Par Gudriem.lv

Datums: 20.02.2014


Gudriem.lv palīdzes Tev ietaupīt!


Gudriem.lv ir neatkarīgs bezmaksas precu un pakalpojumu cenu salīdzināšanas portāls. Mēs sniedzam Tev iespēju salīdzināt preces un pakalpojumus. Tu vari atrast sev izdevīgākos piedāvājumus, izmantojot vairāk kā 20 salīdzināšanas servisus šajā mājaslapā!


Iepazīsties ar dažiem no mūsu salīdzināšanas servisiem!


Izdevīgākas apdrošināšanas polišu cenas

Salīdzini dažādu apdrošinātāju piedāvājumus un atrodi sev piemērotāko polisi.

  • Esi drošs uz ceļa – iegādājies labāko OCTA un KASKO polisi! Salīdzini cenas un aizpildi pieteikuma anketu mūsu mājaslapā vai ari iegādājies OCTA polisi Gudriem.lv.
  • Esi drošs ceļojot – iegādājies celojumu apdrošināšanu!

Salīdzini cenas un aizpildi pieteikuma anketu mūsu mājaslapā - esi drošs un ietaupi ar Gudriem.lv.

 
Kāpēc salīdzināt un pirkt KASKO un OCTA polisi portāla Gudriem.lv?
1. Tu taupi savu laiku!
2. Vairs nekādu neskaidrību, saņem atbildes uz visiem saviem jautājumiem!
3. Iegādājies polisi izdevīgi, kvalitatīvi un droši!
Kurš mobilo sakaru tarifs šobrīd ir Tavam maciņam visdraudzīgākais?

Gudriem.lv mobilo tarifu kalkulators ļauj ātri un ērti salīdzināt Latvijas mobilo sakaru operatoru aktuālos piedāvājumus. Ievadi kalkulatora visu nepieciešamo informāciju, kas atspoguļo Tavus mobilo sakaru lietošanas paradumus, un saņemsi tieši Tev izstrādātu mobilo tarifu reitingu.


Kur izdevīgi iegadāties aviobiļetes un rezervēt viesnīcas interneta?

Pirms iegādājies aviobiļetes interneta vai rezerve viesnīcu, pārbaudi, vai tas ir visizdevīgākais piedāvājums, izmantojot mūsu Viesnicu un Avio biļešu salīdzināšanas servisus.


Salīdzini kolektīvas iepirkšanas portālu piedāvājumus un atrodi izdevīgāko!

Latvija darbojas aptuveni 30 kolektīvas iepirkšanas portāli, kuros katru dienu iespējams iegadāties kuponus skaistumkopšanai, ēdieniem, izklaidei, ceļojumiem un daudz ko citu ar 50 līdz 90% atlaidi.
Portālā Gudriem.lv pieejams serviss, ar kura palīdzību Tu vari iepazīties ar visiem aktuālajiem kolektīvas iepirkšanas piedāvājumiem vienuviet. Ar mums Tu nepalaidīsi garam izdevīgus piedāvājumus un ietaupīsi laiku, kas citkārt tiktu veltīts atsevišķai šo vietņu piedāvājumu izpētei.


Kur ātri un izdevīgi noformēt kredītu?

Lai izvērtētu tirgu pieejamos kredītu piedāvājumus un to noformēšanas un atmaksas nosacījumus, ka ari izvēlētos tieši Tev izdevīgāko risinājumu, izmanto kādu no Gudriem.lv kredītu kalkulatoriem –

Starp citu, Gudriem.lv Tu ari vari salīdzināt visas norēķinu kartes.


Kur izdevīgi ieguldīt brīvos naudas līdzekļus?

Lai patstāvīgi veiktu termiņnoguldījumu tirgus izpēti un atrastu izdevīgākas depozīta procentu likmes, Tev būtu jāizskata vairāk nekā 20 banku piedāvājumi. Mēs to esam izdarījuši Tava vieta!


Kādu interneta un/vai TV pakalpojumu sniedzēju izvelieties?

Noradot savu dzīvesvietu un nepieciešamo pakalpojuma veidu, Tu uzskatamas tabulas veida iegūsi pārskatu ar detalizētiem Latvijas telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju (tostarp – Lattelecom, Balticom, Baltkom, Izzi u.c.) piedāvājumu aprakstiem. Izmēģini tūlīt!


Kura e-veikala izdevīgāk nopirkt?

Mūsu portālā ir pieejams ari e-veikalu meklētājs, ar kuru Tev ir iespēja atrast un salīdzināt Latvijas e-veikalos esošo precu cenas.
Atrodi, kur pirkt izdevīgāk!


Ka nokļūt galamērķī par izdevīgu cenu, izmantojot taksometru pakalpojumus?

Serviss, kas salīdzina taksometru kompāniju pakalpojumu cenas, ļauj izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu, dod iespēju Tev karte apskatīt īsāko maršrutu līdz galapunktam un ceļā pavadīto laiku. Turklāt ja pie Tava izvēlēta taksometra mūsu mājaslapā redzēsi „Garantētās cenas” zīmi, zini, ka Tev būs jāmaksā tieši tik daudz, cik aprēķināja mūsu kalkulators.
Pirms izsauc taksometru, salīdzini cenas Gudriem.lv!