Ātrie kredīti internetā vai kredīti online

Visi ātrie kredīti internetā un to salīdzinājums. Apskati piedāvājumus un izvēlies labāko!
Summa no
100 €
Summa līdz
5000 €
Termiņš no
30 dienas
Termiņš līdz
230 mēneši
1. aizņēmums uz īpašiem nosacījumiem
Atkārtota kredīta GPL
53.9 %
Vecums
20-70 gadi
Darba laiks
Mo-Fr
8:00 - 22:00
Sa-Su
9:00 - 20:00
Saņemt naudu!
Lai saņemtu aizdevumu, jābūt:
- vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
- ar personīgu e-pasta adresi;
- ar aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu Latvijā;
- ar kontu kādā no Latvijas bankām.

Vairāk par kredītu
Aprēķina piemērs jaunajiem klientiem: pirmajam aizdevumam 300 € apmērā procenti par aizdevuma lietošanu pirmajās 30 dienās ir 0€, aizdevuma procentu likme 39.60% gadā, GPL ir 43.30%. Kopā atmaksājamā summa ir 300€.
Atkārtota aizņēmuma aprēķina piemērs: Summa: 100 €, kredīta termiņš: 12 mēneši, kopējā summa: 124.91 €, GPL: 53.9 %
NB! Aprēķina piemēram ir informatīva nozīme, tas balstīts uz kreditora mājas lapā pieejamo info. Sīkāk skatīt: "Vairāk par kredītu".
Summa no
50 €
Summa līdz
3000 €
Termiņš no
3 mēneši
Termiņš līdz
84 mēneši
1. aizņēmums uz īpašiem nosacījumiem
Maksimālā GPL
53.73 %
Vecums
20-75 gadi
Darba laiks
Mo-Su
7:00 - 23:00
Saņemt naudu!
Lai saņemtu aizdevumu, jābūt:
- pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam;
- vecumā no 20 - 75 gadiem;
- ar kontu kādā no Latvijas bankām;
- ar aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu.

Vairāk par kredītu
Aprēķina piemērs: Summa: 300 €, termiņš: 12 mēneši, kopējā summa: 375,84 €, GPL: 50.03 %
NB! Aprēķina piemēram ir informatīva nozīme, tas balstīts uz kreditora mājas lapā pieejamo info. Sīkāk skatīt: "Vairāk par kredītlīniju".

Ātrais kredīts internetā jeb Online kredīts

Ātrais kredīts internetā ir īstermiņa aizdevums, kuru noformē aizdevēja interneta mājaslapā. Online kredīts ir īstermiņa risinājums ārkārtas situācijās, kad steidzami vajadzīga nauda. Ātrais kredīts internetā ir ērts pakalpojums. Piesakot pakalpojumu, naudu varēsiet saņemt savā kontā pat 15 minūšu laikā, ja kreditoram ir pieejams pārskaitījums no bankas, kurā noformēts arī Jūsu konts. Ja Jūsu konts ir noformēts citā bankā, tad pārskaitījums aizņems nedaudz vairāk laika (līdz trim dienām). Kredīta izsniedzēja mājaslapā ir apskatāma visa papildus informācija par konkrēto piedāvājumu. Jūs varat uzreiz apskatīt akcijas un speciālos piedāvājumus.

Izvēlieties piemērotus nosacījumus un atrisiniet savas īslaicīgās naudas grūtības neizejot no mājas. Jāatceras, ka kredītu nepieciešams atmaksāt noteiktā laikā, lai neveidotos negatīva kredītvēsture.

Variet apskatīt arī citus Latvijas kredītu sniedzējus, kuru piedāvājumā ir ātrie kredīti.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam izmantojami kredīti?

Visbiežāk kredīti tiek izmantoti dažādās neparedzētās situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda. Iemesli tam var būt ļoti dažādi. Pozitīvi ir tas, ka cilvēkam, kurš noformē aizdevumu, nav jāatklāj kreditoram, kā nauda tiks izlietota. Taču tas nenozīmē, ka to var tērēt neapdomīgi. Atcerieties, ka kredīts būs arī jāatdod! Biežākie iemesli, kādēļ cilvēki noformē kredītus:

  • Medicīniskie pakalpojumi – veselība ir viena no tām dzīves jomām, kuru mēs ne vienmēr varam kontrolēt, tādēļ mēdz gadīties, ka ar to saistītās problēmas mūs piemeklē pašos nepiemērotākajos brīžos. Kā zināms, medicīnas pakalpojumi Latvijā ir diezgan dārgi, taču cilvēka veselība nav tā lieta, ar kuru var nogaidīt, tādēļ šādas problēmas jārisina ātri. Diemžēl ne visiem ir lieki finansiālie līdzekļi vai iekrājumi, tādēļ kredīts var būt viens no veiksmīgiem veidiem, kā segt medicīnisko pakalpojumu izmaksas.
  • Automašīnas remonts – transportlīdzekļu uzturēšana rada izmaksas. Kā rīkoties situācijā, ja pēkšņi ar mašīnu kaut kas atgadās? Piemēram, to vairs nevar iedarbināt un tā ar steigu jāved uz servisu, taču nav liekas naudas? Gadījumos, kad steidzami jāsaremontē automašīna, ar kuru pārvietojaties ikdienā, var noderēt kredīts.
  • Līdz algas dienai – gadās situācijas, kad iepriekšējā mēnesī nopelnītā nauda tiek priekšlaicīgi iztērēta, taču līdz algas dienai vēl jāgaida nedēļa vai pat ilgāk. Tāpat var pienākt brīdis, kad mēneša beigās, neilgi pirms algas dienas, pēkšņi rodas neparedzētas izmaksas, kuras nevar atlikt. Šajā gadījumā nopietni jāpārdomā kredīta atmaksas iespējas, lai nākošajā mēnesī, atdodot aizdevumu, atkal nebūtu jāaizņemas.
  • Lielas atlaides – kurš gan nav piedzīvojis situāciju, kad veikalā tiek ieraudzīta kāda sen kārota prece ar milzīgu un uzrunājošu atlaidi, taču konkrētajā brīdī to tik un tā nevar atļauties nopirkt? Ja uzskatāt, ka šī lieta jums ir patiesi svarīga un tas būtu vērtīgs ieguldījums, kredīts ir laba iespēja, kā iegūt trūkstošo summu.
  • Steidzami rēķini – kredītus var izmantot, lai samaksātu svarīgus rēķinus. Tomēr rūpīgi apdomājiet, vai varēsiet aizdevumu atdot bez problēmām!

* Kredītkompāniju novērtējums "zvaigznīšu" veidā ir balstīts uz portāla apmeklētāju pāreju skaitu no gudriem.lv portāla uz kredītkompāniju mājas lapām.

** Kreditēšanas pakalpojumu salīdzināšanas serviss portāla gudriem.lv apmeklētājiem ir pieejams bez maksas. Portāls ir tiesīgs saņemt atlīdzību par darījumiem, kuri notikuši portāla apmeklētājiem pārejot uz kreditoru mājas lapām. Portāla gudriem.lv uzturētājs ir SIA Gudriem.lv, juridiskā adrese Rīga, Kalnciema iela 78, LV1046, vienotais reģistrācijas numurs LV40103894209, uzņēmuma konts AS Swedbank LV03HABA0551039972111, SWIFT kods HABALV22.