Ātrie Kredīti

Izdevīgākie ātro kredītu uzņēmumu piedāvājumi internetā – kurš ir piemērotākais Tev? Aktuāla informācija, akcijas un speciālie piedāvājumi.
Summa no
100 €
Summa līdz
5000 €
Termiņš no
30 dienas
Termiņš līdz
230 mēneši
1. aizņēmums uz īpašiem nosacījumiem
Atkārtota kredīta GPL
53.9 %
Vecums
20-70 gadi
Darba laiks
Mo-Fr
8:00 - 22:00
Sa-Su
9:00 - 20:00
Saņemt naudu!
Lai saņemtu aizdevumu, jābūt:
- vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
- ar personīgu e-pasta adresi;
- ar aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu Latvijā;
- ar kontu kādā no Latvijas bankām.

Vairāk par kredītu
Aprēķina piemērs jaunajiem klientiem: pirmajam aizdevumam 300 € apmērā procenti par aizdevuma lietošanu pirmajās 30 dienās ir 0€, aizdevuma procentu likme 39.60% gadā, GPL ir 43.30%. Kopā atmaksājamā summa ir 300€.
Atkārtota aizņēmuma aprēķina piemērs: Summa: 100 €, kredīta termiņš: 12 mēneši, kopējā summa: 124.91 €, GPL: 53.9 %
NB! Aprēķina piemēram ir informatīva nozīme, tas balstīts uz kreditora mājas lapā pieejamo info. Sīkāk skatīt: "Vairāk par kredītu".
Summa no
50 €
Summa līdz
3000 €
Termiņš no
3 mēneši
Termiņš līdz
84 mēneši
1. aizņēmums uz īpašiem nosacījumiem
Maksimālā GPL
53.73 %
Vecums
20-75 gadi
Darba laiks
Mo-Su
7:00 - 23:00
Saņemt naudu!
Lai saņemtu aizdevumu, jābūt:
- pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam;
- vecumā no 20 - 75 gadiem;
- ar kontu kādā no Latvijas bankām;
- ar aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu.

Vairāk par kredītu
Aprēķina piemērs: Summa: 300 €, termiņš: 12 mēneši, kopējā summa: 375,84 €, GPL: 50.03 %
NB! Aprēķina piemēram ir informatīva nozīme, tas balstīts uz kreditora mājas lapā pieejamo info. Sīkāk skatīt: "Vairāk par kredītlīniju".

Ātrie kredīti internetā. Kas būtu jāzina?

Ātrais kredīts internetā – tas ir ērts veids, kā aizņemties naudu uz neilgu laiku, un var palīdzēt, ja pietrūcis naudas līdz algai vai rodas neplānoti izdevumi. Jau tūkstošiem cilvēku ir izmantojuši pakalpojumu kredīts internetā vai mini kredīts. Ātrais kredīts internetā var kļūt pieejams pat stundas laikā, turklāt arī brīvdienās. Nauda tiek ieskaitīta jūsu privātajā bankas kontā.

Pievērsiet uzmanību tam, ka daudzas interneta kredītu firmas pastāvīgajiem klientiem piedāvā atlaides un priekšrocības, veido akcijas un lojalitātes programmas. Turklāt, ja ātrais kredīts tiek ņemts pirmo reizi, lielākā daļa kredītdevēju to izsniegs bez procentiem. Izdevīgākie ātrie kredīti ir redzami mūsu reitingā.

Iesakām atturēties no šaubīgu firmu pakalpojumiem, kā arī no tādām ātro kredītu firmām, par kurām ir sliktas klientu atsauksmes. Mūsu partneru vidū ir pārbaudītas kreditēšanas kompānijas, kuras jau sen darbojas ātro kredītu tirgū un ir Latvijas Alternatīvo Finanšu Pakalpojumu Asociācijas biedri (LAFPA), plašāk pazīstami ar radīto kvalitātes zīmi "Atbildīgs aizdevējs", piemēram, Ondo, CreditOn, Lady Loan. Vivus, Bino, Moneza, Mogo.

Ja kavējat maksājumu, nevarat laicīgi segt aizņēmumu un neizdodas vienoties par kredīta atdošanas termiņa pagarināšanu, tad konkrētais gadījums tiek atzīmēts datu bāzē kā negatīvs un jums turpmāk būs negatīva kredītvēsture. Negatīvo gadījumu esamība kredītvēsturē var sarežģīt kredīta, līzinga un citu šāda veida pakalpojumu saņemšanas procesu vai arī var to ievērojami padārdzināt, bet visbiežāk kredīta pieteikums turpmāk pat netiks izskatīts. Gadījumā, ja parāds netiek apmaksāts, lieta var tikt nodota tiesā. Šādā gadījumā pie parāda summas tiks pieskaitīti papildus izdevumi, kas saistīti ar tiesas procesa veikšanu.

Ar informāciju par kavētiem maksājumiem, neveiktiem maksājumiem, darbības kodeksu un atjaunošanas politiku iespējams iepazīties katra kredītdevēja interneta vietnē.Online kredīta nosacījumi

Kredītam internetā jeb online kredītam aizņēmējs var pieteikties ar pāris klikšķiem izvēlētā kreditora mājas lapā, automātiskajā kredīta kalkulatorā izvēloties vēlamo aizņēmuma summu un atmaksas termiņu. Lai pieteiktos kredītam internetā un aizdevuma piešķiršana online vidē būtu sekmīga, ir jāizpilda vairāki nosacījumi un jāatbilst aizdevēja izvirzītiem kritērijiem.
Dažādu kredītkompāniju starpā tie ir līdzīgi:
 • nedrīkst būt kavētu maksājumu vai pārkāptu parādsaistību kādā citā kredītdevēja uzņēmumā;
 • jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem (atsevišķi kreditori piedāvā aizdevumus no 18 līdz 70 vai 75 gadu vecumam);
 • jābūt regulāriem mēneša ienākumiem;
 • jābūt aktīvam kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī mobilā tālruņa pieslēgumam ar Latvijas numuru. Piesakoties kredītam internetā, būs jāizveido savienojums ar savu internetbanku un jāveic reģistrācijas maksājums 0.01 € apmērā (reģistrācija var būt arī bezmaksas). Šajā bankas kontā pozitīvas atbildes gadījumā tiks ieskaitīta aizņemtā nauda. Kredītdevēja kompānija var lūgt apstiprināt arī SMS veidā saņemtu kodu, apstiprinot jūsu identitāti, lai veiksmīgi pabeigtu aizdevuma pieteikuma iesniegšanu;
 • ir aizliegta pieteikšanās jaunam online kredītam, lai segtu iepriekš ņemta ātrā kredīta izmaksas.


Derīga informācijaĀtrie kredīti Latvijā

Ja tev steidzami nepieciešama nauda un esi izlēmis vajadzīgo summu aizņemties no kādas kredītiestādes, Latvijā ir vairākas kompānijas, no kuru piedāvājumiem izvēlēties sev piemērotāko.

Latvijā ir iespējams paņemt īstermiņa aizdevumu, sākot no 5 € līdz pat 1000 € un vairāk uz termiņiem no vienas dienas līdz 36 mēnešiem.

Ņemot ātro kredītu uz 30 dienām pirmo reizi, gada procentu likme parasti ir 0 %, tādējādi atdot būs nepieciešams tieši tādu pašu summu, cik būsi aizņēmies. Atkārtota aizdevuma gadījumā pie konkrētā kreditora atdotā summa būs lielāka nekā aizņemtā, jo tiks piemēroti procenti.

Ātrie kredīti Latvijā ir izplatīts veids, kā izkļūt no neparedzētām finansiālām grūtībām, taču vienmēr jāpievērš pastiprināta uzmanība savām iespējām paņemto aizdevumu noteiktajā termiņā atdot. Ja kredītu neizdosies atdot paredzētajā termiņā, atdošanas periodu varēs pagarināt, bet tiks piemēroti procenti un atdodamā summa palielināsies. Tas radīs atkārtotas finansiālās problēmas, tāpēc jau sākotnējais aizņēmums jāveic ļoti atbildīgi.Kā salīdzināt dažādus ātro kredītu piedāvājumus?

Soļi, kā vajadzētu salīdzināt ātros kredītus:
 • Izvērtējiet priekšlikumus pēc to galvenajiem kritērijiem, piemēram, summa un aizdevuma termiņš, pievērsiet uzmanību arī GPL (gada procentu likme).
 • Ja ņemat kredītu pirmo reizi, tad pārbaudiet īpašos nosacījumus attiecībā uz pirmo aizdevumu.
 • Izvērtējiet visas akcijas un īpašos piedāvājumus, lai varētu izvēlēties sev piemērotāko kredītu.
 • Uzklikšķiniet uz pogas "Saņemt naudu" un sekojiet aizdevēja norādījumiem.


Ievērībai!

Apstiprinot aizdevuma nosacījumus, kredīta ņēmējs piekrīt, ka spēj atbildīgi aizņemties un atdot aizdevumu. Aizdevējs pārbauda aizņēmēja kredītvēsturi savā un trešo personu datu bāzēs, kā arī izskata citu pieejamo informāciju par aizņēmēju. Kredīta ņēmējs 14 dienu laikā drīkst izmantot atteikuma tiesības un atkāpties no kredītlīguma, nesniedzot nekādu pamatojumu. Atteikuma termiņš tiek skaitīts no kredītlīguma spēkā stāšanas dienas. Proti, no dienas, kad kreditors ir pārskaitījis kredīta summu uz kredītņēmēja norēķinu kontu, kurš norādīts kredītiestādei adresētajā kredīta pieteikumā.

Aizdevuma kopējās izmaksas tiek izteiktas gada procentos no piešķirtās aizdevuma summas.

Par aizdevuma atmaksas termiņu tiek uzskatīta diena, kad jāveic aizdevuma pilnīga atmaksa.

Aizdevuma termiņš – aizdevuma ņēmēja pieprasīts un aizņēmēja apstiprināts termiņš, kurš sākas aizdevuma līguma spēkā stāšanās dienā un beidzas aizdevuma atmaksas datumā vai aizdevuma līguma pagarināšanas gadījumā no aizdevuma līguma spēkā stāšanās dienas līdz aizdevuma ņēmēja pieprasītam un aizdevēja apstiprinātam atmaksas datumam.

Aizņēmējs piekrīt, ka iespējamie datu saņēmēji ir kredītpiedziņas organizācijas un/vai organizācijas, kas veic pasākumus, lai nodrošinātu saistību izpildi, vēstuļu un/vai rēķinu nosūtīšanai izmantotā ārpakalpojumu organizācija, grāmatvedības uzskaites veikšanai izmantota ārpakalpojumu organizācija, valsts kontrolējošās institūcijas.

Maksājumu neveikšana var radīt nopietnas sekas (piemēram, piedziņas vēršana uz nekustamo īpašumu, to pārdodot) un apgrūtināt kredīta saņemšanu nākotnē.

Aizņēmējam ir tiesības jebkurā brīdī pilnībā vai daļēji atmaksāt kredītu pirms termiņa, maksājot procentus par aizdevuma faktisko lietošanas laiku. Aizņēmējam nav jāmaksā kompensācija par aizdevuma pirmstermiņa atmaksu. Atcerieties, ka naudas aizdevuma ņemšana internetā ir atbildīgs solis.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam izmantojami kredīti?

Visbiežāk kredīti tiek izmantoti dažādās neparedzētās situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda. Iemesli tam var būt ļoti dažādi. Pozitīvi ir tas, ka cilvēkam, kurš noformē aizdevumu, nav jāatklāj kreditoram, kā nauda tiks izlietota. Taču tas nenozīmē, ka to var tērēt neapdomīgi. Atcerieties, ka kredīts būs arī jāatdod! Biežākie iemesli, kādēļ cilvēki noformē kredītus:

 • Medicīniskie pakalpojumi – veselība ir viena no tām dzīves jomām, kuru mēs ne vienmēr varam kontrolēt, tādēļ mēdz gadīties, ka ar to saistītās problēmas mūs piemeklē pašos nepiemērotākajos brīžos. Kā zināms, medicīnas pakalpojumi Latvijā ir diezgan dārgi, taču cilvēka veselība nav tā lieta, ar kuru var nogaidīt, tādēļ šādas problēmas jārisina ātri. Diemžēl ne visiem ir lieki finansiālie līdzekļi vai iekrājumi, tādēļ kredīts var būt viens no veiksmīgiem veidiem, kā segt medicīnisko pakalpojumu izmaksas.
 • Automašīnas remonts – transportlīdzekļu uzturēšana rada izmaksas. Kā rīkoties situācijā, ja pēkšņi ar mašīnu kaut kas atgadās? Piemēram, to vairs nevar iedarbināt un tā ar steigu jāved uz servisu, taču nav liekas naudas? Gadījumos, kad steidzami jāsaremontē automašīna, ar kuru pārvietojaties ikdienā, var noderēt kredīts.
 • Līdz algas dienai – gadās situācijas, kad iepriekšējā mēnesī nopelnītā nauda tiek priekšlaicīgi iztērēta, taču līdz algas dienai vēl jāgaida nedēļa vai pat ilgāk. Tāpat var pienākt brīdis, kad mēneša beigās, neilgi pirms algas dienas, pēkšņi rodas neparedzētas izmaksas, kuras nevar atlikt. Šajā gadījumā nopietni jāpārdomā kredīta atmaksas iespējas, lai nākošajā mēnesī, atdodot aizdevumu, atkal nebūtu jāaizņemas.
 • Lielas atlaides – kurš gan nav piedzīvojis situāciju, kad veikalā tiek ieraudzīta kāda sen kārota prece ar milzīgu un uzrunājošu atlaidi, taču konkrētajā brīdī to tik un tā nevar atļauties nopirkt? Ja uzskatāt, ka šī lieta jums ir patiesi svarīga un tas būtu vērtīgs ieguldījums, kredīts ir laba iespēja, kā iegūt trūkstošo summu.
 • Steidzami rēķini – kredītus var izmantot, lai samaksātu svarīgus rēķinus. Tomēr rūpīgi apdomājiet, vai varēsiet aizdevumu atdot bez problēmām!

* Kredītkompāniju novērtējums "zvaigznīšu" veidā ir balstīts uz portāla apmeklētāju pāreju skaitu no gudriem.lv portāla uz kredītkompāniju mājas lapām.

** Kreditēšanas pakalpojumu salīdzināšanas serviss portāla gudriem.lv apmeklētājiem ir pieejams bez maksas. Portāls ir tiesīgs saņemt atlīdzību par darījumiem, kuri notikuši portāla apmeklētājiem pārejot uz kreditoru mājas lapām. Portāla gudriem.lv uzturētājs ir SIA Gudriem.lv, juridiskā adrese Rīga, Kalnciema iela 78, LV1046, vienotais reģistrācijas numurs LV40103894209, uzņēmuma konts AS Swedbank LV03HABA0551039972111, SWIFT kods HABALV22.