka:

Šeit Tu vari atrast visus noteikumus hipotekārajiem kredītiem no komercbankām Latvijā
http://www.gudriem.lv/hipoteka

Kur iespējams pārbaudīt veselību bezmaksas?

Medicīnas pakalpojumi nav lēti. Pat tad, kad neesi smagi saslimis. Kur pārbaudīt savu veselību bezmaksas?

Rīgā darbojas Sarkanā krusta veselības istabas, kur var saņemt profesionālu konsultāciju pilnīgi bez maksas. Sertificētas medicīnas māsas pieņem bez iepriekšējā pieraksta un bez ģimenes ārsta nosūtījuma.

Šeit var vērsties pēc padoma sakarā par sliktu pašsajūtu un saņemt psiholoģisku palīdzību. Kā zināms, tieši vecāka gadagājuma cilvēki bieži tiecas pēc komunikācijas un nereti iespējams uzlabot savu pašsajūtu vienkārši parunājoties.

Sarkanā krusta veselības istabā iespējams arī saņemt informāciju par slimību profilaksi un medicīniskajiem pakalpojumiem, izmērīt savu augumu, svaru, kā arī asinsspiedienu. Par simbolisku samaksu šeit var pārbaudīt arī cukura (1 EUR) un holesterīna līmeni (2 EUR) asinīs.

Sarkanā krusta veselības istabas darbojas dažādos rajonos līdz ar to iespējams izvēlēties priekš sev ērtāko apmeklējuma dienu un laiku.

Pieņemšanas laiki Veselības istabās Rīgā:

* Aptiekas iela 8
Otrdiena: 10:00 – 16:00
Ceturtdiena: 10:00 – 16:00

* Aglonas iela 35/3
Pirmdiena: 11:00 – 17:00
Piektdiena: 10:00 – 16:00

* Gaiziņa iela 7
Pirmdiena: 10:00 – 16:00
Trešdiena: 10:00 – 15:00
Ceturtdiena: 10:00 – 15:00

* Slokas iela 161
Pirmdiena: 11:00 – 16:00
Otrdiena: 11:00 – 16:00
Ceturtdiena: 11:00 – 16:00

* Šarlotes iela 1B
Pirmdiena: 10:00 – 16:00
Otrdiena: 13:00 – 19:00
Trešdiena: 10:00 – 16:00
Ceturtdiena: 13:00 – 19:00
Piektdiena: 10:00 – 16:00

Perkamkopa.lv 50%

Cena:1.50 € (3.00€)
Košas fotoapdrukas uz krūzēm, krūžu paliktņiem, puzlēm, mīkstām mantiņām u.c.

Charms.lv 69%

Cena: 22.99 € (73.00 €)
Parfimērijas ūdens Davidoff Echo Woman edp 100 ml

Cherry.lv 50%

Cena: 34.99 € (69.00 €)
Atpūta diviem viesnīcā IBIS KAUNAS CENTRE -50%

Uzraksti savu atsauksmi par šo izdevumu vai arī dod mums padomu –
par ko Tev būtu interesanti lasīt turpmāk!

Ja nevēlies saņemt e-ziņas, spied šeit