Par Gudriem.lv

Datums: 02.01.2018


Gudriem.lv palīdzes Tev ietaupīt!


Gudriem.lv ir neatkarīgs preču un pakalpojumu cenu salīdzināšanas portāls, kur Tu vari salīdzināt cenas un atrast sev izdevīgāko piedāvājumu bez maksas. Portālā ir pieejami vairāk kā 14 salīdzināšanas servisi!


Iepazīsties ar dažiem no mūsu salīdzināšanas servisiem!


Izdevīgākās apdrošināšanas polišu cenas

Salīdzini dažādu apdrošinātāju piedāvājumus un atrodi sev piemērotāko polisi.

  • Esi drošs uz ceļa – iegādājies labāko OCTA un KASKO polisi! Salīdzini cenas un aizpildi pieteikuma anketu mūsu mājaslapā vai ari iegādājies OCTA polisi Gudriem.lv.
  • Esi drošs ceļojot – iegādājies celojumu apdrošināšanu!

Salīdzini cenas un aizpildi pieteikuma anketu mūsu mājaslapā - esi drošs un ietaupi ar Gudriem.lv.

 
Kāpēc salīdzināt un pirkt KASKO un OCTA polisi portālā Gudriem.lv?
1. Tu taupi savu laiku un naudu!
2. Vairs nekādu neskaidrību, konsultants sniegs atbildes uz visiem ar polišu iegādi saistītiem jautājumiem!
3. Iegādājies polisi izdevīgi, kvalitatīvi un droši!

Kur izdevīgi iegadāties aviobiļetes un rezervēt viesnīcas interneta?

Pirms iegādājies aviobiļetes internetā vai rezervē viesnīcas numuriņu, pārbaudi, vai tas ir visizdevīgākais piedāvājums, izmantojot mūsu Viesnicu un Avio biļešu cenu salīdzināšanas servisus.


Salīdzini kolektīvas iepirkšanas portālu piedāvājumus un atrodi izdevīgāko!

Latvija darbojas aptuveni 18 kolektīvas iepirkšanas portāli, kuros katru dienu iespējams iegadāties kuponus skaistumkopšanai, ēdieniem, izklaidei, ceļojumiem un daudz kam citam ar 50 līdz pat 90% atlaidi.
Portālā Gudriem.lv ir pieejams serviss, ar kura palīdzību Tu vari iepazīties ar visiem aktuālajiem kolektīvās iepirkšanās portālu piedāvājumiem vienuviet. Ar mums Tu nepalaidīsi garām izdevīgos piedāvājumus un ietaupīsi laiku, kas citkārt tiktu veltīts atsevišķai šo vietņu piedāvājumu izpētei.


Kur ātri un izdevīgi noformēt kredītu?

Lai izvērtētu tirgū pieejamos kredītu piedāvājumus un to noformēšanas un atmaksas nosacījumus, kā arī izvēlētos tieši Tev izdevīgāko risinājumu, izmanto kādu no Gudriem.lv kredītu salīdzināšanas servisiem –

Starp citu, Gudriem.lv Tu ari vari salīdzināt arī norēķinu kartes.


Kur izdevīgi ieguldīt brīvos naudas līdzekļus?

Lai patstāvīgi veiktu termiņnoguldījumu tirgus izpēti un atrastu izdevīgākas depozīta procentu likmes, Tev būtu jāizskata vairāk nekā 18 banku piedāvājumi. Mēs to esam izdarījuši Tavā vietā!


Kādu interneta un/vai TV pakalpojumu sniedzēju izveleties?

Norādot savu dzīvesvietu un nepieciešamo pakalpojuma veidu, Tu uzskatāmas tabulas veidā iegūsi pārskatu par Latvijas telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju (tostarp – Lattelecom, Balticom, Netvision, Ernis,Telenet, u.c.) piedāvātajiem risinājumiem.
Dažu provaideru pakalpojumi Gudriem.lv draugiem ir pieejami ar īpašām atlaidem. Izmēģini tūlīt!


Kurā e-veikalā izdevīgāk nopirkt sen kārotu preci?

Gudriem.lv ir pieejams ari e-veikalu preču cenu salīdzināšanas serviss, ar kura palīdzību Tu vari atrast un salīdzināt Latvijas e-veikalos esošo precu cenas.
Atrodi, kur pirkt izdevīgāk!