3 iemesli kāpēc salīdzināt Ceļojumu Apdrošināšanas polisi portālā Gudriem.lv:
1. Mūsu ceļojumu apdrošināšanas online kalkulatorā iekļauti izdevīgākie piedāvājumi no lielākajām apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā.
2. Tu taupi savu laiku, jo Tu dažu sekunžu laikā uzzini lētāko Ceļojumu apdrošināšanas polises cenu internetā!
3. Tu vienmēr vari saņemt operatīvu un kvalitatīvu konsultāciju pie mūsu konsultantiem par visiem ar Ceļojumu apdrošināšanas polisi saistītajiem jautājumiem.

Gudriem.lv ceļojumu apdrošināšanas kalkulators ir viegli un ērti lietojams meklējot izdevīgāko cenu ceļojumu apdrošināšanas polisei internetā. Ievadot ceļojuma periodu, galamērķi, ceļotāja(u) personīgo informāciju, mērķi, ceļojumu apdrošināšanas kalkulators parādīs izdevīgākos apdrošināšanas piedāvājumus no apdrošināšanas kompānijām, kuras specializējās ceļojuma apdrošināšanā.

Pakalpojumu salīdzināšanas serviss Gudriem.lv nav apdrošināšanas polišu pārdošanas starpnieks, apdrošināšanas brokeris vai aģents. Mājas lapā Gudriem.lv nav iespējams nopirkt ceļojuma apdrošināšanas polisi, tā sniedz tikai informāciju par dažādu apdrošināšanas kompāniju piedāvājumiem. No Gudriem.lv lietotājam iespējams pāriet tieši uz apdrošināšanas kompāniju mājas lapām, kurās iespējams iegādāties apdrošināšanas polisi. Ceļojumu apdrošināšanas polišu cenu salīdzināšanas serviss ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem un nav uzskatāms kā kāda konkrēta pakalpojuma sniedzēja ieteikums. Reitingā tiek parādītas ceļojumu apdrošināšanas cenas, par kādām polisi iespējams iegādāties tieši apdrošināšanas kompāniju mājas lapās.