Kredītlīnija - salīdzini un izvēlies sev izdevīgāko

Summa no
100 €
Summa līdz
5000 €
Termiņš līdz
230 mēneši
1. aizņēmums uz īpašiem nosacījumiem
GPL
53.9 %
Vecums
20-70 gadi
Darba laiks
Mo-Fr
8:00 - 22:00
Sa-Su
9:00 - 20:00
Saņemt naudu!
Lai pieteiktos kredītlīnijai, jābūt:
- vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
- ar personīgu e-pasta adresi;
- ar aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu Latvijā;
- ar kontu kādā no Latvijas bankām.

Vairāk par kredītlīniju
Aprēķina piemērs jaunajiem klientiem: pirmajam aizdevumam 300 € apmērā procenti par aizdevuma lietošanu pirmajās 30 dienās ir 0€, aizdevuma procentu likme 39.60% gadā, GPL ir 43.30%. Kopā atmaksājamā summa ir 300€.
Atkārtota aizņēmuma aprēķina piemērs: Summa: 100 €, kredīta termiņš: 12 mēneši, kopējā summa: 124.91 €, GPL: 53.9 %
NB! Aprēķina piemēram ir informatīva nozīme, tas balstīts uz kreditora mājas lapā pieejamo info. Sīkāk skatīt: "Vairāk par kredītu".
Summa no
500 €
Summa līdz
4000 €
Termiņš līdz
60 mēneši
1. aizņēmums uz īpašiem nosacījumiem
Maksimālā GPL
55.38 %
Vecums
19-70 gadi
Darba laiks
Mo-Fr
9:00 - 18:00
Saņemt naudu!
Vairāk par kredītlīniju
Aprēķina piemērs: Summa: 800 €, termiņš: 12 mēneši, kopējā summa: 1086.13 €, GPL: 55.38 %, pirmās 30 dienas aizdevuma lietošana ir ar 0% likmi.
NB! Aprēķina piemēram ir informatīva nozīme, tas balstīts uz kreditora mājas lapā pieejamo info. Sīkāk skatīt: "Vairāk par kredītlīniju".

Kredītlīnija - kas tas ir?

Kredītlīnija ir salīdzinoši jauns, tomēr jau populaitāti ieguvis pakalpojums, kuru saviem klientiem piedāvā gan bankas, gan nebanku kredītdevēji. Savā būtībā kredīlīnijaspakalpojuma darbības principi ir līdzīgi banku kredītkaršu darbības principiem, tomēr ir dažas būtiskasiezīmes, kuras kredītlīnijas pakalpojumu atšķir no banku kredītkartēm vai tādiem jau zināmiem aizdevumu veidiem kā patēriņa vai ātrajiem kredītiem.

Kredītlīnija ir aizdevuma veids, kurš ļauj klientam pašam izvēlēties kredītlīnijas limitu un tā izmantošanas termiņu.

Protams ir jāņem vērā , ka pirms kredītlīnijas piešķiršanas kreditors izvērtēs klienta maksātspēju, tā ikmēneša ienākumu apmēru, to, vai klientam ir citas kredītsaistības, klienta kredītvēsturi un citus faktorus, kas varētu ietekmēt piešķiramo kredītlīnijas summu. Iespējams vairumā gadījumu jauniem klientiem netiks piešķirts maksimālā pieejamā kredītlīnijas summa, taču, ja klients iekļausies sākotnējās kredītlīnijasatmaksas termiņoskredītlimitu potenciāli būs iespējams palielināt. Kredītlīnijas galvenās īpašības

 • Klients var izvēlēties kredīlīnijas limitu un termiņu, kurā aizdevumu iespējams izmantot;
 • Kredītlīnijas ņēmējam nav nepieciešams norādīt kādiem mērķiem aizņemtie līdzekļi tiks izmantoti;
 • Klients pats var izvēlēties, cik lielu summu izmantot no piešķirtā kredītlīnijas limita. Ja visa summa nav nepieciešama uzreiz, tānav obligāti jāizmanto, tādā veidā klientam ir nepārtraukti pieejama droša naudas rezerve neparedzētiem dzīves gadījumiem.Kredītlīnijas priekšrocības:

 • Nav nepieciešama ķīla vai galvojums;
 • Fiksēta procentu likme;
 • Papildus finansiālā drošība - kredītlīniju vari izmantot tikai tad, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi, bet ja kredītlīnijas izmantošana nav nepieciešama, tad par to nekas nav jāmaksā;
 • Procentu maksājumi jāveic tikai par izmantoto kredītlīnijas summu, piemēram, ja kredītlimits ir 600 EUR, bet izmantoti ir tikai 100 EUR, tad procentu maksājumi būs jāveic tikai par izmantotajiem 100 EUR;
 • Iespēja atmaksāt aizņemto kredītlīnijas summu pirms termiņa, tādējādi ietaupot uz procentu maksājumiem;
 • Iespējams atkārtoti aizņemties kredīlīnijas ietvaros;
 • Izmantoto kredītlimita summu iespējams atdot visu uzreiz vai pa daļām.Galvenās atsķirības starp kredītlīniju un ātro kredītu

Ātrie kredīti ir ļoti populāri un labi pazīstami gandrīz ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Tas ir labs risinājums neparedzētās situācijās, kad nepieciešams steidzami aizņemties papildus naudas līdzekļus. Šādos brīžos, kā pirmais risinājums prātā nāk tieši ātrais kredīts. Sākotnēji varētu likties, ka kredītlīnija un ātrais kredīts ir līdzīgi produkti, taču tā nebūt nav. Atšķirībā no ātrajiem kredītiem kredītlīnijai ir zemākas procentu likmes kā arī garāki naudas atmaksas termiņi, turklāt ir iespējams aizņemties lielākas summas. Domājot par savu nākotni un finansiālo drošību, pieteikšanās kredītlīnijai ir moderns risinājums, kurš dod zināmu finansiālu neatkarību un stabilitātes garantiju. Saņemot pieeju kredītlīnijai, to ir iespējams izmantot jebkurā diennakts laikā, jo papildus naudas līdzekļi jau atrodas tavā bankas kontā.Turpretī pieteikšanās un ātrā kredīta saņemšana konkrētos laikos ir ierobežota. Galvenās atšķirības starp kredītlīniju un patēriņa kredītu

Kredītlīnija un patēriņa kredīts ir līdzīgi pēc savām procentu likmēm, aizdevuma summām un termiņiem, taču ir būtiskas nianses, kas šos abus aizdevuma veidus atšķir vienu no otra. Aizņemoties patēriņa kredītu, klientam jau pašā sākuma ir jāizvēlās kredīta summa un atmaksas termiņš, taču naudu no kredītlīnijas iespējams aizņemties pa daļām līdz tiek sasniegts maksimālais kredītlimits. Aizņemšanās pa daļām ir izdevīga, jo procentu maksājumi jāveic tikai par reāli izmantoto naudas summu. Kopumā kredītlīnija ir izdevīga, ja nepieciešami papildus naudas līdzekļi, bet nav zināms, cik būs nepieciešams aizņemties, savukārt, ja kredīta mērķis ir konkrēts pirkums, piemēram, jauns ledusskapis, iespējams, patēriņa kredīts tādā gadījumā būtu optimālāks risinājums.Kā salīdzināt dažādus kredītlīniju piedāvājumus un pieteikties pakalpojumam?

 • Izvērtējiet priekšlikumus pēc to galvenajiem kritērijiem, tādiem, kā summa, aizdevuma termiņš un GPL likme (gada procentu likme).
 • Ja Jūs plānojiet pieteikties kredītam vai kredītlīnijai pirmo reizi, ieteicamspārbaudīt pakalpojumaīpašos nosacījumus attiecībā uz pirmo aizdevumu.
 • Kad izdarīta izvēle par labu kādam no piedāvājumiem, uzklikšķiniet uz pogas "Saņemt naudu" un sekojiet aizdevēja norādījumiem.Kādos gadījumos kredītlīnijas piešķiršana var tikt atteikta?

 • Ja persona nav sasniegusi kreditora noteikto minimālo vecumu;
 • Ja personai ir kavēti maksājumi vai slikta kredītvēsture;
 • Ja pieteikums ir aizpildīts kļūdaini un norādīti neprecīzi personas dati.
Biežāk uzdotie jautājumi

* Kredītkompāniju novērtējums "zvaigznīšu" veidā ir balstīts uz portāla apmeklētāju pāreju skaitu no gudriem.lv portāla uz kredītkompāniju mājas lapām.

** Kreditēšanas pakalpojumu salīdzināšanas serviss portāla gudriem.lv apmeklētājiem ir pieejams bez maksas. Portāls ir tiesīgs saņemt atlīdzību par darījumiem, kuri notikuši portāla apmeklētājiem pārejot uz kreditoru mājas lapām. Portāla gudriem.lv uzturētājs ir SIA Gudriem.lv, juridiskā adrese Rīga, Kalnciema iela 78, LV1046, vienotais reģistrācijas numurs LV40103894209, uzņēmuma konts AS Swedbank LV03HABA0551039972111, SWIFT kods HABALV22.