Izdevīgs patēriņa kredīts. Patēriņa kredīti vienkopus

Minimālā summa
2000 €
Maksimālā summa
15000 €
Minimālais termiņš
6 mēneši
Maksimālais termiņš
60 mēneši

Aizdevums bez ķīlas
GPL
19.6 %
Vecums
21 - 73 gadi
Darba laiks
Mo-Fr
8:00 - 20:00
Sa
10:00 - 16:00
Su
Brīvdiena
Saņemt naudu!
Piedāvājums spēkā aizdevumiem sākot no 2000 €.Minimālie ienākumi nevar būt mazāki kā 500 € mēnesī pēc nodokļu nomaksas, kredītsaistības nepārsniedz 30% no visiem ienākumiem, nav bijuši ātrie kredīti pēdējo 4 mēnešu laikā un ir pozitīva kredītvēsture. Piedāvājums attiecas uz jauniem aizdevumiem. Lai noformētu aizdevumu, Tev jābūt vismaz 21 gadus vecam.
Vairāk par kredītu
Kredīta aprēķina piemērs: Kredīta summa: 3000 €, kredīta termiņš: 4 gadi, mēneša maksājums: 86.41 €, komisija: 60.00 €, Kopējā summa: 4207.68 €, aizņēmuma likme: 16.9 %, GPL: 19.6 %
Akcija: Ja piesakies kredītam līdz 31.augustam, bet plāni mainās, kredīta atgriešana 60 dienu laikā ir bezmaksas!
Minimālā summa
800 €
Maksimālā summa
10000 €
Minimālais termiņš
3 mēneši
Maksimālais termiņš
72 mēneši

Aizdevums bez ķīlas
GPL
15 %
Vecums
18 - 70 gadi
Darba laiks
Mo-Fr
9:00 - 20:00
Sa
10:00 - 17:00
Su
11:00 - 16:00
Saņemt naudu!
Vairāk par kredītu
ONEfinance ir brokeris - piemeklē klienta vajadzībām atbilstošāko banku vai nebanku aizdevēju,sniedz aizdevumu starpniecības pakalpojumus, piedāvājam kreditēšanas līgumus, konsultācijas un ir tiesīgi slēgt kreditēšanas līgumus kredīta devēja vārdā.
Kredīta aprēķina piemērs: Kredīta summa: 2000 €, kredīta termiņš: 3 gadi, mēneša maksājums: 68.36 €, GPL: no 15 % gadā

Gada procentu likmes aprēķināšanas metode un formula

Lai aprēķinātu gada procentu likmi, nosaka patērētāja kredīta kopējās izmaksas. Aprēķinot patērētāja kredīta kopējās izmaksas, neņem vērā šādus maksājumus:

  • jebkurus maksājumus, ko patērētājs maksā par kreditēšanas līgumā noteikto patērētāja saistību neizpildi vai nepienācīgu izpildi,
  • maksājumus, izņemot pirkuma cenu, ko patērētājs maksā, iegādājoties preci vai pakalpojumu, neatkarīgi no tā, vai darījums notiek skaidrā naudā vai izmantojot kredītu,
  • Izmaksas, kas saistītas ar tā konta uzturēšanu, kuru izmanto maksājumu veikšanai un kredīta izmaksai, kā arī izmaksas par norēķinu līdzekli, kas izmantots maksājumu veikšanai un kredīta izmaksai, un citas izmaksas, kas saistītas ar maksājumu veikšanu, iekļauj patērētāja kredīta kopējās izmaksās, izņemot gadījumu, ja konta atvēršana ir brīvprātīga un konta izmaksas ir skaidri un atsevišķi norādītas kreditēšanas līgumā vai jebkurā citā ar patērētāju noslēgtā līgumā.

Gada procentu likme tiek aprēķināta izmantojot šādu vienādojumu:

gpl formula , kur
X – gada procentu likme;
m – kredīta izmaksu kopējais skaits;
k – konkrētās kredīta izmaksas kārtas numurs, tātad 1<=k<=m;
Ck – izmaksājamā kredīta k daļas apmērs;
tk – gados un gada daļās izteikts starplaiks starp pirmo kredīta izmaksas datumu un katras nākamās kredīta daļas izmaksas datumu, tātad t1=0;
m' – atmaksas vai izmaksu maksājumu kopējais skaits;
l – konkrētā maksājuma vai izmaksu maksājuma kārtas numurs;
Dl – maksājuma vai izmaksu maksājuma summa;
sl – gados un gada daļās izteikts starplaiks starp pirmās kredīta izņemšanas datumu un katra kredīta atmaksas maksājuma vai izmaksu maksājuma datumu.
Aprakstā skatāmais vienādojums ir pamata vienādojums pēc kura var noteikt, un izmaksu ekvivalenci starp esošo aizdevumu un esošo izmaksu kopējo skaitu.
Inormācija balstīta uz Noteikumiem par patērētāja kreditēšanu un ņemta no portāla likumi.lv