SMS kredīti

Visi sms kredīti. Sms kredīts pieejams, vienkārši nosūtot sms. Izmēģini mūsdienīgu kredītu pieteikšanas veidu! 

Kad naudas maks ir tukšs, bet līdz algai vēl tālu, tad vienmēr nākas meklēt atbildi uz jautājumu – kā iztikt? Nevienam nepatīk savās finansiālajās problēmās iesaistīt citus, piemēram, radus, draugus un paziņas. Tādēļ tiem, kuri ir nonākuši īslaicīgās finansiālās problēmās, jau labu laiku tiek piedāvāts pakalpojums, ko tautā dēvē pavisam vienkārši – SMS kredīts. Tas ir ātrs un ērts veids, kā iegūt papildus naudas līdzekļus ārkārtas gadījumos. Jāatceras gan, ka kredītu nepieciešams atmaksāt norādītajā termiņā.

SMS kredīti ir pieejami ar mobilā telefona starpniecību, nosūtot īsziņu aizdevējam. Vispirms nepieciešams reģistrēties kreditora mājas lapā, jo būs nepieciešams veikt vienreizēju maksājumu, parasti viena eiro centa apmērā, lai aizdevējs uzzinātu jūsu bankas konta numuru un pārliecinātos par autentiskumu. Šis maksājums kalpo arī kā sava veida paraksts un piekrišana aizdevēja noteikumiem. Pēc tam, kad ir veikta reģistrācija, SMS kredītu var saņemt ar īsziņas palīdzību, un ar vajadzīgajām komandām pēc dažām minūtēm naudu varēsiet saņemt savā bankas kontā.

Atcerieties – lai darījums noritētu pēc iespējas raitāk, norādiet to bankas kontu, kas ir tajā pašā bankā, kurā aizdevēja bankas konts, citādi SMS kredīts var nedaudz aizkavēties.

SMS kredīti ir dažādi un var būt pieejami dažādos termiņos, kas tos padara tik ērtus lietotājiem. Cik dažādi kredīti, tik dažādi ir klienti! Lai SMS kredīts būtu pieejams, personai jāatbilst kritērijiem, kas lielai daļai aizdevēju ir līdzīgi:

  • Personai jābūt vecumā no 20 gadiem, jaunākiem cilvēkiem SMS kredīti Latvijā pārsvarā netiek izsniegti;

  • Jābūt regulāriem ienākumiem, kas ļauj aizdevumu atmaksāt;

  • Nedrīkst būt negatīvas kredītvēstures, jo tā vistiešākā veidā atspoguļo cilvēka paradumus saistībā ar kredītiem.

Šie ir tikai daži, bet galvenie un svarīgākie rādītāji, kuriem uzmanību pievērš jebkurš aizdevējs.

Kredītlimits

Kredītlimits ir noteikta summa, ko klients drīkst aizņemties vienā reizē. Daudzi nemaz nezina to, ka pēc katra veiksmīgi un laicīgi atmaksāta aizdevuma klienta kredītlimits tiek palielināts vidēji par 50 – 150 eiro. Ja tiek izmantots kāds no ilgtermiņa aizdevēju piedāvājumiem, tad noteikti atradīsiet kredītdevējus, kuri no otrās reizes piedāvā aizņemties nevis dažus simtus, bet jau vairāk nekā tūkstoti eiro! To visu ir iespējams saņemt ar vienas īsziņas starpniecību.

SMS kredīts ir labs sabiedrotais, kad nepieciešams steidzami risināt finansiālas problēmas. Galvenais nosacījums ir tāds, ka nedrīkst aizmirst par saprātīgu aizņemšanos, ņemt jaunus kredītus, pirms iepriekšējie nav atmaksāti, un izmantot tos citu parādsaistību segšanai.

Derīga informācija

Ātrie Kredīti